Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Weronika90

Odchudzanie kto ze mna grupa wsparcia

Polecane posty

Odkąd biore leki to spadło mi 3 kg samoistnie ale juz się ten proces zatrzymał :P Wpadłam na pyszny przepis mm.. jutro na śniadanko zrobie, kupiłam szpinak reszte składników mam w domu. Przesyłam linka http://kotlet.tv/slodkie-zielone-smoothie/ Lece pracować, wieczorkiem was odwiedze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
dzieki za przepis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InaMalinaIna
W innym wątku cisza wiec przyczepiam sie tutaj ;) Wkleję to co tam napisałam i witam serdecznie Witam to i ja sie dołączam, od poniedziałku jeżdżę na rolkach po 10km dziennie, z dieta u mnie różnie ale od dzis sie pilnuje mocno (zapasy słodyczy juz zjedzone po każdym treningu pije na śniadanie skok swierzo wyciskany warzywno-owocowy i w sumie dopiero teraz zrobiłam sie głodna wiec zabieram sie za obiad. W planie kasza jaglana z warzywami. Ja mam największy problem z tym ze pracuje w domu i mam ciągły dostęp do lodówki Bierzecie jakieś subelemnty diety? Ah, tak jak u was 10kg do zrzutu, wzrost 169, waga 68 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
Malina witam:)) wiesz ja nie biore boje sie brac tej chemii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InaMalinaIna
Troche mojej historii, od liceum wiecznie na diecie z przerwami, dopiero 5 lat temu zauważyłam ze dieta nie do końca jest mi potrzebna, potrzebny jest ******* pracowałam wtedy przez rok jako kelnerka w Londyńskiej restauracji i jedynie troje uważałam na to co jem a wyglądałam w sumie najlepiej :) Pózniej zaszłam w ciąże i kończyłam studia w Polsce i sobie tyłam, wyszłam z założenia E ciąża to jedyny czas na obżarstwo. Do tego doszły problemy prze ostatnie dwa miesiące z kręgosłupem i tak prYtylam prawie 30 kg. Po ciąży przez dwa lata trzymałam 10kg na plusie, rok temu wzięłam sie za siebie i tak dzis jest 13 kg mniej niż rok temu. Testach bardziej mi zależy na ujędrnieniu i pozbyciu sie tłuszczu ;) Staram sie jeść zdrowo, piwo ze znajomymi zamieniam na białe wino z woda gazowana i liczę na to ze jakos mi sie uda. Na pierwszym miejscu stawiam sport, chce sukcesywnie dojść do 20 km na rolkach, albo ćwiczenia w domu zaraz po rolkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InaMalinaIna
Przepraszam za błędy, pisze z tel i autokorekta nie zawsze wie co mam na myśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
Malina a ile tygodniowo sie odchudzalas? bo ja na poczatku lece jak glupia szczegolnie jak robie fizycznie nawet 0,5 kg dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Malina! 10 km to duużooo szacun ;) moim życiowym rekordem jest przebiegnięcie 4 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o suple to łykam tylko Spiruline i kompleks witamin dla kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
tak ja chodze 6 km dziennie plus praca na dzialce i mam dosc a 10 km to naprawde duzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj zamierzam kupić sobie serum Ziaji modelujące, uwielbiam wszystkie rytuały kosmetyczne, peelingi kawowe, masła do ciała :) napewno ujędrnią skóre, pobudzą krążenie przez co skóra będzie napewno lepiej odzywiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InaMalinaIna
Dzięki za te 10 km ;), robie je w plus minius 40 min wiec wydaje mi sie to troche mało jak na cardio. Mam jakaś aplikacje do treningów i super motywuje bo co kilometr mówi w jakim tepie sie zrobiło ostatni, dzięki czemu trzymam tempo. Na początku każdej diety szybko sie traci ale wg mnie to sama woda, i najlepiej mi jak mieszczę sie w stare ciuchy albo dotychczasowe robią sie za duże ;) Ja łykam chrom od jakiś dwuch tyg, nie wiem czy działa bo ja mam cos w domu to i tak to zjem. Wyczyscilam lodówkę i mam tylko produkty nadające sie i córki za którymi nie przepadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InaMalinaIna
Innabajka, mam serum z ziaji modelujące i brązujące, skura fajna sie robi i brąz ładny, zapach mi troche nie pasuje wiec smaruje sie co drugi dzień. Polecam jeszcze pilingi z fusów kawy! Wypas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malina, zgadzam się do złudnej utraty wody :) tez mam program na tel który sledzi moja trasę i liczy wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do opalania uzywam samoopalacza St.moriz ;) też bardzo polecam, tylko trzeba mieć do tego rękawice. Ponoć po tym serum, ładniejsza skóra, gładsza i jędrniejsza więc się skuszę. Zjadłam kolacje trzymajcie kciuki żebym już nie podjadała tymczasem lecę zaprzyć sobie zielonej herbatki z imbirem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InaMalinaIna
Cena przystępna wiec warto spróbować ;) Ja puki co jestem zadowolona, chociaż ta jędrnością nie najlepiej, ale moze potrzeba czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
ja nie lubie kosmetykow ziaji dla mnie to takie jakies dziwne sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.Dzisiaj wpadły mi przez przypadek w rece zdjęcia sprzed 8 lat tzn.sprzed mojej pierwszej ciązy.I normalnie się załamałam.Jak mogłam się dopuścić do takiego stanu??Boże taka laska byłam;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika, kosmetyki ziaji to dermokosmetyki maja bardzo fajny skład są napewno lepsze od tych innych marketowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
ja uwielbiam perfecte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
hej rezu dasz rade schudnac przyklej sobie fotke na lodowce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wole nie bo się jeszcze depresji nabawie-:)Swoja droga to trochę żal mi mojego męża bo on wygląda dużo lepiej niż wtedy, a ja taki kaszalot.Tyle dobrze że jest super i nigdy nie dał mi odczuć że jest przeszkadza mu moja tusza.Ale ja sama się czuje mega nieatrakcyjna,Mam nadzieje że moje męki przyniosą zamierzony efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
ja tez tak myslalam jak on moze sie ze mna kochac itp ale od jakiegos czasu wyluzowalam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tymbardziej macie motywacje, żeby zrobić się na laski ;) pozazdrościć mężów :) Mój przyszly jest bardzo szczuply i zawsze mnie jakoś próbuje zachęcić do ćwiczeń, ale zawsze miałam lenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
moj tez jest szcuply ale jemu nie przeszkadza i mnie to denerwuje bo powinien na mnie sie wydrzec a on kochanie moze ciasteczko upieczesz moze cos zjesz i gadalam z nim o tym a on mi to nie przeszkadza jak wygladas masz jakies dziwne kompleksy on naprawde jest slepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InaMalinaIna
Innabajka ok dwóch tygodni sie smaruje ale nie codziennie, za bardzo mi zapach przeszkadza. Co do zdjeć za czasów świetności to mi bardzo pomagają. Mowię sobie, ze jednak można ;) szczególnie ze przed studiami wyglądałam nieciekawie, dopiero jak musiałam sama sie żywić zaczęłam jakoś wyglądać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też jest szczupły,od zawsze był.Ale teraz jest fajnie wyrzeżbiony i ogólnie przystojny.No ale co się będę chwalić;-)Ja mam dzisiaj nocke w pracy i kolejną walkę ze soba bo zazwyczaj wtedy podjadałam do późnych godzin .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InaMalinaIna
A faceci to chyba wogle tego nie widzą, moze maja zakodowany obraz nas jak sie w nas zakochali :D Problem w tym, ze sama na siebie patrzeć nie mogę, ale wlasnie ogarnelam sie z ostrym odchudzaniem jak zobaczyłam sie na zdjęciach z początku zeszłego roku, w lustrze nie wyglądałam na takiego grubaska ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×