Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Weronika90

Odchudzanie kto ze mna grupa wsparcia

Polecane posty

hehhe zalosny jestes i co myslisz ze sie rzuce na slodycze tacy ludzie tylko mnie umacniaja w tym ze warto jest sie odchudzac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Coli nie polecam bo szkoda zebow i zoladka :P a czipsy jak kazde inne jak chcesz dostac raka to twoj interes czekolada jest zdrowa kostka dziennie nikomu nie zaszkodzi:P wiec to mozesz jesc truskawki tez zdrowe galaretka tez bardzo dobrze wplywa na skore kosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoko jeszcze bardziej cie umo
najbardziej to lubię zjeść takiego dobrego hamburgera jak cały duży talerz, gofry, tosty, sandwitche i frytki z frytkownicy cały koszyczek na przemian z majonezem, keczupem oraz solą, do tego kurczak we frytkownicy smażony cały w oleju i zawsze mięso przysmażone wręcz, ziemniaki a to wszystko zalać tłuszczem z gara, a ważę 64 kilo... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoko jeszcze bardziej cie umo
weź, kto wie, może jutro cię samochód przejedzie albo w dzień gdy osiągniesz to co chcesz ktoś cię zabije... umrzeć możesz każdego dnia, może to być dzień zwięczający cały twój wysiłek i dzień sukcesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nie grubne
chociaż przydałaby się masa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
różnych ludzi uszczęśliwiają różne rzeczy, ja też umrę szczęśliwy, to na co ty musisz pracować ja mam za darmo, taki los, to, że ciebie to uszczęśliwia nie oznacza że każdego i że każdy musi robić to co ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to powodzenia ! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evka uciekam zaraz na dzialke , licze ze woda troche opadla jak bedziesz to npisz koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Weroniko :-) gratuluję samozaparcia. A pomarańczami się nie przejmuj, kompleksy mają i wyżywają się na innych :-p Pisałaś wcześniej o oleju. Możesz spokojnie dodawać do sałatek by witaminy przyswoić. Do zup zamiast jogurtów świetnie sprawdza się mleko :-) Ziemniaki podobno nie tuczą chyba że je okrasimy lub sosem polejemy. Średni pieczony ziemniak podany z twarożkiem ma 120 kcal. . Współczuję Ci domków i tej pracy w nie I działkę wsadzone.... Będę tu czasami do Ciebie zaglądać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka30
mi jak narazie idzie troche wolniej. bylam z rodzina na pare dni w rabce i ociupine sobie pofolgowalam jakies 200 kcal. teraz juz wrocilam i biore sie za siebie kak narazie jestem 3 kg mniej tj nadal 84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka30
mi dzis rano waga wskazala 82,5 kg wiec jestem na maksa zadowolona. moze jest jakas chetna kolezanka do wspolnego dietowania razem razniej mi by bylo. dzus niestety kolacje jadlam przed 21 bo gosci mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleo85
Witam dziewczęta :) jestem ''tu'' nowa chętnie się przyłącze. Zanim opowiem Wam moją historię napiszę tyle, że mam 29 lat, 182 wzrostu i wagę 94 kg. Od dwóch miesięcy jem mniej i delikatniej. Schudłam 8 kg Mam trójkę dzieciaczków, super mężulka i za dużo kg 4 lata temu ważyłam 63 kg :D Roztyłam się po trzecim wspaniałym, który leży sobie teraz w leżaczku i ma prawie 5 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrezygnowałam z pieczywa. Jem pieczywo lekkie żytnie Sonko. Obiady jem normalne (bez ziemniaków) dla siebie gotuję ryż lub kaszę. Ostatni posiłek zjadam do godz 18. Zazwyczaj jest to coś lekkiego, czasem zdarzy się nawet, że jest to kanapka z pomidorem, ogórkiem, plastrem szynki Od wczoraj mam dietę od dietetyczki, ale jakoś nie jestem do tego przekonana. Jak zacznę i będę widzieć, że jest ok to chętnie się z Wami tą dietą podzielę najpierw jednak ja wypróbuję :D OCZYWIŚCIE MAM OGROMNĄ OCHOTĘ NA SŁODYCZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka30
czesc kleo ja mam dwojke dzieciaczkow 3 lata i mala 4 miesiace. jak masz ochote na slodkie zjedz ciastko belvita ale tylko jedno. ono ma 50 kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka30
ja tez mam diete od dietetyczli i chudne dzis rano pokazalo 81 masakra jakas 6 kg q mieaiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evka muszę się zaopatrzyć w te ciasteczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka20
sa w carrfur duza paka po ok 7 zl albo mala 4 szt po 2 zl ja kupilam ostatnio duza i mialam miesiac a teraz kupilam 2 razy po 4 szt. dzis bylam na markecie zaopatrzylam sie w rozne jogurciki kefirki a w warzywniaku duuuuzoooo owocow i warzyw. mamy dzieci w podobnym qieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleo85
Cześć... Wpadam dość często zobaczyć czy słychać coś nowego, czy założycielka tematu się odzywa, co u niej a tu cisza... Weronika jak Ci idzie? Ja trzymam się diety :D choć wczoraj zjadłam dwie kostki czekolady (98 kcal) miałam za sobą intensywny dzień, więc prędko to spaliłam. Na dzisiejsze śniadanko zjadłam owsianke, która przygotowałam tak: 3 łyżki płaskie płatków owsianych 1 łyżka płaska otrąb pszennych pół jabłka w kostke i troszkę cynamonu do smaku Muszę się dzisiaj zaopatrzyć w jogurty greckie, serek gruboziarnisty i musli. Jak Wam idzie dziewczęta? I cel na dziś to zakupić wagę łazienkową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka30
dobrze ze chociaz ty piszesz ja nadal trzymam sie diety jest teraz jakies 81 kg w piatek jade do dietetyczki na kontrole wiec dokladnie bede wiedziec szkoda ze pada bo siedzew domu i czesciej mysle o jedzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleo85
Hej :) Evka to zostałyśmy we dwie... szkoda, że temat założony a nie ma kto pisać... wiadomo, że im NAS więcej tym raźniej... Kurcze, ja wcoraj podjadałam wafle ryżowe między posiłkami (wieczorem) Wagi nie zakupiłam. Mają dostarczyć do sklepu pod koniec tygodnia. Nie mam pojęcia ile schudłam, ale mój emek mówi, że robię się szczuplejsza. Skoro daję rade to sobie uświadomiłam, że wszystko co jadłam spowodowało fakt, że teraz mam problem z nadwagą. Dużo osób mi się pyta czy wrócę do pieczywa, czy całe życie mam zamiar jeść 4-5 posiłków dziennie? oczywiście,że tak. Polubiłam już takie lekkie jedzenie a zresztą- bigos też mogę sobie zjeść z tym, że np 3 łyżki a nie 70 deko z 5 skibami chleba. Odkąd jestem na ''diecie'' to czuję się lżejsza, i skóre mam ładniejszą. Jedno jest pewne- MUSZĘ SIĘ ZWAŻYĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurdę, dlaczego mój nick jest pomarańczowy? raz jest pomarańczowy a raz popielaty? hm......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka30
wiesz ja tez polubilam takie jedzenie. moj maz widzac ze czwartego dnia z rzedu waze np wedline smial sie pod nosem uwazajac ze mi sie znudzi mija dzis miesiac mojego zdrowego stylu zycia wreszcie mam sile na pojscie ze starszym na spacer na wykapanie malej wczesniej chodzilam ciagle ospala i glodna . nawet nie swiadoma tego jak duzo ma capuccino kcal jakirs 300 chyba a teraz 300 to cala moja kolacja a jeszcze miesiac temu moglam wypoc takie capicino i zjesc z4 ciastka maslane po 100 kcal kazde takie duze to daje 700 kcal no masakra i ja aie dziwilam ze tylam. jutro sie okaze czy i ile schudlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleo85
Cześć. Myślałam Evka co u Ciebie. Ja jem zdrowo i dopiero jakiś czas temu zdałam sobie sprawę, że jadłam same śmieci. I doskonale Cię rozumiem :) ja przy trójce dzieci miałam tak samo... wiecznie byłam najedzona, ale siły i energii miałam zero. Teraz jestem lżejsza, czuję się świetnie, wygląd skóry mi się poprawił i uwaga (dzisiaj się ważyłam rano, na czczo) i moja waga to równe 90 kg z tym, że przy moim wzroście nawet tego nie widac. Moje pragnienie to ujrzeć 75 kg, ale nawet zadowole się 80 kg Jestem ogromnie dumna z siebie... wczoraj kupiłam sobie w Dino super świetny chleb żytni, pełnoziarnisty 350 gr za 3,00 zł. Oczywiście na śniadanko tylko jedna długa kromka + pół serka wiejskiego z Koła + wkrojony duży plaster pomidora. Do tego kawka z obrobiną mleka 2% Następny posiłek mam o 10 (zawsze jadłam o 9:30 ale dzisiaj musze pół godz go przesunąc, ponieważ śniadanie jadłam o 7:30 a nie o 7) Evka damy rady. Przypomnij mi ile ostatnio ważyłaś, ile chcesz ważysz? Pozdrawiam...dziewczyny wpadajcie Dieta to nie głodówka, my się tu nie głodzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka30
wazylam moesiac temu 87 teraz jest jakies 81 ostateczna waga chcialabym aby byla 65 kg ale to bedzie szczyt marzen jak dobije do 70 to juz bedzie dobrze . mam 164 wzrostu. ten chleb jest bardzo dobry o ktorym piszrsz ma duzo blonnika ja na sniadanie jwm raczej chuda wedline lib jajko na kolacje nabial i tez z kromka takiego chleba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka30
skad jestes kleo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rencik
Cześć. Widzę że autorka już się nie odzywa. Szkoda. Evka, Kleo trzymam za Was kciuki, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa to jeszcze długa droga przed nami, ale damy rady :D ja mieszkam kawałek od Poznania Rencik, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka30
rozpisałam sie wszystko mi sie skasowało 5 kg mniej w ciagu miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×