Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Weronika90

Odchudzanie kto ze mna grupa wsparcia

Polecane posty

aha to poszukam :) moze dostane w sklepie ze zdrowa zywnoscia:) polecam Wam tabletki KELP sa naprawde dobre i wlasnie w nich sa algi morskie i jod kiedys bralam i mi pomogly wlasnie teraz musze sobie kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
innabajka dlatego pije ten shake jest kaloryczny bo ma 250 kcal plus mleko wychodzi ponad 300 ale ma bardzo duzo witamin i mineralow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale jak sie robi 2 razy dziennie wychodzi 600 :) bo robie z mlekiem z woda nie lubie wiesz wiec mysle ze tak zle nie jest z tymi kaloriami ja kiedys stosowalam diete Kopenhaska to byla meczarnia i strasznie wyniszczajaca organizm dlatego wiecej jej nie powtorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na sniadanie shake teraz gotuje ziemniaki 150 gram zjem do tego plaster miesa pieczonego na salacie podwieczorek jablko i kolacja albo mala kanapka z serkiem albo skake a Ty innabajka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj musze kupic jakies pomidorki i ogorki bo na dzialce jeszcze nie mam cos poszukam dobrego z warzyw:) i jakies owocki bo mi zostaly jakies jablka moze jakies banany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam tą stronkę ;) Rano jejcznica z 2 jajek z pomidorkiem i kiełbasą ( smażone bez oleju) drugie śniadaine 2 bułki z szynka, sałatą i pomidorem obiad zupa kolacja shake :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz uwazalabym na bulki lepszy chleb pelnoziarnisty chyba ze to jakies grahamki sorry ze sie wcinam ale po bulkach sie bardzo tyje wogole pieczywo biale to nic ciekawego moja znajoma odchudzila sie wazyla bardzo duzo teraz wazy jakies 50 kg moze mniej ale makaron ziemniaki cukier pieczywo calkiem odstawila podziwiam ja bo ja tak nie umiem , wogole to w weekend szykuje mi sie spotkanie przy grillu i mam problem z piwem , hmm wiem ze jak wypije to przybiore ale maz bedzie itp juz dawno chcial pogrillowac moze wypije jakies male

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To są bułki pełnoziarniste, nie moge zrezygnować w ogole z pieczywa albo tylko chrupie. Zreszta jadlam wczesniej gorsze pieczywo i nie mam nadwagi, staram ise jeśc mniej i zdrowije myślę że w moim przypadku to się sprawdzi. Kupiłam dziś do shaków avokado, mango i seler naciowy bo bananów mam pod dostatkiem, wykupiłam w swoim warzywniaku same brzydkie w brązowe kropki i dostałam po chyba 3 zł kg ;) banany dojżałe posiadają substancje przeciwrakowe a te "świeższe" nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem po obiedzie zjadlam 150 gram ziemniakow i 90 gram miesa pare lisci salaty , kurcze a tak sie najadlam kiedys jadlam 2-3 razy wieksze porcje mam nadzieje ze zoladek mi sie zmniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja tez uwielbiam te ciemne banany tylko ze nie takie czarne a wlasnie z takimi juz kropkami sa takie slodkie :) ale i kaloryczne, ja tez jem chleb ale wlasnie ciemny taki jest najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
300 sniadanie obiad 400 podwieczorek 100 i kolacja 300 plus sok 100 tyle kcal dzisiaj zjem zostala mi tylko kolacja :) w 1200 sie wyrobilam:) udalo mi sie dokladnie policzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika jestes mistrzem liczenia :D Ja bym chciała trzymać się diety 1500 -1700, ale nie chce mi sie liczyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka30
a ja mam kazdy posilek rozpisany na ok 300 kcal tj 300*5daje 1500przyczym wieczorem naboal kromka chlena razowego ranp jakoes jajo lub wedlina ale jestem glodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po sniadaniu jak zwykle shake :) waga leci w dol 96,8 teraz przerzucilam sie na wode mineralna z cytryna , chora jestem zarazilam sie od malej mam nadzieje ze nie odbije sie to na mojej wadze , ale przynajmniej dzisiaj nie zrezygnuje z cwiczen nie wiem jak bedzie jutro , dzisiaj na drugie sniadanie soczek marchewkowy swiezy 300 ml:) i obiad pewnie taki jak wczoraj bo mi zostalo wszystko wiec szkoda zeby sie zepsulo, podwieczorek jakies owoce moze jablko lub ze 3 sliwki lub morele suszone ktore uwielbiam wogole kocham suszone owoce tylko ze one sa bardzo kaloryczne i trzeba uwazac i kolacja cos lekkiego moze pochrupie jakies chrupkie pieczywo lub cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka30
czesc kochane u mnie nadal dieta i trzymanie sie wyznaczonego planu mam czasem gorsze chwile ale jak narazie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, ja szalona , zabrałam dziś mikres z końcówką blendującą do pracy bo shake jako kolacje chce jeść tak max 20:00, a że do domu wracam przed 22 to musze to pić w pracy :) Wczoraj wieczorkiem nie podjadałam po kolacji, od jutra dwa dni wolnego, napewno pobiegam i poćwicze. U mnie waga stoi w miejsc, myślę że nawet może wzrosnąć jak będę przybierać w mięśnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wy na to żebyć zrobić sobie fotki przed i po ? Ja zrobie, bo waga przy ćwiczeniach może mnie mylić. Bedę robić jedna fotke na miesiąc to napewno będzie widać efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadlam garsc suszonych moreli i maja prawie 300 kcal masakra wszystko takie kaloryczne yyyy , tak tez o tym myslalam :) schudlam prawie 6 kg ale to z takiej wagii to widac dopiero po okolu 10 lub nawet 15 ze cos sie schudlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie jak moge chce do czerwca jak najwiecj schudnac:) wlasnie pochlonelam obiad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka50
dziewczyny jak to jest z tym makaronem i kcal przed i po ugotowaniu? ryzem czy kaszami. ja mam jesc 50 gr np ryzu lub kaszy lub makaronu ale wg mojej dietetyczki biore 50 gr suchego a jak sie ugotuuje ro juz nieistotne ze wazy np 150 a nie 50 wiec 150 gr ugotowanego makaronu ma ryle samo kcal co 50 nieugotowanego tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×