Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Weronika90

Odchudzanie kto ze mna grupa wsparcia

Polecane posty

Gość evka30
podajcie propozycje cieplego posilku na kolacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny polecam wam dietę oparta na białku wtedy waga pięknie leci i nie mowie o tak ścisłej jak Dukan ale zamiana węglowodanów takich jak chleb, ryż, ziemniaki na np kalafior, brokuły i fasole daje rewelacyjne wyniki a głodnym sie nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
Hejka dotrwalam do nastepnego dnia:)) ja jem wszystko w malych ilosciach oprocz cukru uwazam ze taka dieta jest najlepsza nie obciaza tak organizmu od lat nie jem bialego pieczywa od pol roku pieke swoj chleb,ja mam poczatek hipoglikemi wiec musze uwazac , bez kromeczki chleba czesto mam drzaczki itp bardzo nie przyjemne wtedy wiem ze szybko musze cos zjesc , wczoraj nie zjadlam wogole pieczywa i bylo wszystko ok ale dlatego ze nie wychodzialm z domu. Dziewczyny wazycie sie codziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka30
jak sie odchudzam to cidziennie jak nie to wtedy nie wchodze na wage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh maz dzwonil ze jutro nie pracuje i przyjedzie pewnie dzisiaj a mial przyjechac w sobote wieczorem , i do mnie moze pojedziemy na zakupy jak ja tego nie lubie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InaMalinaIna
Weronika, zakupy spożywcze? ;) Wczoraj obyło sie bez grzechów, ale dzis pogoda pokrzyżowała plany rolkowe, cały szas pada. Na śniadanie czasu nie miałam, tylko kawa ale niedługo powinnam wrócić do domu i cos sobie zjem. A w ramach ruchu spróbuje odpalić Cindy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takich tez nie lubie ale ostatnio narzekalam ze nie mam co na tylek wsadzic a ten sie domyslil i mowi to w niedziele sobie cos kup tylko wez kup jak rozmiar sie konczy na 42 ostatnio w tesco super rurki sobie kupilam ale szybko sie rozwalily jakosc nie ciekawa i za 100 zl wiec dla mnie przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InaMalinaIna
Ja juz od lat w spodniach nie chodzę ;P w rurkach to wogole wyglądam przekomicznie, jak juz to dresy albo jakieś luźniejsze w bidodrach, co by skryly uda. W tym roku byłam w Górach na desce i miałam spory problem przez te spódnice, ale biegałam cały tydzień w dresie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dresu nie zaloze heheheh ja mam brzuch jak piwosz a nogi i tylek w miare ok kiedys facet ustapil mi miejsca w przychodni i pyta sie mnie kiedy rodze a ja myslalam ze padne dobrze ze mojego wtedy nie bylo hehhehe ale powiedzialam mu ze za miesiac:P co mialam go z bledu wyprowadzac wstyd mi tak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bede miala czas moze w nastepnym tyg wrzuce zdjecie swojej sylwetki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na rolkach nie umiem jezdzic kiedys probowalam i nic z tego:P na nartach za to kiedys smigalam teraz i tego bym sie nie odwazyla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka30
a ja jadlam na sniadanie musli z mlekiem i kromka z powidlami plus kawka z mlekiem obl ze to 400 kcal pierwszy raz taz dokladnie obliczylam i zapisalam ilosc spozywanego posilku a na obiad bedzie burak gotowany kawalek indyka na parze i ryz na drugie sniadanie cjleb ryzowy i jogurt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja robie na obiad ziemniaki z ryba smazona wiem ze sie nie je takich rzeczy ale innej ryby nie przelkne nie bede jadla kolacji na to konto bo wiem jaki taki obiad jest kaloryczny ale wezme 2 ziemniaki i kawalek ryby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka30
wera zrob sobie rybe w piekarniku w folii w warzywach z ociupina oliwy z oliwek z cebulka i sokiem cytryny ja tak robie wrxucam kolka ziemniakow obok to i ziemniaki sie zrobia taka ryba ma chyba mniej kcal niz smazona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce mi sie robic dwoch obiadow:) wiem ze ma mniej ale jakos tak mam ze musze miec rybe w panierce chyba ze sie da upiec rybe w panierce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka30
ja mojego przyzwyczilam do takiej ryby i tez nie lubie robic dwoxh obiadow cjociaz dzis moj bedzoe moal tlusciutkie zeberka w sosie i mizeriie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff jestem i Ja :) Też dotrwałam bez grzechów, mimo że mój P jadł wieczorem przy mnie pizze i zajadał żelki w sumie, które sama mu podtykałam pod nosek. W nocy zrobiłam obiad na dzisiaj, mam sałatke i udko z kurczaka w warzywach, rano wypiłam ten zielony shake ze szpinakiem, mówie wam pyszny ! Tylko dałam sok rozcieńczony z wodą bo dla mnie taki sok sam jest za słodki :) zaraz zjem sobie drugie sniadanko bo troszke jestem głodna ale pije zieloną herbatkę :) Weekend wolny, wpadam do znajomej na lunch i napewno poćwiczę i pojezdzę na rowerze mimo ze pogoda w Gdańsku koszmarna.... Co to tych shaków z rossmanna to jak dla mnie strata kasy, wole kupic banana i inne rzeczy i zmiksowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty ja swojego nigdy nie przyzwyczaje jak nie zje w domu to pojdzie do miasta i cos kupi on wogole wybredny jezeli chodzi o jedzenie a sosu moj nie lubi :) miesa pieczone smazone kotlety itp oprocz sosow i zup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie panierki to zło, również jeśli chodzi o rybkę. Chyba, że panierka jest z otrębów co bardzo polecam. Ja rybe robie zawsze w piekarniku z ziołami i plasterkami cytryny, zawijam w folię i piekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotowanie dwóch obiadów hmn... no niestety ja mojemu nie podam wersji Light, musi mieć tłuste. Czasem jest tak że mięsko jem z samymi warzywami a jemu daje frytki albo smażone ziemniaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kiedys pamietam ze zrobilam na obiad warzywa na patelnie a on ja nie krolik jesc tego nie bede i wiecie on jest taki chudy kurcze wazy 60 kg jak ja mu tego zazdroszcze ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bardzo duzo je jak na ta wage nie wiem gdzie on to miesci i nie cwiczy nic , ma taka przemiane materii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój warzy 71, ale powinien moim zdaniem z 80 ważyći byłoby ok ;) Macie jakies sprawdzony przepis na bułeczki drożdzowe? Mam mąkę razowo pszenna typ chyba 2500 i bym upiekła na weekend coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to robie w automacie ale pieke duza bulke a moja mama ma jak bedzie to sie jej zapytam sa pyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to troche za duzo wody w tym przepisie no wlasnie mama ma na takie buleczki to ci podam ona robi jej z serem bialym ale z dzemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie chciałabym słodkich bułeczek ale w sumie daj przepis później najwyżej bedę robić mojemu takie smakołyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×