Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
Chyba jestes zbyt skromna i za malo sie odzywasz. Musisz nauczyc sie sprytnie pyskowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli bedzie sie ciebie czepiac to powiedz ze ty jestes mama i ty decydujesz co dziecko ma jesc i jak sie opiekować, powiedziec to zdecydowanie i ostrzejszym tonem ;) . Ty masz instynkt, kazda matka go ma. Ja bym jej p**********ila taki tekst ze jakby pani tak wszystko dobrze robila to syn bylby lepiej wychowany i odpowiedzialny za swoje poczynania, latwo pani jest innym dyrygować a sama pani popełnia bledy. Kiedys na poczatku moja tesciowa troche mnie pouczala. Przyszla a mala byla niespokojna a ta taki tekst: daj jej herbatke bo pewnie pic chce, ja swojemu dawalam i zobacz jaki wyrósł " ;) hahaha a ja jej tekst : " na herbatce nie wyrósł na chłopa ponad 180 z barami prawie jak pudzian " ;) Od tej pory pokochala mnie :) umialam sie postawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Innego dnia przyszla wsadzila durnego palucha do kwiatka i taki tekst : kwiat ma sucho" a ja na to : " w takim razie zamiast tyle gadac to prosze mi pomoc, w kuchni jest woda kran, wie pani jak nalewa sie wode do szklanki i podlewa kwiatki ? To prosze podlac. Poszla podlala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamietaj zawsze zachowuj sie tak zeby nikt nie zauwazyl ze czujesz sie gorsza i słabsza niz oni :) stawiaj sie , badz jak labadz , chron siebie i swoje malenstwo :) skoro twoj labadz cie olal to ty sama musisz chronic todzie, puszyc sie, stawiać i prychac. Bierz przykład z łabędzi . One sa cudowne , ona sobie pływa z dziecmi a on je chroni . Twoj labadz okazal sie zafajdanym dupkiem, zwierzeta lepiej sie zachowuja niz ten koleś zdyszany. Pamietaj badz groźna labedzica :):) pomysl zawsze o mnie gdy ktos bedzie chvial cie skrzywdzic i wtedy nie daj sie :):) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie oststnim czasem przyznam sie mysle o Tobie o Twoich slowam madrych radach :) i tak sie zachowuje, kilka razy sie postawilam powiedzialam kilka slow do mikrofonu to powiedziala ze jestem j******a do synka i ze terroryzuje wszystkich do mojej mamy. Ze jak ja sie zachowuje. Ma dwoch duzo mlodszych braci od siebie. Ja jestem twarda i do czasu mila. Zalezli mi za skore i dzis tez zdobylam odwage i przy matce powiedzialam do niego grozniejszym tonem nie stawiaj jej na nogi bo pozniej przez ciebie bedzie miala krzywe a ona w tym czasie filmik krecila. paskudna su.....musze bo inaczej jej nazwac nie umiem. dorosly chlop a slicha sie mamusi. jak jemu podyktuje tak on jej tanczy. Genialnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze ze mi zwracala uwage na temat kaermienia a miale taka sama sytuacje ze tez pokarmila chwile i odstawila bo jej sie nie chcialo co najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorzystam na pewno z jakis slow bo wiem, ze do teog dojdzie. Ze niedlugo cos wybuchnie bo jest napiecie co prawda. Nogi to mi lataly nie moglam doczekac sie konca a najlepsze ze to tylko godzina byla a trwala jak wieki u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przynjamniej my temat rozwijamy :) przepraszam, ze zapytam a Ty masz partnera badz meza? Czy tych wszystkich olalas fagasow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona to jest wielka pani przeciez, bo szefowa sklepu. Niby tak lubiana przez kazdego. Mozna ja nazwac gniazdem zmiji. Dobrze jesli ja zabolalo, ze nie ma kontaktu z moim dzieckiem. Wcale miec nie musi. Nie pyta o nie. Z reszta ojczulek tez jak zapyta to mowie ze jest w porzadku zdrowa, ewentualnie co w tym momencie robi. a mysle ze jak jej przekaze to to ja to nie zatysfakcjonuje bo tak na prawde nic o niej nie wie. Chce niech pyta babka taka niech sie wykaze. Do zabawy to ja tez moge biegac. Ale to nie wszystko jeszcze dziecko ma inne potrzebe trzeba utulic, przewinac, zadbac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ciazy zle sie czulam tez weszla mi z dupa ze co to za chimery jak ja sie zachowuje, ze nawet nie spojrze na nia. A jak mialam patrzec skoro pretensje miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na urodziny to mi przyniosla taki buiet jak na pogrzeb. juz mogla sobie darowac... bardzo podoba mi sie ten tekst o labedziach prawdziwy taki. Musze go zapamietac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba wychowac sobie tesciowa taki wniosek. zauwazylam ze wiekszosc facetow takich jest moj ojciec nie jest z mama juz od kilku dobrych lat sa po rozwodzie i jego matka tez zawsze drygowala ustawiala po swojemu zwracala uwage mojej mamie jakto ma sie zajmowac dzieckiem(mna) on sie jej sluchal bo sie bal. Ja mialam z 5 miesiecy a ona do mamy tekstem ze co ja w pieluchy robie jak jej syn mial tyle czasu to ona go na nocniczek sadzala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam troche bagazy roznych doswiadczen. Zycie jak dokopie kogos to juz porzadnie. Siedzac tam u nich tez zadzwonila kolezanka rozmawialam z nia smialam sie a on sie patrzyl tylko. Moze byl zly. to on nas stracil, nie my jego. Juz tak pozno za 3 godzinki jakos musze wstac. W dzien wypilam dwie kawy mocne czarne i spac mi sie nie chce :) zawsze lubilam wieczory cos obejrzec, popatrzec na internecie, porozmawiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz sie klade bo na nogach sie nie utrzymam rano hihih :D dla mnie zycie jak teraz to walka. Jest dla mnie czlowikiem slabym, daje soba rzadzic. Gdyby mieszkanie na osobności z dala od najblizych jego byloby wszystko oki. Na daleki uboczu mam dla niego szanse mala co prawda ale jest. Jesli by pokazal swojego dawnego siebie bym mu w jakims stopniu przebaczyla. Z nowym kolejnym dniem czuje oddalanie sie od niego. Jesli sie nie pospieszy jego sa straty. Raz w nerwach mu powiedzialam dobrze masz wyrabane to mieszkaj sobie ze swoimi myszami. ( bo w tamtym mieszkaniu nie wiem jest na parterze ale jakas dziurąwlaza, raz byla zaklepana to znalazly sobie miejsce nowe). Ja sie bardzo boje takich stworkow jak i pajakowbalam, sie nawet isc na bosaka i zawsze glosno tupalam albo czyms stukalam. Dobra uciekam moja droga, odezwe sie jutro wieczorem jak wroce :) zycze spokojnej nocki oraz milego dnia :) Jutro polepsze sobie humor poznam nowe osoby pogadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Melduje sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha :) Rowniez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozniej przeczytam i odpisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na nóżki stawia kilkumiesięczne dziecko? Pojebalo go ostro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jestem wymeczona dzis i struta. Na uczelni kazdy opowiadal o milosci, dziewczyna pokazywala jak to sie zareczyla wczoraj. Fajnie pogratulowalam :) bylego kuzynka filtruje z jego ''najlepszym kolezka'' od jarania, ktory byl. Kazdy z kims cos a ja nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz niedawno pisal jak z jutrem to odzwonilam i powiedzialam ktora godzina mi pasuje a on ze troche pozniej. I zamiast on sam z dzieckiem czas spedzic to do swojej staruchuy juz chce leciec. Postanowilam ze gora to dwie godziny i spadam. A w nastepne weekendy nie chce go spotykac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze jest to, ze ze mna wklasie takiego bylego o ktorym kiedys tu wspominalam jakas dziewczyna z rodziny jest, ma to samo nazwisko i imie sie zgadza. Podobna do nich wszystkich. Chcialam zapytac, ale powstrzymalam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bede jutro :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy bywa tutaj jeszcze Slonko ze szczecina :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i cisza zapadla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry wieczor. Co wyszlo? Zatesknil, spotkalam sie znim bo bylam po reszte swoich rzeczy. Stawal mi na kazdym kroku i domyslalam sie, ze cos chce mi powiedziec bo takto bylby obojetny. Przepraszal, mowil ze mu ciezko beze mnie, bez nas i chce zebym wrocil. Mowil ze bardzo mnie kocha i zaluje, ze byl nie madry. Nigdy nie chce juz tego powtorzyc ze ta przerwa byla najgorsza dla niego. Nie moge juz wytrzymac jak bylismy u lekarza tez odczuwal tesknote... hmm zostazwilam go pod znakiem zapytania. Milo mi bylo i odczulam ulge teraz mysle nad rozwiazaniem. Zostawilam do przemyslenia do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry wieczor. Co wyszlo? Zatesknil, spotkalam sie znim bo bylam po reszte swoich rzeczy. Stawal mi na kazdym kroku i domyslalam sie, ze cos chce mi powiedziec bo takto bylby obojetny. Przepraszal, mowil ze mu ciezko beze mnie, bez nas i chce zebym wrocil. Mowil ze bardzo mnie kocha i zaluje, ze byl nie madry. Nigdy nie chce juz tego powtorzyc ze ta przerwa byla najgorsza dla niego. Nie moge juz wytrzymac jak bylismy u lekarza tez odczuwal tesknote... hmm zostazwilam go pod znakiem zapytania. Milo mi bylo i odczulam ulge teraz mysle nad rozwiazaniem. Zostawilam do przemyslenia do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz ;) czyli warto bylo pokazac obojetnosc ;) warto bylo ;) I o to wlasnie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj warto chyba go to zabolalo i o to mi chodzilo. Dobrze, ze sie nie dopytywalam wiecej tylko odpuscilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×