Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agata08090706

zwiazek z rozwodnikiem i jego dziecmi, czuje sie niechciana

Polecane posty

Dziewczyny tu Agata :) to moj nowy nick pod który juz nikt sie nie podszyje a tamtym nie bede sie juz posługiwać, tak dla wiadomości gdyby któraś "gosciowa" ktora truje tu i na toksycznie chciała sie znowu podszyć pode mnie. Najcześciej pisze z tel i zdarzają mi sie literówki dlatego mogłam wczesniej cos pokrecic tak na poczatku pisałam 08090706 a pozniej 080706 nikogo tu nie oszukałam ani sie nie podszywalam pod nikogo i wkurza mnie ta dziewczyna ktora tak tu miesza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprawde, to wrocilam do niego, tylko mi wstyd przed Wami :O wiem, ze on mnie naprawde kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuniapusia
To idź posprzątać chalupe i gotuj obiad jego bachorom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będziesz mieć wesołe święta! z cudzymi bachorami, które cię nie szanują. no nic masz co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widzicie różnicy miedzy nickami? Przecież ta dziewucha znowu probuje sie podszyć pode mnie, zal. Uwierzycie w co chcecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewucha to ty jesteś, w dodatku durna i popychadlo. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ciebie to pewnie żaden spojrzeć nie chce, a co dopiero "popchnąć" jak to okreslasz, wez sie tu wiecej nie udzielaj i nie podszywaj pode mnie bo zamęt tylko robisz tu i na drugim wątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcialabys marionetko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00Agata00 Na ciebie to pewnie żaden spojrzeć nie chce, a co dopiero "popchnąć" jak to okreslasz xxx a ciebie popychał rozwiedziony dzieciorób i to tylko po twoich błaganiach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×