Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Weronika90

Odchudzanie kto ze mna grupa wsparcia

Polecane posty

Gość innabajkaaa
To zdam relacje, jedząc kolację byłam mega łodna, zjadłam tą sałatkę i nadal miałam ochote się najeść czegokolwiek. Na szczęście po 30 min ułożyło się wszystko i nie czuję głodu uff bo myślałam że nie dam rady. Jutro dzień 3 i chyba zawsze najgorszy w diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka30
ja mialam na kolacje kanapki ryzowe z twarozkiem z sera i jog nat i pomidorem. ja mam jeszcze ti ze musze uwazac aby mala moja nie uczulilo i nie moge nic ciezkostrawnego wiec troche dobrze bo np smazone rzeczy z gory odpadaja. u mnie tez jutro trzeci dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny wchodze tylko na chwile nie piszcie ze zrobilyscie tylko polowe cwiczen itp to jest AZ kazy maly wysilek idzie w dobra strone czyli dla nas walka z kg, ja wczoraj zjadlam sniadanie shake, obiad ryba smazona z ziemniakami, a na dzialce kubusia jeszczce duzego wypilam wiec go licze jako kolacje. Dzisiaj tez sie wybieram na dzialke, wczoraj trawniki kosilam i nie moge sie nadziwic jak ta trawa szybko rosnie nie cale 2 tyg temu kosilam a teraz wynioslam 12 koszy z kosiarki chyba zaczne co tydzien kosic, Dzisiaj na sniadanie shake na obiad i kolacje nie wiem bo bede na dzialce wiec tam nic nie zrobie ale kupie w tym miesiacu kuchenek i tam bede cos gotowala zawsze to ze swoich warzyw:P juz sie nie moge doczekac az mi fasolka szparagowa urosnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka30
wera ja tez przejelam koszenie od meza. dzis 2 kanapki z piersia z indyka. 2 sn jablko i jogurt na obiad piers z kurczaka 150 gr na parze oczywiscie ryz 50 gr buraki z wczoraj podwieczorej wafle ryzowe na kolacje szaszlyk z kurczaka z papryka vo maz mnie namowil hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie rano był shake z avokado, banana, szpinaku i soku ;) teraz lece na miasto bo dziś wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umieraaaaam! Zakwasy mam takie ze każdy ruch sprawia ból, masakra. Innabajka, szpinak swierzy? Kusi mnie ten twoj koktajl, musze wybrać sie na zakupy, chociaż mam problem żeby dojrzałe avocado znaleść. Ja na śniadanie zjadłam kanapki z szynka, obiad na mieście w veganakiego restauracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InaMalinaIna
To ja na gorze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dużą szklankę taka do drinów :) pół avokado, 1 banan, garść szpinaku, soczku pomarańczowego (ja rozcieńczam) i miksujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro śniadanie już normalne, jajeczko na miękko z kanapką, kotlety mielone z warzywami, przekąska jakiś owoc i shake na kolacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka30
nie przejmuj sie inna bo ja tez rozdzielilam sobie szaszlyki szt dwa z piersia i warzywami a tego drugiego zjadlam dosc pozno. ciezko jest wytrwac bylam dzis kolkakrotnie glodna i o krok od rzucenia sie na xiasteczka. ale nagroda jest jedno xiastko zbozowe belvita do popoludniowej kawki ma ttlko 50 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż wstyd, naprawde. Jednak weekedny są ciężkie, zjadłam żelki, pare szt ptasiego mleczka, wypiłam wino :( i nie ćwiczyłam, co piękniejsze dziś musiałam znowu przyjść do pracy na 12h i nie mam możliwośći poćwyczyć. Ważne żeby nie odpuszczać, zjadłam śniadanie, mam na obiadek kotlety które piekłam w piekarniku i są pyszne do tego brokuły a na kolacyjke shake ale jak już wróce do domu to ok 20:30 kładę się spać po 23 więc będzie ok. Zauważyłam, że po tym koktajlu rano chce mi się szybko jeść i zamienię śniadania na coś bardziej sycącego jak np jajka a posiłek w formie płynnej myślę że sprawdzi się na kolacje bo szybko się trawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka30
a u mnie troche jakby mniej tj czuje sie lepiej lzej jakies kg moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj weszlam na wage i mam 97,7 :) dzisiaj niestety nie wychodze na dwor nie mam takiej mozliwosci, ale cos wieczorem jakies cwiczenie planuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to dzisiaj wypilam shake czekoladowego pozniej serek wiejski z kromka chleba zytniego obiad troszeczke pieczonego miesa moze z 50 gram bylo z kilkoma liscmi salaty i jablko juz wiecej nic nie jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wrócę do domu to może uda mi się zrobić skalpel p. Chodakowksiej ;) chociaż będzie już b późno :( wracam przed 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz lece zrobić zakupy na shake, seler naciowy, szpinak zobaczymy co będzie w dobrej cenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka30
wera a czy ty nie za malo jesz? czy masz jakus grafik i godziny posilkow? zeby nie bylo tak ze zrzucisz 5 kg a potem przytyjesz 10 bo cos mi sie wydaje ze ta salata daleko nie uciagniesz pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka dieta odchudzilam sie 25 kg ale wszystko wrocilo mialam problemy jakos nie dalam rady mysle ze teraz bedzie juz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka30
nie chce sie madrzyc ale moze dlategi wricilo ze wlasnie za szybko i za duzo naraz ja opracowalam sobie plan posilkow na caly tydzien kazdy pisilek i jego wartosc energetyczna i wiem ze jak zjem to male ciasteczko to wg dietetyczki i tak powinnam chudnac 1 kg na tydzien ale moim pragnieniem jest wogole zmiana nawykow zywieniowych i stoaowanie tego planu ccale zycie. no moze jak schudne dodam kilka kalorii wuecej. najfajniejsze ze moj maz stwierdzil ze tez sie bedzie odchudzal bo sie okazalo ze juz 90 kg wazy i musi schuudnac. dzis jade na zakipki nakupie sporo wody min wasy warzyw owocow i jogurtow naturalnych. dla mnie b. dobrze ze maz sie wkrecil bo nie bedzie mi machal przed nosem pizzami i innymi takimi. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, evka ja uwazam ze powinno sie jesc wszystko wczoraj zjadlam jakies 900 -1000 kcal bo jeszcze pilam slodka wode wiec bez zadnej aktywnosci fizycznej to wydaje mi sie ze to wystarczy najwazniejsze ze moj organizm radzi sobie z taka iloscia kcal, jak jestem na dzialce zjadam z 1200-1300 bo jem porzadne sniadanie ale tak nie mam takiej potrzeby jem 5 systematycznych malych posilkow czasami 4 ale to jak nie jestem glodna i nie jem podwieczorku z duzej wagii spada sie szybciej, pamietam jak bylam w sanatorium jako dzieciak bo duzo chorowalam, tam ludzie tez sie odchudzali i przez 3 tyg z wagi ponad 100 odchudzili sie po 20 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bylam ja :) wczesniej , a u mnie pogoda beznadziejna i niestety siedze w domu ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Weronika ma restrykcyjna wręcz głodową jak dla mnie diete ;) ale każdy robi jak uważa. Ja już po śniadanku i lece do pracy. Wczoraj biegałam z Moim P potem zrobilam serie brzuszków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka30
z czym macie najwiekszy problem w doecie? bo ka osoviscie z podjadaniem gotujac np obiad i z tym ze popoludniami bywam glodna i mam ochote zjesc wiecej niz tylko np jogurt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evka30, ja mam problem z niejedzeniem na noc, szczególnie jakiś łakoci. Na szczęście jak zrobie sobie shake na kolację to nie mam ochoty już na słodkie ;) Weronika, jak tak obniżasz przyswajanie kalorii mam nadzieję że uzupełniasz jakoś witaminy i białko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika, znasz spiruline ? Pomogłaby Tobie uniknąć utraty cennych wartości odżywczych i białka które buduje nam mięśnie ;) ja polecam, dodaje sobie do shaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×