Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Weronika90

Odchudzanie kto ze mna grupa wsparcia

Polecane posty

No ja zjadłam jogurcik i teraz biedna o samej wodzie musze wytrzymać do jutra:-)No ale DAMY RADE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
pewnie ze tak :) ide dzisiaj wczesniej spac zeby troche przespac lubie jak maz jest to zawsze mi wieczorem skutecznie uwage odwraca:P a tak to juz ciezko samej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
Hejka. I dalszy ciąg odchudzania mysle zeby jakies cele zrobic tylko hmmm nie wiem jak to rozplanowac ale dzisiaj sie zastanowie , a jak tam u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
wlasnie jem swoje sniadanko shake czekoladowy firmy rossmann jest pyszny i zastepuje nim tez kolacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja ;-)Na razie jest ok.Dzisiaj na sczęście nie mam za bardzo czasu na myśleniu o żarełku;-)Rano były większe zakupy,póżniej byłam z córą u lekarza.Teraz gotuje obiadek ...szkoda że nie dla siebie;-(Muszę jeszcze podskoczyć na budowe robotników sprawdzić no i na 18 do pracy.-i tak jakoś zleci dzionek.Nie moge się już doczekać 2 fazy w mojej diecie bo uwielbiam warzywka.A wy jak tam?Jakie plany na dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka30
ja tez mam problem z waga dwojke malyxh dzieci jestem przez to uwiazana w domu narazie i 85 kg zaczynam diete 1500 kcal bo karmie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dzisiaj rano shake pozniej jablkuszko i na obiadek zupa warzywna z mieskiem pozniej moze jakas grusza i kolacja shake :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
ja dzisiaj rano shake pozniej jablkuszko i na obiadek zupa warzywna z mieskiem pozniej moze jakas grusza i kolacja shake :) Evka30 to przylacz sie do nas razem razniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
Ja nie moglam karmic piersia bo mala musiala miec specjalne mleko ale 5 lat po ciazy i nic nie schudlam a myslelismy o drugim ale najpierw chce schudnac i ustabilizowac wage i napewno w drugiej ciazy bede uwazac na to co jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie mam samozaparcia zeby regularnie cwiczyc w domu, dlatego staram sie raz w tygodniu wyrwac na zumbe.Zmacham sie niemilosiernie bo z kondycja kiepsko. Chodzilam tez na aqua aerobic (nie jest az tak wyczerpujacy) ale szybciej odtluszcza tu i owdzie. A poza tym zauwazylam ze zmniejszal mi sie cellulite. Niestety zlapalam jakies infekcje i sie teraz musze leczyc.A co do dietki to walcze z 1200 kalorii. Wiec dzisiaj juz po lunchu – salatka z kurczakiem. (jezeli komus sie przyda to wymieszalam wszystkie warzywa jakie mialam w domu i dodalam grillowana piers z kurczaka ktora mialam z wczorajszego obiadu i dodalam troszke soku z cytryny i odrobinke soli)No i pol litra wody niegazowanej. Mniami. Teraz tylko wytrwac do przekaski – serek wiejski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
Tez lubie takie salatki ja np robie krewetki z warzywami na patelnie i ziolami z lyzka oliwy podlewam to woda i tez jest pyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo tez brzmi apetycznie chyba wpisze to do mojego tygodniowego menu :) wpisze tylko krewetki na liste zakupow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
ja wogole lubie chinskie zarcie:P a i zapomnialam do tego dodaje pol woreczka ryzu i kurkume tylko ze tego wychodzi sporo wiec rozdzialm na 2-3 razy mroze to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze zrobimy liste naszych wag bedziemy wspierac sie zmniejszac ;-) raz w yygodniu bedziemy spradzac nasze postepy? Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
Pewnie super pomysl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja zaczne Aga 85,1kg plan schudnac 10kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
Weronika 24 lata 98 kg cel 48 kg mniej:P tylko ze musze pomyslec nad mniejszymi celami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze najpierw cel usuniecie koncowki 8kg. Bedzie bardzo cieszyc jak to osiagniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
chce 10 kg w miesiacu tracic nie wiem czy sie mi to uda wiem ze 20 kg bedzie latwo bo juz to przechodzilam pozniej gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
Tak to tez fakt ja sie w sumie ciesze jak wchodze na wage i pokazuje sie cyferka kazda mniej:) a co myslicie o nagrodach za kazde osiagniecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
ja mysle o jakiejs ladnej bieliznie jakis fajny kosmetyk lub cos w tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się przyłączam bo mój temat nie ruszył :) ja startuje z wagą 61 a cel to 57 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
innabajka jak ja marze o takiej wadze jak Twoja ehhh :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
oby bo juz mam dosc tej masy tluszczu tylko sie zastanawiam co pozniej zrobie ze skora szczegolnie z brzucha mialam cesarke i niestety ladnie to juz nie wyglada a operacja plastyczna jak dla mnie za duzo kosztuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
ale masz racje lepiej odchudzic sie wczesniej niz czekac bo pozniej jest tylko gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy Twojej wadze to już kwestia Twojego zdrówka :) skóra powinna się wchłonąc jak utrata wagi będzie stopniowa i będziesz aktywna fizyczine. p.s jesteśmy w tym samym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
hehehhe no to super:)) wlasnie mysle ze 10 kg na miesiac to chyba bedzie dobrze wychodzi 2,5 kg tygodniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem to troche dużo, nawet bardzo ;) Porównaj sobie jakbyś miała w worku 10 opakowań z cukrem po 1 kg każde, troche szok dla organizmu szczególnie jak zależy Tobie na ładnej skórze. 5-7 kg jest ok, ale ja tam moge sobie tylko pisać zrobisz jak będzie dla Ciebie najlepiej, masz jakiś plan? Z moją wagą jest tak ze z takiej wagi chudnie się najwolniej i najtrudniej :( :( trzeba się naprawde postarać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
Tak z duzej wagii schodzi sie szybciej pozniej jest problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×