Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Weronika90

Odchudzanie kto ze mna grupa wsparcia

Polecane posty

Gość Weronika90
tak jak pisalam dieta ******** wiecej nie przychodzi mi do glowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też planuje więcej ruchu , kalorii nie licze nie mam do tego głowy, ale odstawiam (od dzisiaj) słodycze i słone przekąski. Stawiam na zdrowe posiłki, będę walczyć z jedzeniem na noc.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
hmmm to tak ja jestem uzalezniona od slodyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie pochłaniam dużych ilości ale zawsze coś słodkiego po obiedzie, jakiś batonik a wieczorem kolacja, lody, żelki :( i spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
znam ten problem ja wlasnie przechodze na zupy i owoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
wlasnie przekasilam gruszke w sumie to pol bo mi corcia zabrala:) i jeszcze o 17 shake i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
w sumie to czlowiek powinien tyle jesc zeby zyc a nie zyc aby jesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dużo czasu spędzam w pracy (zmiany po 12h) w wolnym czasie staram sie ruszać ale nie zawsze mi się chce :) Dziś się zmierze i zważe, może też warto zapisywać co się je?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
a i najwazniejsze pieke swoj chleb najczesciej orkiszowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak 3-4 h przed snem postaram się nie jesć, po pracy wracam o 22 także od 17 byloby cięzko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
ja wlasnie tu bede zapisywala co zjadlam :) hmmm ja sie nie mierze jakos nie mam do tego glowy zawsze wychodzi mi inaczej widze po ubraniach :) a tak to tylko sie waze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
no wlasnie ale powiem Ci ze jak pracujesz to mysle ze Ci bedzie latwiej ja non stop w domu z corka wiec ciagle mam stycznosc z jedzeniem bo ona cos chce a lodowka tez stoi pelna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
wiesz to naprawde szybko i proste kupilam automat do chleba zelmera i jest pyszny chrupiacy i napewno zdrowszy niz te ze sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz to moze byc jeszcze tak że ty jestes w domu, ugotujesz cos, mozesz pic dużo wody i z córeczka na spacerek. Ja siedze w pracy 12 godzin, kyupie do jedzenia coś niezdrowego a co najgorsze wezme cos słodkiego do kawy, wracam późno i nic mi sie niechce, znowu jem i do łóżka a rano praca :) tadaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
no tak to fakt teraz mala jest chora ale tak to chodzimy na dzialke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzałecz super ! Ja na rowerek śmigam, biegałam jeszcze wcześniej Moja motywacja to ślub we wrześniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
a wiesz moja mama do pracy robi sobie salatki itp tez kupowala ale z tym skonczyla i robi rozne rzeczy w domu wklada do lodowki i rano zabiera ze soba w pojemniczkach ostatnio takie fajne byly w biedronce z wkladami chlodzacymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, powinnam tak robić ale w zyciu bywa inaczej, nie zawsze jest z czego nie zawsze mi sie chce. Robie prowiand narzeczonemu do pracy a sobie to różnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weronika a lykasz chrom? On zmniejsza ochote na slodycze. Jakiedys lykalam i odechcialo mi sie slodyczy. Nawet teraz juz nie mam pypcia na lakocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
oooo to gratuluje no tak wazne wydarzenie w Twoim zyciu :) wiec motywacje musisz miec ograomna:) ja tez mysle tak bo w sierpniu wyjezdzamy nad morze wiec chce jakos wygladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
wiesz nie lykam niczego slyszalam ze chrom jest rakotworczy staram sie jesc produkty swoje chociaz roznie z tym jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uryska
Dołączam się! Nie stosuję jednak diety, a ograniczam dotychczasowe jedzenie i odstawiam słodkie :) Przyznam się, iż dodatkowo postanowiłam sobie pomóc zabiegiem Slim Express. Jak na razie 4 kg mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
i w sierpniu mamy dosc duza rodzinna imprezke wiec 2 rozmiary w dol by sie przydaly a u mnie jeden rozmiar to 10 kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
hmmm weszlam z ciekawasci ale najblizsze takie zabiegii sa w Warszawie a jak dla mnie to troche za daleko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, tak motywacja jest bo suknie też mam i ledwo się wciskam hahah Ja mieszkam nad morzem i co roku obiecuje sobie, że będę miała śliczny brzuszek i lipa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
wiesz co ja zauwazylam jak jestem nad morzem bardzo szybko zrzucam kg nie wiem co to powoduje moze jod ? ale badania robilam i wszytsko jest wporzadku ja jestem z wojewodztwa lubelskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
no to nie ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×