Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

STYCZNIOWKI 2015

Polecane posty

Gość gość
Jakie macie pomysły na imiona dla swoich chłopców ja zastanawiam sie nad Kacprem i Filipem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatiana_xx
Ja bardzo chciałam Kacpra też, ale w krajach niemieckojęzycznych jest źle odbierane :( teraz na pierwszym miejscu jest Kornel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie nie ma znaczenia na którym boku śpie, na obu jest ok:) na brzuchu nigdy nie spałam a na plecach rzeczywiście trochę niewygodnie. Też się budzę w środku nocy, nie wiadomo po co. Co do skurczów to na razie jeszcze nie czuję i mam nadzieję że mnie ominie:) My już zaklepaliśmy imię dla synka, będzie Karolek, oby mu się spodobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TYLKO TERAZ W RAMACH PROJEKTU “PIEKNO NARODZIN / NARODZINY ŻYCIA”TWOJA SESJA NOWORODKOWA LUB REPORTAŻ PORODU ZA DARMO! Witam, Jeśli Twoje dziecko lub dziecko Twoich przyjaciół przyjdzie na świat w niedługim czasie , zapraszam na zupełnie darmową sesje noworodkową lub reportaż z porodu. Poszukuję zatem świeżo upieczonych rodziców, którzy marzą o tym by tak piękne chwile jak pierwsze dni życia lub chwile przyjścia maleństwa na świat - uwiecznić - w niesamowity sposób. Najlepszy wiek na sesje noworodkową to od 7 dnia życia aż do 3 tygodnia. Dlaczego tak wcześnie? Maluszek wtedy dużo śpi głebokim i spokojnym snem, co więcej on sam układa się w pozycjach w jakich był w łonie matki. Cała sesja jest bezpieczna a rodzice sa cały czas z maleństwem. Dlaczego zatem sesja za darmo? ze względu na chęć rozbudowania mojego portfolio w zakresie fotografii noworodkowej. Do tej pory pracowałam jako fotograf w dużej Paryskiej firmie i pod jej skrzydłami a takze i szyldem sie rozwijałam. Działam na terenie woj. Śląskiego, Opolskiego oraz Małopolski. Zapraszam Maleństwo nie może być starsze w dniu sesji niż 21 dni. Zainteresowanych rodziców proszę o wiadomość: fotocudnarodzin@gmail.com I ciut o mnie... Mam na imię Ania, Prywatnie jestem mama dwóch cudownych chłopców, Z wykształcenia Pedagog Zawodowo Fotograf od 9 lat. ZAPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaajusiaaa
Hej dziewczyny, kto ma problem z dusznościami ?? i jak sobie radzicie?. Dzisiaj mnie dopadły duszności 3 razy w ciągu dnia, masakra aż sama się przestraszyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianagość
Cześć jak wasze brzuszki bo mój w ostatnim tygodniu wybił się aż jestem zdziwiona w pierwszej ciąży do końca był jakiś taki mniejszy;) a duszności też mnie czasem dopadają ale to dlatego że dzidziuś rośnie naciska w brzusiu i to nic strasznego no chyba że duszności są tak dokuczliwe że uniemożliwiają oddychanie. Ja będę miała córcie zdecydowaliśmy że będzie Maja:) synka już mam Igorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaajusiaaa
Mój Brzusio też rośnie i właśnie ostatnio tak wybił z czego się bardzo cieszę - to znak, że Wiktoria rośnie :) , coraz mocniejsze ruchy czuję, mąż też się cieszy i co chwile się pyta czy Mała się rusza :), jeśli mocno wojuje to on wszystko rzuca i kładzie ręce na brzuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mojego męża wogóle nie interesuje moja ciąża ma tysiac spraw na glowie szczególnie z pracy i raz na tydzien sie mnie pyta coś związane z dzieckiem, to nasze pierwsze dziecko wogóle sie mną nie interesuje też tak macie czy przesadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gusia09
Mój brzusio też już jest sporawy. Ostatnio jak byłam w szpitalu to laska brzuszeniek malusi pytam w którym tyg a ona że 31 ja jeszcze raz taki i 25 :) minę miała fajnà tyle ze jej maluch ważył wtedy 1200g a mój 1000g i jak słyszę że Arci będzie większy niż Ala 3680g to mnie stresuje. Co do mojego to interesuje się brzusiem gada całuje przytula się do niego w pierwzzej ciąży też tak było. Z tym że wtedy długo się staraliśmy o ten brzusio i spróbowałby nie interesować się :). Nawet już sweterek kupił dla synusia w Reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój brzuchol też wystrzelił :D ja synka bardzo dobrze czuje już od dawna tym - jest baaardzo aktywny. w pierwszej ciąży kupiłam taki przyrząd do słuchania serduszka bo Kamil tak spokojny był że przez dwa dni go nie czułam, teraz nie potrzebuję w ogóle sprawdzać bo takie kopniaki dostaję cały czas że aż się boję co będzie w ostatnim miesiącu ;) 🌼 mój S. interesuje się, nie jakoś przesadnie bo zbyt wylewny też nie jest z natury, ale patrzy jak się rusza, dotyka itp. 🌼 ja ostatnio bardzo wymęczona chodzę.... najchętniej nie wychodziłabym z łóżka, cały dzień mogłabym przespać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaajusiaaa
Moja malutka jeden dzień leniwa ledwo co się przeciąga a na następny dzień ( tak jak dziś ) kopie jak szalona, dzisiaj o 4 dała pokaz brzuch z każdej strony się ruszał a ja spać przez to nie mogłam... bolą mnie pachwiny , skóra swędzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Hej dziewczyny dawno mnie nie bylo. To dlatego ze u mnie znow pod gorke. Okalo sie ze prawdopodobnie mam raka piersi czekam teraz niestety na wyniki biobsji :( brzuch rosnie zuzia kopie a ja nie moge sie tym cieszyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu taka cisza kobitki? :( 🌼 mi synek na szczęście daje przespać normalnie nocki, budzę się tylko jak pozycję trzeba zmienić. mimo wszystko jestem totalnie bez sił w ciągu dnia - dopiero koło 17-18 jest lepiej :( 🌼 aniusia kochana trzymaj się dzielnie. kiedy będziesz miała wyniki? jeszcze nic nie jest przesądzone póki badania nie potwierdzą. Spróbuj odsunąć myśli od lekarzy i badań, skup się na Zuzi - z pewnością dużo radości Ci przynosi 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viva86
anusia trzymam kciuki aby to była jakaś koszmarna pomyłka !!! a tak dziewczynki to co tam u Was ? u mnie 30tc i nadal w pracy ..... odliczam dni do końca :) a jeśli chodzi o brzuch to jest bardzo duży ( nie tylko moim zdaniem :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianagość
Moje maleństwo jedno szaleje po domu a to w brzuszku nie wiele spokojniejsze:) Noce mam średnie synek ząbkuje rzuca się przez sen no i ciągle przebudza. A ja czuję się dobrze wieczorem tylko moj***aterie są wyładowane a jak się już położę to ciężko mi zasnąć. Ja zaczęłam 28tydzień mam termin na 13 styczeń troszkę się obawiam żeby poród nie nastąpił jeszcze w grudniu dość dużo noszę synka a nie chciałabym żeby córcia miała rok do tyłu. Jak Wasze garderoby dla Waszych bobasków;) Ja to mam bzika na punkcie ubranek i chociaż już wiem że małe dziecko nie jest w stanie wynosić tych wszystkich bajecznych ciuszków mam już ich mnóstwo. Ile przytyłyście od początku ciąży? Pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viva ciąglę w pracy? kurcze podziwiam!!! ja się trzy razy schylę i takich skurczów dostaję że godzinę muszę leżeć :/ a najchętniej to bym z łóżka cały dzień nie wychodziła :D a co lekarz na to? Przy badaniu wyszło że dzidzia bardzo duża czy mówi że ok wszystko? 🌼 Adriana jak drugie dziecko jest to mimo że wszyscy w koło powtarzają że nie wolno to ciężko jest go nie brać na ręce :/ zwłaszcza jak są tak ciężkie okresy np. jak ząbkowanie u was. Trzymajcie się dzielnie w "dwupaku" do stycznia ;) my mamy na 1.01 termin, też chciałabym w styczniu urodzić :( Nasze ciuszki ciągle leżą w kartonach... mój synek będzie miał drugi pokój, właśnie go szykujemy, a do tego gdzie jest teraz przyjdzie maluszek, więc nawet nie zabieram się za rzeczy dla bobasa póki starszego nie przeprowadzę bo będzie sajgon nie do ogarnięcia ;) ja przytyłam jak na razie 10kg, mam nadzieję że dużo więcej nie przybędzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczynki, coś ostatnio mało czasu mam na neta bo w pracy Sajgon. Będę pracować do końca listopada więc jeszcze chwilę będę zabiegana. Na razie jest ok, w pierwszej ciąży pracowałam do początku 9 miesiąca, teraz też może dam rady chociaż czasem są cięższe dni. W weekend bolał mnie strasznie lewy bok, raczej kłucie ale w boku brzucha a nie w pachwinie. Myślicie że mogła to być kolka jelitowa? W każdym razie przyspieszyłam wizytę u ginka i idę dziś wieczorem żeby sprawdził czy wszystko OK. Aniusia mam nadzieje ze wyniki okażą się dobre i tylko niepotrzebnie cię denerwują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viva86
na ostatniej wizycie mała ważyła 1600g gin stwierdził, że będzie sporą dziewczynką .... zaczynamy 30 tc ;) ja mam termin na 5.01 i do 31.12 mam zamiar się oszczędzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam przyszłe mamusie. Jestem mamą z marca 2014, sprzedaję wyprawkę dla córeczki od 0 do 6 miesięcy. Rzeczy na zimę, wiosnę i lato. Wszystko zadbane i pachnące :)Mam już sporo wystawione, dziś jeszcze wystawię resztę. Zapraszam na moje aukcje, nick na allegro CoralBrown

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ariana, ile ma Twoje dziecko? Ja mam synka 17 miesięcznego i wiem jak to jest z tym nienoszeniem - chociaz on jest nauczony samodzielnosci pod tym względem, nawet po schodach chodzi za rączkę, a mamy 2 piętra:) ale do przewinięcia czy jak ucieka, czy jak zasnie na rekach i trzeba go przenieść - no nie da sie uniknąć cięzaru na rekach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
no niestety wyniki nie sq dobre jutro do szpitala i czeka mnie amputacja piersi :( tylko troche sie denerwume bo jakos o mone dziecko nikt nie oyta. no co polska rzeczywistosc! trzymajcie kciuki zeby zuzia dobrze przeszla moja operacje pod pelna narkoza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
no niestety wyniki nie sq dobre jutro do szpitala i czeka mnie amputacja piersi :( tylko troche sie denerwume bo jakos o mone dziecko nikt nie oyta. no co polska rzeczywistosc! trzymajcie kciuki zeby zuzia dobrze przeszla moja operacje pod pelna narkoza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viva86
to smutne !!! trzymam kciuki aby wszystko się dobrze skończyło !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatiana_xx
Aniusia bardzo ciężką sytuację masz :( mimo wszystko spróbuj myśleć pozytywnie i nie zamartwiać się, będzie wszystko dobrze!! trzymamy mocno kciuki!! 🌼 kurcze te dzieciaki nasze tak przybierają na wadze że jak tak piszecie to aż ciekawość mnie zżera ile mój maluch waży :) wizyta dopiero 30.10 więc jeszcze trochę... 🌼 mierzyłyście może swoje brzuszki w obwodzie? ja jestem w 31tyg. a obwód to 101cm, mam wrażenie że rośnie z dnia na dzień :) 🌼 ja bardzo słaba jestem. ostatnio nie przemęczałam się nawet zbyt, poszłam z synkiem na spacer, jakiś plac zabaw, później w domu taka normalność, zabawy, obiad, ogarnać po tym wszystkim. wieczorem dostałam takiego bólu brzucha i krzyża że jak poleżałam na kanapie, odpoczęłam to kiedy wstałam zrobiło mi się słabo a ból tak się nasilił że mąż zaniósł do łóżka bo nie byłam w stanie nogami przebierać :( najgorsze to że ja nie potrafię tak bezczynnie siedzieć i zawsze widzę coś do zrobienia a teraz nie bardzo mogę cokolwiek bo zaraz skórcze mam :( 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mebelmania
Wpisz w dowolną wyszukiwarkę „Mebelmania” i wybierz zakładkę „meble dziecięce i młodzieżowe” - znajdziesz tu świetne meble dla dziecka i nie tylko. Polecam głównie ze względu na cenę system Bajka (pięknie urządzony cały pokój za niecałe 1900zł – w skład zestawu wchodzą łóżko, szafa ubraniowa, regał i komoda - wszystko osobno wycenione, więc można zamówić pojedyncze elementy) a dla ceniących przede wszystkim bardzo wysoką jakość polecam system bajkowych antresoli z systemu Zamek, całej kolekcji z systemu Princess oraz wiele innych cudnych mebli dla Twojego dziecka. Zapraszam serdecznie po spełnienie marzeń Twojej pociechy! Pozdrawiam Mebelmania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
mhej dziewczyny niestety juz lezemw szpitalu. mialam miec jutro operacje ale niestety mam rozwarcie 1,5 c m mam lezec i daja mi strerydy na zamkniecie szyjki macicy. ale dosc tych smutkow trzeba myslec pozytywnie cos m7 sie wydaje ze jednak styczniowka to ja nie bede, tylko grudniowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniusia sterydy to nie na zamknięcie szyjki tylko na rozwój płuc u twojego maluszka jakby chciał wyskoczyć wcześniej. Trzymajcie się razem jak najdłużej i mam nadzieję że pomimo amputacji piersi wszystko skończy się dobrze, najważniejsze żebyś była zdrowa. Od karmienia są butelki, więc nie ma problemu. Trzymam za was kciuki. 🌻 To fakt że łatwo się mówi nie noś dziecka, ale wytłumacz to maluchowi który 2 lat nie skończył i się przewalił albo właśnie ząbki idą że go nie weźmiesz bo masz drugiego maluszka w brzuszku :D. Na szczęście moja to drobina 10,5 kg więc tragedii nie ma, i czytałam że jak wszystko z ciążą jest ok to nie ma przeciwwskazań żeby podnieść drugie dziecko. Ja też do pracy jeszcze chodzę, jakoś nie wyobrażam sobie żebym miała w domu siedzieć :D, bo na samą myśl już mnie wszystko boli. Ale Arci daje mamie pracować i wszyscy są zadowoleni. No i nie mogę sie doczekać wizyty tak ok 7 listopada mam zobaczymy ile Arci będzie ważył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia09
to wyżej to ja 🌻 A torby już powoli pakujecie do szpitala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej:) a ja ciągle przeziębiona lekarz stwierdził zapalenie oskrzeli przepisał mi OSPEN wybrałam dwa opakowania i nic ciągle mi chrapie w pucach ciagle kicham a katar to chce mnie udusić ale najdziwniejsze jest to ze najbardziej w nocy i rano w ciągu dnia jest spokój dziś idę znów do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
mhej dziewczyny niestety juz lezemw szpitalu. mialam miec jutro operacje ale niestety mam rozwarcie 1,5 c m mam lezec i daja mi strerydy na zamkniecie szyjki macicy. ale dosc tych smutkow trzeba myslec pozytywnie cos m7 sie wydaje ze jednak styczniowka to ja nie bede, tylko grudniowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×