Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wracam do polski i bardzo sie ciesze :)

Polecane posty

Gość gość
No i co ku/r/wi/ska. Polska puka Niemcy w siatkę, ręczna, kosza a teraz nawet w gałe. Nie piszcie mi, ze nie czujecie dumy szmaty z tego, ze jesteście Polkami. POLSKA BIAŁO-CZERWONI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem szmato! cieszymy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez sie bardzo ciesze ze wracam do polski nie predzej niz za 10 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie możesz wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
move ale nie chce chociez by mnie cieli to stad nie wyjaade wczesniej :P za dobrze tu mam jak she nachapie na spokojne zycie w pl to moze wroce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkopów należy pukać w każdy możliwy sposób :) te durne pomiotła szkopskie to najpodlejszy naród na świecie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no! strasznie ich wypukasz zapierdzielając w fabryce albo biorąc 400 euro zasiłku jako bezrobotny - chyba się przez to Niemcy rozpadną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozpadną się a każdy możliwy sposób jest dobry na to szkopskie padło :) sami się o to prosili ...mają więcej obcokrajowców u siebie jak rodowitych szkopów i super !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to sprawdź ich PKB, poziom życia, porównaj ceny do wypłat - a potem porównaj to wszystko do Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie szmatławce. Myślicie, ze Niemcy są bogaci bo są lepsi od Polaków? Powiem Wam szmaciugi jeszcze raz. Oni w przeszłości grabili, mordowali i palili w piecach naszych przodków. Po wojnie dzięki Amerykanom zdeponowali zgrabione pieniądze, które pozwoliły im na rozwój ekonomiczny. Polska w tym czasie wpadła w ręce ruskich i sprzedawała węgiel po dziesięciokrotnie niższej cenie, nasze elity zostały wymordowane w Katyniu a naukowcy zeslani do łagrów. Wy dzisiaj jedziecie do ich kraju i obciagacie ich paly i jeszcze macie czelnosc sie tym szczycic. Powiem wam k/u/r/wi/ska ostatni raz. Tylko Niemcy Zachodnie są dobrze rozwinięte. Niemcy Wschodnie, które były w komunizmie są tylko 40% bogatsze od Polski mimo, ze rząd zjednoczonych juz Niemiec przekazał na wschodnie landy ponad 2 biliony euro. Polska otrzymała od Unii tylko 150 milionów. Widzicie ścierwa, ze mimo tak wielkiej pomocy w Niemczech Wschodnich także poupadaly zakalady a sami Niemcy gremialnie emigrowali do bogatszych krajów.W samej tylko Danii mieszka ich 600 tyś. Jednak skąd wy to ru ch awi ce możecie wiedzieć. Dobrze, ze wyjechaliscie. Nigdy juz nie wracajcie i do polskości się nie przyznajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PKB ...PKB jedyne co taki osioł jak ty potrafi napisać PKB to złodzieje mają wysokie bo tyle przez lata nakradli ! I nadal kradną i pchają te swoje dupska wredne do naszego kraju ! Pieprzony tusk im w tym pomaga ! aby Polska przestała istnieć ! Ale Polacy się nie dadzą ! tyle lat odganialiśmy to s****wo od naszej ojczyzny to i teraz damy rade !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozpieprzyli toalety na stadionie po meczu z tej wrednej szkopskiej złośliwości Kulturę mają hahaha kulturą to te padła tyłki sobie wycierają po sraniu ! Najplugawszy naród na świecie ! Powinni zniknąć z mapy świata od razu świat stałby się lepszy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzo ludzi chcialoby wrocic, ale jest problem ze znalezieniem ciekawej stalej pracy. Ja po powrocie z Brazylii tez dlugo szukalam pracy (pol roku) i dopiero pojawila sie oferta w Krakowie. Wrocilam z Brazylii z obcym jezykiem w kieszeni (portugalski). W firmie IT do ktorej startowalam, powiedzieli ze chca abym znala jezyk, a wszystkiego innego mnie wyszkola. I tak bylo. Dobra pensja, co roku mam podwyzke obowiazkowa. Plus rozwoj. Jakby co, to slijcie maile, pomoge nawet w cv jakby co oczko.giflanguage.career@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie wracam. moze na starosc.... nie wiem. rodziny jako takiej w polsce nie mam wiec nie bardzo mam za kim tesknic a taki ze mnie typ czlowieka ze zwylke sie umiem dopasowac do otaczajacej mnie rzeczywistosci. prace mam fajna. poznalam tu nowych ciekawych ludzi. piszecie ze tylko praca kasa urlop praca tutaj. ale nie bardzo rozumiem jak to sie ma do polski. z opowiadan wiem ze tam to dopiero trzeba sie ugonic zeby cos do garnka wlozyc. bez umow bez urlopow czesto bez kasy juz w srodku miesiaca. wiadomo ze na poczatku tez bardzo tesknilam za tym co mi znane ale z czasem sie zmienilo , rozmylo. nie nadaje na polske ale zeby mnie tam jakos strasznie ciagnelo to tez nie za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupia pisdo, chyba ty nie miałaś co do garnka włożyć. Ja głodny nigdy nie chodziłem. Gnij w uka emigracyjny smieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kradles :p Teraz w Uk z alejek w magazynie nie da sie tyle juz wyciagnąc , co ? :D I zal du/pe sciska :P Wracja juz, no sio ! nad te polskie morze, piaszczyste plaze.. :P jakby nigdzie indziej na swiecie ich nie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ze wrócimy i będziemy żyć jak ludzie, a nie jak szczury na wynajmowanych domach z dykty. Poza tym smieciu nic nigdy nikomu nie ukradłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ludzie, To jeszcze zobaczysz jak bedzie super kiedy PIS bedzie u wladzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^ Napisz tylko kiedy tak bedzie, bo cche to w koncu zobaczyc. Po drugie nie strasz bo sie zesrasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domy z dykty hahaha widze ze emigracyjny smiec w kazdym temacie sie musi udzielic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz za nidlugo jak wymra emeryci co maja emerytury to zacznie nastepne pokolenie w pl mieszkac w domach z dykty na ulicach, jak ich beda masowo eksmitowac komornicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IIerdolisz, powaznie tak bedzie? Chyba ty jaki Nostraadamós :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz do emerytury niestety pracować w UK bo w Polsce emerytury się nie doczelasz bo zus nieeydolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez wracam po 11 latach. Strasznie sie boje, ale przynajmniej dam sobie szanse I sprobuje. Mam 38 lat, jestem panna bez dzieci, singiel, mam do czego wracac czyli dom, rodzina itd. Wyjechalam nie z biedy, ale z ciekawosci. Rozgladne sie, sprobuje dopasowac, znalezc prace w Krakowie I po prostu zyc. Jak nie sprobuje, to nie bede wiedziec I bede zyc jakims wyobrazeniem. Zreszta zawsze moge wrocic z powrotem….przeciez granice sa otwarte. Troche grosza jest, zreszta nie po kase wyjechalam, spokojnie moge zyc w PL bez stresow……rodzice zadbali wiec nie musialam harowac na emigracji, zeby zarobic na cos, np: mieszkanie. Cala rodzina chce mojego powrotu, ja tez chce wiec tak tez zrobie I niech sie dzieje co chce. Najwyzej sie uda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz do emerytury niestety pracować w UK bo w Polsce emerytury się nie doczelasz bo zus nieeydolny. hhhhhhh Wszystkie emigracyjne kurfy na starość wrócą z podkulonym ogonem do PL, ponieważ za 490 funtów brytyjskiej emerytury na Wyspach ledwo wiąże się koniec z końcem. Niestety emigracyjne śmiecie, rząd brytyjski ustanowienia takie prawo, że nie bedziecie mogli pobierać swojej emerytury w PL, tylko do końca życia będziecie g nic w UKa. UK nie będzie po prostu stać na transferowanie emerytur milionom emigrantom poza granice UK. Teraz juz się burza, jak kilku dzieciakom mieszkającym w PL mają zasiłki płacić, a co dopiero jak przyjdzie im emerytury wypłacać. Hehehe he śmiecie emigracyjne zgnija w UKA jako margines społeczny i bardzo się z tego cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co mają wspólnego zasiłki z wypracowaną emeryturą? puknij się w głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty dekiel jesteś ze swoimi madrosciami. Ty nie dozyjesz wcale emerytury w Polsce bo leczenie tam jest jak w średniowieczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To maja wspólnego emigracyjna pisdeczko, ze są wypłacane z budżetu państwa, a zważywszy, ze UK juz jest zadłużone na prawie 90% swojego PKB, to rząd zrobi wszystko, żeby wypłacać jak najmniej emerytur. Poza tym UK nie będzie stać transferować miliardów funtów poza granice kraju, tylko dlatego, ze emigracyjne niemoty z Polski nie będą chcieli umierać jako emigracyjne śmiecie. Wrócicie śmiecie do PL jeszcze z podkulonym ogonem. Skończy się ta wasza blyskotkiwa kariera na brytyjskim zmywaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupi jestes jak but i zazdrościsz, że będziesz mial sasiadow z przyzwoitymi emeryturami, a sam nadal będziesz musial dawać d**y, bo se okaże, że nigdzie nie masz wypracowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×