Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Weronika90

Odchudzanie kto ze mna grupa wsparcia

Polecane posty

Gość Weronika90
hheheh no ja waze prawie 100 to ja nie wiem jak on patrzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No napewno kochaja i akceptuja ale co zrobia jak już osiągniecie cel ? Zamkną w złotych klatkach hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jest druga strona medalu;-) Nie wiem jak wasi panowie ale mój jest zazdrosny .Na poczatku mi to przeszkadzało teraz po 11 latach chyba sie juz przyzwyczaiłam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wam tez jest trudno wytrzymać np niejedząc podczas oglądania tv? Dziś Gesslerowa w Tvn, będę ogladać i chyba zrobie sobie duży kubek z wodą i sokiem , będę popijac po łyczku żeby mnie nie ssało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
my jestesmy w otwartym zwiazku :) ale wiesz mnie reklamy wykanczaja batonikow itp reszta ok czesto tv ogladam bez jedzenia bo jak jem to nie slysze juz tak mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja największy problem z podjadaniem mam w pracy.Pracuje po 12 godz,w tym mam zmiany nocne i to jest najgorsze.W domu telewizor oglądam dopiero wieczorem i zazwyczaj zasypiam po kilku minutach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
ja od 17 nic nie jem wlasnie sobie robilam kapiel z sola lawendowa kurcze widze ze zaczynaja mi sie pokazywac zylaki na nogach? czym to mozna leczyc smarowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
mama mowi ze puki malutkie to mozna jakos to smarowac hmmm tylko ze ona nic nie zna jak myslicie w aptece kupie cos na to bez recepty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga lifeifun
ale duzo wiadomosci, a nie bylo mnie tylko chwilke. witam wszystkie nowe kobietki. podziwiam Wam ze umiecie 6-10 kilometrow zrobic dziennie, ja takie dystansy robie niestety samochodem :( wogole weronika jak ty chudniesz 0,5kilo dziennie??? mi tyle na tydzien sie udaje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
wiesz jak jestem na dzialce jem tylko jeden posilek i kopie szpadlem ziemie hhehe to jest wysilek:) wiec czasami pot ze mnie splywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
i w obie strony mam 6 km wiec wra,cam kolo 20 do domu a wychodze kolo 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
ale jestem glodna ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika, taki efekt niejedzenia :P Mówiłam że 3 godziny przed snem najlepiej bo padniesz z łodu i rzucisz się na coś słodkiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
zjadlam pol wafla ryzowego najlepiej to na mnie dziala i szklanka wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga lifeifun
ja teraz tylko kawke inke pije i poznie szklanke wody przed snem i do jutra. Przygotowalam sobie juz sniadanko - smothy owocowy, przekaska 1 - jablko/gruszka, lunch - kanapka z szynka i papryka i mala porcja salaty i ogorka z jogurtem., przekaska 2 - serek wiejski i mam problem z kolacja. Brak pomyslu :( moze cos polecicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka30
ja bede miec opracowana diete przez dietetyczke ostatnio tak sie wkurzylam ze do niej poszlam wiele rzeczy sie dowiedzialam od niej narazie czekam na meila. szkoda ze nie moge miec zadnej altywnosci bo mala wisi tylko ma cycku a na wozek gleboki ma alergie heje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga lifeifun
ja tez bylam juz u dietetyczki tylko to jedno menu na 4 warianty z kazdego z posilku szybko mi sie znudzilo i staram sie zmieniac/zamieniac produkty, trzymajac sie glownych wytycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka30
na kolacje wafle ryzowe z jakims zerkiem twarogowym albo salatka z pomidora i ogoorka albo nabial. ogolnie ta dietetuczka mowila ze na wieczor raczej nabial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga na kolacje cos na ciepło moze? A jak nie to ja zawsze kończę z łodyga selera i jogurtem z czosnkiem ;P albo wasa z szynka Ja jadłam na kolacje warzywa, które zostały z obiadu. Na dręczący głód polecam ciepła wodę z cytryna lepiej oszukuje od zwykłej szklanki wody, opic sie i spać z myślą ze jak sie obudzisz to bedzie śniadanie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InaMalinaIna
To powyżej to ja, kiedyś miałam dietę rozpisaną prEz dietyka ale za mało było. Pomimo tego do dzis jem serek wiejski z pomidorem i duuuużą ilością pieprzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
a probowalyscie te shake z rosmmana sa super i nie jestem po nich taka glodna ale mozna maksymalnie 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
ja serek wiejski tez bardzo lubie , ale to jem na sniadanie staram sie na kolacje cos naprawde lekkiego a serek ma troche kalorii a ja wieczorem juz ich nie zrzuce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InaMalinaIna
To powyżej to ja, kiedyś miałam dietę rozpisaną prEz dietyka ale za mało było. Pomimo tego do dzis jem serek wiejski z pomidorem i duuuużą ilością pieprzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka30
co to za sheyik moze mozna go zrobic w domu samemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się udało schudnąć 25kg w 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
tak jest czekoladowy truskawkowy i waniliowy pyszny wychodzi 250 ml taki fajny na gestosc da sie normalnie pic i zastepuje nim kolacje i sniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
to super gosciu:)) gratuluje a jak ze skora ? wchlania sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie psuje bo moje posty sa uwazane za spam :( gratuluje gosciowi takiego duzego spadku wagi. ja jutro chyba zdecyduje sie na wafle z nabialem i warzywami bo cieple posilki na wieczor to robie prawie codziennie, a jutro wiem ze nie bede miec sily gotowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×