Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Weronika90

Odchudzanie kto ze mna grupa wsparcia

Polecane posty

Gość evka30
no to moj wazy ok 85 kg i nawet akceptuje te dietetyczne rzeczy jak zje na obiad cos z parowara bo czesto ostatnio robie to zaraz je hod doga lub frytki ale nie jest zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze żeby facet był ugodowy :) mój poprzedni to ważyl ponad 100kg nie był wysoki i za nic w świecie nie dało się go namówić na diete i ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to macie super bo ja nic zdrowego w niego nie wmusze jak zje rosol to marchewka zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InaMalinaIna
I jestem po śniadaniu, zjadłam jajecznice z dwóch jaj i jest ok, teraz chwile poproacuje i za godzinke poćwicze. Innabajka, też jestem z Gdańska. Pogoda marna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie będzie jutro padać pójdę przed śniadaniem pobiegać, w sumie lubie deszcz wszystko pięknie nam rozkwitnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide dzisiaj na dzialke to moze troche spale:) wiec na taki obiadek sobie pozwole:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie mam zamiar wazyc codziennie:) ale przy moim nie bede a ze pozno wstajemy wiec dopiero pewnie w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zamiar kupić sobie taki masazer na brzuch mojej znajomej to sporo pomoglo i skore miala lepsza tylko ze ona strasznie tego przestrzegala 2-3 razy dziennie ja nie mam tyle czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera, codziennie? Ja to chyba raz na miesiąc będę się ważyc co by lepszy efekt był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wole codziennie bo wiem czy za duzo zjadlam czy mam przystopowac jakos tak juz mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak a jak dużo wypijesz, zjesz i jedzenie w żołądku, jelitach będzie tyle wazyć a nie tłuszcz. Nie ma co się tak stresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem głodna a do obiadu to daleko :( wypije kawke zjem obiad o 14 a o 18 kolacyjke i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam avokado, jutro rano po bieganiu albo rowerku koktajl z bababa,avokado, szpinaku i soku pomarańczowego mniam ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie zjadlam obiad i to moj ostatni posilek jak wroce z dzialki bedzie bardzo pozno wiec juz nie zjem a za pol godziny wychodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak robie koktajle to mleczne ale na soku nigdy nie robilam musze sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mieszkanie bym spalila pisze tu a ja zapomnialam ze rybe na kuchence zostawilam i pisze wpadam do kuchnia a tam czarno ryba wegiel hehheh dobrze ze jeszcze mam :P to szybko usmaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka30
a ja buraki bez wody gitowalam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InaMalinaIna
A ja zła jestem dałam radę tylko połowę Cindy zrobić, wzięłam za ciężkie ciężarki i wymiękłam. Ramiona aż mi pulsują :P Ide robić sok, innabajka te koktajle robisz w blenderze? Może sie skusze i zawale kuchnie dodatkowym sprzętem, chociaż lubię puste blaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malina, jak ja ćwicze to bez ciężarków i przy ramionach i tak jest ciężko, może z czasem wezme 1kg :P do kokrajli używam miksera tylko mam końcówke taką blendującą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evka30 ja na kolacje jem najczesciej biale miesko grilowane lub ryba z piekarnika z roznymi warzywami. Albo zupy .. Mi tak jadlospis rozpisala dietetyczka poniewaz ja koncze prace o 5.-5.30 i na 6 jestem w domu, wiec poniewaz i ja i maz lubimy zjesc jeden cieply posilek to wlasnie jest to tak godz 19ej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś mam na kolacyjke sałatke z mix sałat, szpinaku, serka bre, pomidorko i ogórka :) Obiad miałam ciepły, udko z kurczaka w sosie własnym z warzywami, dobrze ze w pracy mam jak podgrzać sobie posiłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka30
i dlatego zjadasz cieply posilek na kolacje zamiast obiadu. a maz dzis do mnie ze moze grila jakiegos bysmy zrobili a ja sie przeciez odchudzam moze piers z kurczaka sobie zrobie i papryka i cebula szaszlyka na grilu. ja dostalam dzis jadlospis od tej dietetyczki musze sokl przeanalizowac go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem bardzo ciekawa jaki Twoja dietetczka ci rozpisala posilki. Podziel sie swoimi uwagami na jego temat. Nam na razie pasuje cieply posilek na koniec dnia, ale mam mozliwosc zamiany jadlospisu gdzie cieply posilek bedzie w porze lunchu, a salatki itp wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie, jecie śniadania? Ja się nauczyłam ale wcześnie rano ciężko mi coś przełknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka30
tak ogolnie napisze rano kanapku z wedlina wieczorem jakis nabial ogolnie zeby sie zmiescic w 1500 kcal . bardzo bym chciala schudnac bo juz w zadne ciuchy nie wchodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×