Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Weronika90

Odchudzanie kto ze mna grupa wsparcia

Polecane posty

Hej dziewczyny moje gardlo odpada ide dzisiaj do lekarza i nie wiem co sie stalo ale na wadze pokazalo mi sie 95,7 dziwne bardzo albo wczesniej sie zle zwazylam albo teraz ale wchodzilam na wage 3 razy:P faktycznie wczoraj wrocilam do domu po 21 bo bylam na dzialce, szpadel robi swoje :P a jak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys sie odchudzalam dieta salatpwa to na spoko :) www.youtube.com/watch?v=fM3i2-hdbiQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka30
czesc wera u mnie nawet dzis pokazalo sie przez chwile 84 kg wiec moze ta moja dieta cos daje nic sienie przejmuj ze nikt nie pisze wazne ze sie trzymasz i ze ja sie trzymam w diexie. ja mam diete 1600 kxal bo karmie qiec mohe te dodatkowe 500 kcal sobie dziennie zjesc. chociaz jak ostatnio jadlam duzo blonnika moja mala miala zaparcia ale doczytalam zeby pic duzo wody a mala dostala herbatke ulatwiajaca trawienie i kest ok. papa lece na serek wiejski z kanapka zytniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evka dzieki ze napisalas:) , no jak karmisz musisz uwazac na to co jesz ja mam nadzieje ze do konca maja schudne do 90 ale to bede sie cieszyla z kazdego kilograma rozmawialam o diecie ze swoim lekarzem i stwierdzila ze jest 1200 ok tylko mi powiedziala ze taka dieta do konca zycia hmm mam nadzieje ze moze powoli wyjde na 1500-1600 kcal .teraz mam 7 kg w dol wiec nie jest zle :)Pozdawiam milego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka30
wera ile masz lat? zastap sobue ziemnuaki kasza akbo kup ryz gruboziarnisty i makarin swiderki gruboziarnisty i jedz zamiast iemniakow 50 g odmierz przed ugotowaniem alvo pol torebki takiego ryzu mozesz zjesc tj 160 kcal a objetosciowo wychodzi spori a w smaku ten makaron pyszny. ja teraz robie sobie dania tylko w parowarze. zainwestuj sobie w niego mowie c****ers z kurczaka indyka schab udko i ryba wychodza wysmienucie mozna sivie robic roladki z roznymi farszami z piersi ja dorzucam zawsze jakies warzywa. przyprawiasz jak chcesz czosnkiem itp bo takie gotowane mieso juz mi tylem wychodzilo i szybko bym sie zrazila. ostatnio nawet robilam pieczone ziemniaki w nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja mam grilla stolowego i tez robie rozne rzeczy wiem makaron pelnoziarnisty tez lubie teraz gotowalam taka zupke jerzynowa z mieskiem ale bez zaprawiania smietana wiec mam na 2 obiady , kupilam super rybe w biedronce okonia morskiego byl w promocji swiezego i tez go na grillu zrobie zobacze jaki mi wyjdzie do tego jakies warzywka na patelni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj schudlam mniej niz zwykle ale jestem chora i leze glownie w lozku a pogoda fatalna ,ciesze sie ze chociaz troszke spadlam z wagii, mam 24 lata. dzisiaj na sniadanie shake drugie sniadanie jablko obiad zupa podwieczorek banan kolacja serek wiejski z kromka pieczywa ciemnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka30
obloz sobie ta rybke cebulka i polej sokiem z cytryny a naokolo pokroj sporo warzyw marchew seler pietruszka korzen itp powinno buc dobre ja tez jem nabial na kolacke zazwyczaj. widze ze u mnie waga tez idzie w dol moze nie tak szybko jakbym chciala ale systematycznie. ma byc 1 na tydzoen spadku. ale najwazniejsze ze qreszcie czuje ze m wiecej energii i sily. i wreszcie widze jakie kardynalne bledy popelnialam wczesniej rj za duzo slodyczy tliszczu i podjadania. i jedzenia na szybko a wg ciebie jakie bledy robilas ze przytylas? mi tez zostalo po dwoch ciazach z kazdej po 5 kg. pozd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodycze jestem uzalezniona od cukru, do tego jedzenie tluste duze posilki dosyc pozno pizze itp ,szczerze nie dalalbym rady odchudzac sie kilogram tygodniowo lubie widziec szybkie efekty no ale tak jak powiedzial moj lekarz dieta moze byc tylko ze jest ciezka , ale musze na niej wytrwac mam dosc siebie chce wrocic chociaz do wagii za nim mala urodzilam, chcialam na 50 kg ale to musze schudnac 53 kg w sumie 8 juz schudlam ale to jeszcze dluga droga bede szczesliwa jak bede wazyla 70 pare kg , Dzieki za podpowiedz z rybka ja chyba na kolacje zjem jajko gotowane bez niczego bo dzisiaj zjadlam za duzo zupy a do najchudszych nie nalezala :)a uzywasz oleju czy oliwy z oliwy a moze masla ? i ile tluszczu dziennie jesz? Evka dasz rade pisz koniecznie o Twojej wadze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka30
teraz nie uzywam ani masla ani margaryny ani oliwy czy oleju nic. przestalam slodzic i uzywac maki i zasmazek z maki nawet do kawy leje tylko mleko i da sie zyc jem dziennie jedno ciastko belvita waze 84 to daje jakies 3 kilo ale sama nie wiem dziwna wage mam. ja tez chcialabym dobic do 70gkg a moim marzeniem jest warzyc 60 kg bo gdybym wazyla 50 wygladalabym jak kosciotrup przy mojek budowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja slyszlam ze trzeba zjadac troche tluszczu bo nie ktore witaminy wlasnie tylko w nim sie rozpuszczaja , i mysle tak lyzka oliwy z oliwek mi nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka30
no ja tez uwielbiam slodycze. taka lyzka oliwy napewno nie zaszkodzi ja ci powiem ze byl.moment ze ja zjadalam bardzo duzo masla na kanapce nie wspomne juz o majonezie ile lat ma twoja corka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 lat i przez ten czas odchudzalam sie kilka razy ale musze teraz schunac slyszalam ze do 25 roku skora najbardziej sie wchlania wiec malo czasu mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja majonez to na jajkach ze szczypiorkiem a tak to ja wszystko zjem jestem wszystkozerna :P i tak wyszlo ze mam otylosc ale musze z tym skonczyc nie chce odejmowac sobie lat przez swoje wlasne zaniedbanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka30
mam 164 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dzisiaj waga 94,5 czyli spadam jeszcze 4,5 i bede miala 90 mam nadzieje ze zdarze do konca maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka39
mnie poxiesza fakt ze przez dwa tygodnie takiego jedzenia faktycznie czuje sie lepiej mam wiecej energii bo przedtem po tych cukrach bym tylko spala i spala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety zalalo mi dzialki ehh , tyle pracy pieniedzy mam dwa domki jeden murowany drugi drewniany wypoczynkowy wszystko jest ponad dach nie widac nic mamy dzialki kolo rzeki jest strasznie , napisze co sie dalej dzieje teraz nie mysle o odchudzaniu w sumie przez stres nie mam sily jesc, jeszczcze takiej powodzi nie bylo .... oby tylko wszystko przetrwalo w calosci a woda nie opada tylko nachodzi jest tragicznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka39
przykre to co piszesz. pewnie teraz glowe bedzie ci zaprzatac ratiwanie wszystkiego jednak pisz co i jak z twoimi domkami. ja i tak ru bede zagladac. gdzie ci to zalalo? jakie tereny? jaka miejscowosc? jaka masz pogode?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kRASNYSTAW DZIALKI KOLO RZEKI WIEPRZ 80 PROCENT DOMKOW ROZPADLO SIE JEST OKROPNIE WKOLO CALE TEreny zalane nikomu nie zycze tego co tereaz przezywam straz powiedziala ze minimum miesiac tam sie nie wejdzie nie bedzie co zbierac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka30
masakra naprawde wspolczuje. ale mimo to tezymaj sie jakos nie objadaj nie qric do slidyczy bo tyke schudlas ze szkoda by byla zeby to wrocilo.pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co napiszę może być szokiem, ale skoro domków już nie uratujesz to chociaż ratuj swoją sylwetkę. Szkoda zmarnować tego czasu, który poświęciłaś, a teraz jak dopadnie Cię jojo to dopiero nabierzesz na siebie masy. Wiem co mówię bo sama się całe życie odchudzam.. z różnymi skutkami. Trzymaj się diety !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka30
pozdrawiam goscia. gisciu ile wazylas ile schudlas ile teraz wazysz w jaki sposob sie odchudzalas? nasz niestety racje dieta wery byla dosc restrykcyjna i jeali przestanie teraz ja atosowac wszystko wroci z nawiazka. moze jest jakas dziewczyna ktora xhce aie przylaxzyc di tego watku czylu prztlaczyc do odchudzania ze mna razem razniej. byleby nie z wagi 51 na 47 bo takiegi odchudzania nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zaprzestalam odchudzania z nerwow to nawet nie mam sily jesc waze 93.7 czyli chudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka30
wera to bardzo dobrze . ranny ptaszek z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie jak to sie przykro patrzy wszystko pod woda moze zeszlo 30 cm ale co to jest na taka wode, od marca robie dzien w dzien mialam takie piekne truskawki ziemniaki do kwietnienia a teraz co musze kupic w markecie , tyle pieniedzy pracy wszytsko na marne dziecka zabawki poplynely wszystko tydzien temu nowe lozko wstawilismy , narzedzia pokaszarka materialy budowlane , boje sie jak to zobacze .Boze zeby tylko przetrwaly domki i te drzewa z krzewami reszte sie powoli odkupi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka30
masakra wspolczuje naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MM JEM CZEKOLADKE WEDLA PYCHA
WEDEL PYSZNA CZEKOLDKA a potem torcik z bitą śmietaną, ciasto z truskawką i galaretką, serniczek, paluszki słone, chrupki lays i inne, i te czekoladowe też i litry coli a najlepsze w tym wszystkim jest to, że i tak nie zgrubne !! hehehehee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×