Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zdradzone żony Dlaczego wybaczacie zdardę zamiast wykopać łąjdaka

Polecane posty

Gość gość
Jestem kobietą, ale agresja kobiet wobec siebie w Polsce jest porażająca!!!! Kobiety zrozumcie - jedyną wygraną osobą w konflikcie jest facet: a) sex z kochanką za free( ewentualnie jakiś mały prezencik) a jeszcze laska go jara , bo pisze sms-y jaki on jest EXTRA b) wraca do domu a tam żonka z ciepłym obiadkiem czeka c) jak zdrada wyjdzie na jaw to żona wybaczy, ewentualnie w zapasie będzie kochanka, zreszta jakaś zawsze się znajdzie c) żona cierpi po zdradzie - całe zycie pozostaje kontrola d) kochanka cierpi gdy sie wyda, bo ten SUPERMEN z natury okazuje się zwykłym tchórzem. Paradoksalnie na największy szacunek zasługuje żona lub mąż , którzy odchodzą od zdradzacza- bohaterzy, którzy zacynaja na nowo, ale z honorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto by mi sałatkę jarzynową tak szybko pokroił, gdybym odeszła od męża ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo śmieszne az żenujace!!!!!!!mozna życ bez sałatki lub samej zrobić,nieco wolniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przeciez nikt nie kaze ci odchodzic, sam wiesz czy masz honor czy nie ,czy chcesz zyc w obludzie i zaklamaniu czy wolna i uczciwa , tego wyboru nikt za ciebie nie dokona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcę mieć szybko pokrojoną sałatkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra ta sałatka, właśnie ją jem. Mąż jak wczoraj wrócił z pracy to piorunem nakroił pełną michę, a ja tylko doprawiłam i wymieszałam. Pychota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jedne wola kochankow inne wola zyc jak prostytutki w malzenstwie , obie grupy to dno moralne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda,żeby odejść i zacząć życie od nowa nie ze swojej winy trzeba mieć charakter, odwagę. Znam parę takich osób, ale z obserwacji widzę, że się im opłacało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś mąż ma tylko dokupić białą kiełbasę do tej sałatki. Ale będzie wyżerka pod warunkiem, że nie opierniczę całej michy sama. To najwyżej jeszcze raz pokroi. Przynajmniej będzie miał zajęcie i o qrwie nie będzie myślał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zainstaluj mu gps, kup wykrywacz klamstw i bedziesz bezpieczna ,a najlepiej to go wykastruj to juz nigdy nie tylko nie pomysli o qoowie co nawet do niej nie pojdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś myślisz ty trochę? No i kto wtedy będzie tachał za męża ciężkie reklamówki z zakupami? Qrwa też jest potrzebna od czasu do czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tej qrwie twoj maz tez , po zakupach zrobi jej minetke a potem wroci do domu i oddajac ci zakupy pocaluje cie soczyscie w usta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś jak twój tak robi to wcale nie znaczy, że każdy i nie psuj mi apetytu świnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej daj maila do siebie to ci wyślę fote jakiego zdrowego kloca zwaliłam po tej mężowskiej sałatce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój jak będzie chciał iść na q****y to pójdzie siłą trzymać go nie będę ale nie będzie miał już gdzurodziny wrócić :) Ty za to spuszczasz swojego jak psa z lancucha a później zlizujesz soki po innych sukach, fuj jakie to niehigieniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdradzani meszczyzni dlaczego nie wykopiecie zdradzajacych zon???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Soki po innych sukach to zlizujesz ty 13.14 a ja to wcinam pyszną sałatkę pokrojoną prze męża. Już się nie mogę doczekać tej białej kiełbasy. Psiakom też damy trochę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a qrwie niech ślina cieknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo w tym przypadku wiecej kobiet by czeba bylo wywalic na zbity pysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniagość
Ja zostałam z mężem po zdradzie , zachciało mu się kochanki na stare lata , jak się pobraliśmy to powiedział ze ja będę zajmowac się dziećmi i domem a on będzie na ten dom zarabiać , mamy 4 dzieci i tak było , a naraz palma mu odbiła bo , jak powiedział , może mu będzie lepiej ,to było3 lata temu , chciał mnie zostawić , praktycznie bez niczego , nawet nie miałabym emerytury , ale nie dałam się wmówiłam mu że go kocham , sex uprawiam z nim jak on lubi mimo ze ja czuję wstręt albo obojętność ,ale się maskuję , nie dałam satysfakcji ani jemu ani jej , nawet sie wyprowadziliśmy , on we wszystko wierzy , myślicie ze ja na tym przegrałam , moze ale na stare lata nie będę szukała pieniędzy u dzieci , i mam satysfakcję ze rozpieprzyłam ich związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Qooofa co nosi tylko siatki to nie qoofa tylko kolezanka ,pojecia ci sie pomylily ale ja bede ta wyrozumiala i podam ci wykladnie slowa qoofq ;) to taka pani ktora d******pe do wyrooochania i wylizania za pieniadze wiec jezeli twoj misiu ma qoofe to nie tylko siatki mu nosi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to jest qoofq? Mojemu mężowi nie nosi siatek żadna qoofe tylko qrwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idę z pasami na spacer. Zaraz wracam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gość dziś Zdrady się nie wybacza, żyje się dalej... np. żeby dzieci miały ojca!" aa a co ma do piernik do wiatraka? a taki szlajacy sie tatus w domu to dla dzieci samo niebezpieczenstwo - zwllaszcza jak sie puszcza z byle kim - nigdy nie wiadomo komu przed chwila krocze lizal, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" chyba ty nie masz dokąd iść, bo żony to mają swoje domy/mieszkania" aa najczesciej nie swoja a wspolne z reszta stan posiadania do cywilnego ma sie nijak;-) aa "Kobiety zrozumcie - jedyną wygraną osobą w konflikcie jest facet: a) sex z kochanką za free( ewentualnie jakiś mały prezencik) a jeszcze laska go jara , bo pisze sms-y jaki on jest EXTRA" aaa czy to znaczy ze jego zona jest na co dzien prostytutka ktorej w taki czy inny sposob placi za seks?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przyczepilas sie do literowki a zabraklo ci odwagi na przyswojenie tresci , wiem prawda boli. Qrwa , teraz juz rozumiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś o widzę, że wreszcie nauczyłaś się prawidłowo podpisywać :D :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nadal migasz sie od odpowiedzi. Twoj maz ma qrwe czy kolezanke ? Wykladnia znaczenia slowa qrwa pare postow wyzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to znaczy ze jego zona jest na co dzien prostytutka ktorej w taki czy inny sposob placi za seks????? x nie żona to żona tępa pało a prostytutka to taka ja ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś aleś ty drętwa i nic na żartach się nie znasz. Mój mąż nie ma ani qrwy ani koleżanki. Ma za to sporo kolegów. Tylko nie pisz, że jest pedałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×