Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agata08090706

zwiazek z rozwodnikiem i jego dziecmi, czuje sie niechciana

Polecane posty

Gość gość
Te trollowe g***o -ale fajne życie na kafe co?Tu można dop*******ć, tam napisać komuś coś wulgarnego.Szmata to ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę, że prawda strasznie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz Agato, tacy rozwodnicy jak Twój o ile są przystojni to nadają się tylko i wyłącznie do ******** a nie do związku... :P:classic_cool: Ja jestem troszkę starsza od Ciebie i miałam podobne jazdy, spotkałam kolesia przystojnego, dzieciatego po rozwodzie, ale nie dało się z nim psychicznie wytrzymać, po za krótkotrwałym romansem :classic_cool: Jego była żona już dawno chciała zakończyć to toksyczne małżeństwo, zdradziła go, on się z nią rozwiódł a ona leczyła się u psychiatry po 20 latach małżeństwa więc coś tu było na rzeczy! Ta jego była żona jest ładną kobietą z charakterem. Z resztą prawda jest taka że trzeba mieć chłopów głęboko gdzieś i tak naprawdę w związku trzeba być z kimś kto na to zasługuje i jest dobrym człowiekiem!!! JA obecnie jestem zadowolona z moim partnerem, który też jest po rozwodzie ale jest prawie w moim wieku i ma bardzo fajnego syna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agato powodzenia :) fajnie ze zaczynasz zycie od nowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie od nowa? ona wcale nie ma zamiaru odchodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym mu liścik pożegnalny zostawiła.Bo unieszczęśliwi kolejną kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie "on unieszczęśliwi kobietę" tylko kolejna przylezie i będzie jego na siłę uszczęśliwiać swoją chorą miłością - jak np autorka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram słowa gościa z 10.39.Ja po rozwodzie związałam się z rozwodnikiem przystojniejszym dziesięć razy od mojego eksa.I co z tego.Nadawał się tylko do łóżka ,w tym był świetny,jako partner męczący i toksyczny.A na byłą zonę zrzucał jak to go zdradzała itp itd,Biedny misio.Następna niech się męczy,tylko ni daj Bóg z takim zaciążyć.brrr.Wolę być sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej,gwar jak na pchlim targu!!! Co teraz u Ciebie,Agata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź na "toksycznie" - to zobaczysz jak Agatka odchodzi i się wyprowadza - ale oczywiście zostawia u niego część rzeczy, żeby móc jutro wrócić i ciągnąć dalej ten cyrk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli faktycznie z nim zerwalas to jesteś " dziewczyna z jajami " Trzymaj sie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agata dziewczyno z jajami przestań gadać sama ze sobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiazana z rozwodnikiem
gość Agato , ja miałam takiego pana przez kilka miesięcy . Początki były wspaniałe on taki wrażliwy , miły , pokrzywdzony przez los i ex . Po kilku miesiącach maska zaczęła opadać i zaczęła sie nieustanna krytyka mojej osoby. Najpierw delikatnie w żartach a potem juz po całości a to " obiad nieładnie podany " " fryzura nieladna " " grubo wygladasz w tym ubraniu" " mama robi lepsza pomidorowa " " znowu ta sukienkę założyłas ?" " z tobą nie można porozmawiać " itp itd .... Ponieważ ja mam bardzo duże poczucie własnej godności i jestem skorpionem oddawałam mu z nawiązką taki " tit for tat " Po kilku miesiącach zrezygnował i powiedział ze ja " nie nadaje sie do związku i nikogo nie znajdę i będę zawsze sama " . Powiedziawszy to poszedł szukać następnej naiwnej zeby sie na niej wyżywać i szkolić . Dodam ze niedługo po tym poznałam obecnego meza i mieszkamy razem za granica , mogę powiedzieć ze jestem szczęśliwa . Napisałam ten post dla dziewczyn które sa w takim związku i żyją w takim marazmie . Ratujcie sie , uciekajcie od toksykow którzy chcą byc zawsze góra i sa takimi freak control _____________________________________ Ja pierniczę, ja mam dokładnie to samo. Na poczatku znajomosci taki cudowny , taki biedny i pokrzyuwdzony a z czasem maska zaczęła go uwierać. I teraz co nie zrobie to źle, ciuch który kupię jest babciny, fryzura fatalna ( wiecie jak się czułam jak wróciłam od fryzjera i facet którego kocham jedzie po mnie że mam babciną fryzurę), na święta moja babcia kupuje 4 sztuki kaczki jak on sie dowiedział to już komentarze po co tyle, na co tyle ze skwaszoną miną, gdy poprosiłam go zeby na święta przygotował pieczeń zebyśmy zabrali ze sobą gdy pojedziemy do moich rodzicaów to znowu skwaszona mina, położe się na godzienke po pracy to juz komatarze " Co ty spisz? Bożeeeeeee" i kręcenie głową. I tak można wymieniać. Co bym nie zrobiła to zleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz.... tobie facet mowi ze masz babcina fryzure, a moja mama która ma prawie 80 lat tez mnie powiedziala ze mam fryzure jak babcia :-D najgorzej jest, gdy ktoś siebie nie widzi, a innych krytykuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiazana z rozwodnikiem
Kochający facet darowałby sobie takie komantarze, chyba że bym go wypytywała. A on prosto z mostu z usmiechem na twarzy mówi ze mam do d**y fryzurę. Zreszta to nie tylko o fryzurę chodzi, bo tak naprawde co bym nie zrobiła to jest zle. Wczoraj iziemy do koscioła chciałam sobie założyć granatową marynarkę to już mu nie pasowało. Nie da się z kims takim żyć, bo popadasz w coraz wieksze kompleksy. Partner powinien cie wspierać, akceptować w 100 procentach a nie dobijać i krytykować kilka razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiazana z rozwodnikiem
Byłam wczesniej w kilkuletnim związku i nigdy mnie tak facet nie krytykował i nie dogryzał jak ten.Nie wiem ale mi sie wydaje ze taki rozwodnik wyżywa sie na całym świecie za swoją porazke, że to ze pozbawił dziecka rodziny i że musi łozyć na dziecko przez 25 lat. I przez to wyzywa się na swojej kobiecie, bo zwyczajnie to sfrustrowany człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłaś wcześniej w kilkuletnim związku i było dobrze, to dlaczego potem zwiazalas się z rozwodnikiem? Taki powinien ukladac sobie zycie tylko i wylacznie z rozwodka.. Oboje sa po podobnych przejściach, maja dzieci, ex itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiazana z rozwodnikiem
Bo tak sie ułozyło że nie moglismy być dalej parą. Rozwodnika nie chciałam tym bardziej z dzieckiem ale tak się stało ze w takim się zakochałam i stwierdziłam ze w sumie każdy zasługuje na druga sznase. Ale jednak to nieprawda, tacy ludzie sa toksyczni. Nie chcą najczęsciej drugi raz bawic się w sluby, w płodzenie dzieci bo są tak zrażeni. Do tego wyzywaja się na innych za swoje niepowodzenia.Ja juz jestem bliska wyprowadzki. To dopiero ponad roczny związek a ja jestem wypompowana. A gdy dziecko jego jest u nas to mnie traktuje jak powietrze, mam wrażenie że im przeszkadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co ja myśle ,ze gdyby facet był w porządku i był dobrym ojcem i mężem to żadna kobieta by sie nie rozwodzila, także nie wierze ze to ex zona taka niedobra , bardzo rzadko kobieta zostawia 2 dzieci i odchodzi . Także autorko juz teściowie ci mówili ze wykańczał żonę psychicznie :o " I nie ma dymu bez ognia "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Związana z rozwodnikiem " tez zweryfikuj ten związek i zastanów sie co dalej , to nie jest miło byc ciagle krytykowanym i wysmiewanym. Moj maz nawet jak nieładnie wyglądam bo jestem zmęczona po dyżurze to powie ze jest ok i ze wyglądam ślicznie :D Nie bój sie samotności , Bóg nie śpi i wie czego każdy z nas potrzebuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty związana z rozwodnikiem tylko żalisz się na niego.A wez Ty cos zrób ze swoim życiem!! Zrób a nie gadaj,ze Ci żle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata080706
Juz nie mogę wytrzymać bez niego , pogodzilismy sie i obiecał mnie szanować . Slub za 2 miesiące , staramy sie o dzidziusia od dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata080706
Życzcie nam powodzenia , lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej będzie jak sobie zastrzeżesz nick, bo ktoś już widzę się podszywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie żaden podszyw , nick jest inny . Załóż okulary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agata za każdym razem inne numerki pisywała. Wróć do pierwszej strony i porównaj. Agata080706 też się pojawia na 1 stronie, więc uważam ze to nie podszyw tylko autorka we własnej osobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Toksycznie tez jej nie ma ! Ale tak łatwo nie odczepi sie od tego starego lisa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko zależy od niej czy odczepi się od niego czy nie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiscie ona pisałam i łącznie i osobno imię i literki. Jesli nabrała forumowiczki,to jej sprawa,że robiła kogoś w jajo.Nieładnie,jesli to provo Agatko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata080706
Ja pierd...co za głupia baba! Zaraz zastrzege sobie nick, nie wrocilam do niego to ta gosciowa co tu tak jedzie po każdym podszyla sie za mnie!!! Jak mnie denerwuje ta dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×