Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agata08090706

zwiazek z rozwodnikiem i jego dziecmi, czuje sie niechciana

Polecane posty

Gość gość
Do ost.wpisu: ależ oczywiscie,że szybko znajdzie nastepną kobietę,bo oni-psychopaci-umieją uwodzić,kazdego potrafią omotać,mężczyzn też,firmy,instytucje,wszędzie robią wrażenie. Przychodzi im to łatwo,bo nie mają uczuć wyzszych więc im wisi czy ktoś cierpi czy nie.Wręcz nasyca ich i podnosi ego,gdy komuś wyrządzaja krzywdę. Także on nawet łzy po Tobie nie uroni a za chwilę będzie nastepna,którą zwiedzie elokwencją/obyciem/łzawymi opowiesciami o złych kobietach,itd,itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janinka z Mazur
To prawda, ona wie, ze żyje, tylko jakim prawem miesza z błotem obecną partnerkę eksa ??? Tego nie rozumiem :/ To chyba jakaś patologia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ludzie,ogarnijcie się,co za bzdurne rady dajecie tej młodej kobiecie !! Zero rozmów/tłumaczeń,bo ją czymś urobi a ona jest teraz b.słaba!! Zero tłumaczen rodzicom!! "Dziękuję za wspólny czas"do Rodziców,przez grzeczność i tyle. I co ją ma obchodzić jego mina?Jezu,ona ma natychmiast odejść stamtąd.Chyba,kużwa,nie dla łoł jakiegoś i jego miny,tylko by ratowac swoje życie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty to jestes jak mała Janinka-dziewczynka : alez oczywiście,że to patologia!!To wiadomo od pierwszego wpisu!! Czego Ty tu nie rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janinka z Mazur
Gościu jestem dużą Janinka i nie rozumiem Agaty, ze daje się tak traktować temu facetowi, tym dzieciom i byłej żonie tego faceta. Oni wszyscy maja ja za nic ! Zero szacunku ! To chore !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janinka z Mazur
Agatko Droga, czego Ty się tak naprawdę boisz ??? Jego reakcji, jego rodzicow, jego dzieci ??? A gdzie TY jesteś w tym wszystkim ??? Czy TY nie jesteś ważna ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Janinko,a Ty dalej jak mała dziewczynka:( Boi się WSZYSTKIEGO co z nim(-i) związane,bo jest uzalezniona psychicznie!! Poczytaj troszkę o psychopatach,wtedy zrozumiesz co to za bagno emocjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma się co dziwić jego żonie, że miesza z błotem kretynkę co sama się w bagnie tapla i twierdzi, że jest cudownie :D Gdyby żona była patologią, boby dalej siedziała z mężem debilem i sadystą, tak jak obecnie czyni to autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janinka z Mazur
Gościu, odwal się ode mnie :-D Próbuje pomoc dziewczynie, a ty czepiasz się mnie, jak rzep psiego ogona :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Janinka, ale ty autorce w niczym nie pomożesz, bo to dziewcze nic nie zrobi, gdyż dalej myśli, ze złapała pana Boga za nogi, bo przecież inne mają gorzej niż ona i jakoś żyją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czepiam się!! Trzeba mieć trochę świadomości a nie próbowac pomóc pytaniami na które ona sama boi się dać odpowiedż. Nie mam psa i rzepa,to na marginesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam psa i rzepa,to na marginesie. x a ja mam psa i dużo lepiej go traktuję niż facet agatkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janinka z Mazur
Nie no, ludzie !!! Nie piszcie mi, ze ona myśli, że złapała super faceta za nogi + jego super dzieciaczki :-) Agata, napisz proszę, ŻE TAK NIE MYŚLISZ !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tego Janinka, ze ci napisze ze tak nie myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No myśli,bo jest bardzo uzalezniona.Czego Ty jeszcze nie rozumiesz?! Od wczoraj chwilami zaczyna mieć przebłyski,że to chore/toksyczne/psychopatyczne. Ale,zeby odejść to trzeba być np.skatowanym,bardzo to przykre,ale tak jest.To się nazywa emocjonalne,psychiczne uzaleznienie. Nadal nie rozumiesz?litości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jej zęby powybija to może wreszcie załapie o co biega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co?do tej..z Mazur,wejdz na jakikolwiek wątek o psychopatach i nie zadawaj pytań bez odpowiedzi. Albo na wątek na Uczuciowym pt."Toksycznie" lub "Byłam w związku z..",coś zaczaisz,bo na razie zadajesz pytania a watek jest o Agacie,nie Janince:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janinka z Mazur
Mam nadzieję, że w końcu dziewczyna się otrząśnie i zmieni swoje życie z korzyścią dla siebie, nie dla tego faceta i jego dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janinka z Mazur
do gość z 13'03 ważne, że ty czaisz o co biega :-D Pytania zadaje Agacie, a nie tobie, pani madralinska :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agata, ponawiam pytanie - co zamierzasz zrobić realnie dla siebie? Dziś/teraz/najpóżniej jutro,bo pojutrze może byc za póżno,chyba,że chcesz wylądować zamiast tylko na terapii u psychologa,to na ciężkich nerwicach szpitala psychiatrycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani mądralińska hehe.A,żebyś wiedziała.. Poczytaj wątek/temat o psychopatach wtedy nie będziesz zadawć pytać uzaleznionej silnie psychicznie/toksycznie Agacie.Już wyjaśniałam dlaczego od niej i innych uzaleznionych nie dostaniesz odpowiedzi. Z życzliwością:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janinka z Mazur
Agata ja też zadaję pytanie: CZEGO TAK NAPRAWDĘ SIĘ BOISZ ??? _____________________ 1) Masz pracę 2) Masz mieszkanie 3) Jesteś młoda 4) Masz wspierającą swoją rodzinę 5) Twój facet ma rodzicow za ścianą, niech oni skacza kolo synusia i wnucząt. 7) Nie macie wspólnych kredytow, dzieci, domu, ani ślubu. 8) Po prostu spakuj walizkę, nie tłumacz się nikomu, oddaj klucze i wyjdź. 9) Poszukaj kogoś bez zobowiązań. 10) ŻYCZĘ POWODZENIA !!! :-) _______________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona się nie boi tylko go kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janinka z Mazur
Gościowo, nie pouczaj mnie co mam czytać :-D Może ty lubisz opowieści o psychopatach, ja nie :-D :-D pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janinka z Mazur
ona się nie boi tylko kocha ___ Nie wierzę :-( :-( Niech Agata robi co chce, to jej życie, ja już zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no przecież tak napisała ze go kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agata żyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
penie pranie robi i obiad gotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwal sie gosciu, nikt cie nie mianowal prowadzacym tematu, dziewczyna chce sie wypowiedzieć albo zadac pytanie to to robi, jak jej autorka nie odpisze to nie twoj problem. Temat nie jest tylko dla samozwanczych ekspertow od psychopatow. Poza tym facet nie jest psychopata, a przynajmniej nie wynika tak z jej wypowiedzi, jest egoista i ma Agate gdzies, nie szanuje jej i jej potrzeb, co nie jest jednoznaczne z psychicznym "znecaniem sie" nad kims.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się na nią wydziera bez powodu to się znęca psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×