Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wracam do polski i bardzo sie ciesze :)

Polecane posty

Gość gość
żeby w Polsce można było normalnie znaleźć prace i normalnie w niej zarobić ...w życiu bym nie wyjechała za granicę :) jedynie chyba po to aby zwiedzać świat choć raz w roku starczyłoby :) szkoda ,że póki co nie można w PL w miare żyć pod względem finansowym bo mamy naprawdę wspaniały piękny kraj i jeszcze w miarę wszystko jest w nim naturalne ...ale i tak tam wróce bo uwielbiam Polskę ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pedale jak cię dupsko boli po analu to wetrzyj sobie niech ci ulży :) ścierkoooo denna zaniżona patologio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój stary roocha rafalalę umawiają się na odlotach.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam ludzi, którzy po 20 latach wracali doPosli ze Stanów a spotkałam też że po ponad 30 i chce kobieta na starosc stamtąd wrócić wiec to nie sa fanaberie, a autentyczna potrzeba bycia u siebie i doswiadczania etnicznej wspolnoty w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda, ze w Polsce wszystko jest jakieś parwdziwsze, głebiej doświadczane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa tusek głębiej roocha Polaczków w doopsko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i K UR WI S K A z tych polskojęzycznych emigrantów. Szczaja na was Anglicy, Niemcy, Szkoci i Irlandczycy. Szczaja na was muslimy, ciapaci to i ja na was KU R WI SKA szczam. Wy *************lac od Polski i Polaków. Tylko angielskie gowna czyścić potraficie. Nic tu po was sprzedajne szmaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^^ 10/10 Indie, Sri Lanka, Pakistan, Afganistan, Somalia i inne wynalazki bratajcie sie z nimi emigranciki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam ludzi, którzy po 20 latach wracali doPosli ze Stanów a spotkałam też że po ponad 30 i chce kobieta na starosc stamtąd wrócić xxx też znam takich! wrócili do Polski a po roku biegiem spieprzali z powrotem za granicę bo nie mogli znieść tej polskiej drożyzny, braku pracy, chamstwa i dziadostwa - do tego każdy, kto się dowiedział, że przyjechali z zachodu chciał ich przekręcać na kasę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wracam po 33 latach i będę najszczesliwsza emerytka w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pogadamy za rok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pogadamy bo będę z życia korzystać podróżować po świecie a nie tkwić na kafeteria.pl:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to wracasz do Polski, czy będziesz podróżować po świecie? zdecyduj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komuś widac szkoda, że nie ma z czym wracać i tylko potrafi na Polske najeżdzać a gdyby mial na tyle pzrebicoa ze bys ie tu potrafil jakos odnależc to piwrszy by pogalopowal do ojczyzny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystać z życia można w pl i podróżować można z pl. Weź coś na uspokojenie:-) weekend a ciebie szarpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytalam ten temat- wypociny co niektórych sa mega żałosne refleksja moja jest taka. ci ktorzy tu obrazaja , ktorzy wyzywają to niestety ludzie, którzy mieszkają w Polsce- do takich ludzi mam wrocic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podpisali się, że mieszkają w Polsce? poza tym taka polska mentalnosć, nawet u emigrantów, tendencja do narzekania i wyciągania co najgorsze a uczciwych, dobrych, kulturalnych ludzi też warto dostrzec... moze mieszkając w Polsce nie wchodza na ten akurat wątek, czy forum, ale są!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie 90% ludzi co tu pisze i pluje na Polske to sie tapla w gownie na emigracji. Wracac nie wraca, bo nie ma z czym I do czego. A widac ze w gownie im cieplo I przyjemnie, wiec nie beda nic zmieniac w swoim smutnym zyciu. I tak to tkwia w tym marazmie latami, czasami tylko wskocza na forum zeby sie dowartosciowac I poobrazac innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskojęzyczne szmaciury. Ja w UK mieszkam, dobra praca, język i oszczędności. Tutaj wszedłem przez przypadek. Zamierzam wracać w następnym roku i chciałem posczyyac jakie są wrażenia po powrocie osób które wrócili. Chciałem się dowiedzieć paru wskazówek żeby było łatwiej rozpocząć mi nowe zycie w ojczyźnie. Nie chciałbym powielać czyjś błędów. Jednak wchodząc tutaj to zauważyłem pelno emigracyjnych niedoyebow, którzy będąc w Polsce klepali nędzę. Wyjechali na Zachód, trochę bubu przydziargali szorujac kible i teraz na Polskę plują. Dlatego was śmiecie wyzywam bo jesteście zwykłymi, produkującymi gowna, polskojezycznymi sprzedajnymi szmatami. Żadnych wartości sobą nor reprezentujecie. Dla was tylko najważniejsze to się nazrec, napić, wy/sr/a/c i wyspać. Nir macie szacunku do ojczyzny, rodaków, swojej historii, języka, kultury. Gardzę wami tak samo jak gardzą wami Brytyjczycy, Niemcy, Irlandczycy, Francuzi, Norwegowie, Szkoci. Gardzę wami tak jak gardzą walk biali, czarni, zolci i czerwoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lecz się zboczona szmato!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez sie cieszylem w 2010jak wracalem do PL a w 2013 cieszylem sie 2x bardziej jak czekalem na wylot do uk jak na zbawienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie pogadamy bo będę z życia korzystać podróżować po świecie a nie tkwić na kafeteria.pl k..a po 33latach to mozesz miec juz mylne wyobrazenie o Polsce inna sprawa ze jezeli Ty mowisz ze bedziesz najszczesliwsza emerytka na swiecie bo zmywasz sie do Polski to jakie musialo byc Twoje zycie przez ostatnie 40lat :D a raczej jego brak nie masz uczucia ze cos ci umknelo?;) boze zyc tylko po to zeby wypracowac emeyture.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu wrocilas z powrotem? Ja osobiście mam kupione mieszkanko i trochę oszczędności. Kupiłem je w mieście gdzie jest 5% bezrobocia wiec myślę, ze z praca nie będzie problemu. Nastawiłem się także na to, że będę mniej zarabiał przez co na pewne rzeczy będę musiał dłużej zbierać. Zresztą pracowałem w Polsce 8 lat i jakoś nie narzekałem.Boje się tylko, że mogą mnie niektóre rzeczy drażnić przez co mogę mieć kłopoty. Wybuchowy facet jestem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam grubo ponad banke na koncie, i tez wracam, mysle ze moze juz w nastepnym roku. Tutaj rownia pochyla z kazdym rokiem. Wyjechalem tutaj tylko po hajs, naklepalem ile sie dalo, i wracam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bardzo dobrze. Jak najwięcej kasy trzeba do Polski ciągnąć. Niech nam teraz placa za zdradę w 39 i 45. Ja tez mieszkanko w pieknych polskich gorach kupilem. Jeszcze troszke odloze na start w Polsce i wracam. Pozdrawiam jednego z nielicznych mądrych na tym forum. Reszta to polska patologia czyszcząca angielskie gowna i myślą a przy tym, ze jest elitą narodu polskiego, wygnana przez polski rząd hahahahaha Walić ich sprzedajne, zdradzieckie doopska butelka po ciderze. hahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reszta to polska patologia czyszcząca angielskie gowna i myślą a przy tym, ze jest elitą narodu polskiego, wygnana przez polski rząd hahahahaha Walić ich sprzedajne, zdradzieckie doopska xxx i znowu g****a i d/u/p/y dopisz jeszcze coś o szczaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ci którzy nie wracaja to loserzy, nie potrafili zarobic i oszczedzic na duzo lepsze zycie w Polsce, wiec dalej sa skazani na zycie obywatela drugiego sortu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak sobie tłumacz - w sumie jakie masz inne wyjście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zycie mam spełnione wiele widziałam wiele przeżyłam wiele podrozowalam dzieci odchowane i czas na zmianę na powrót na ojczyzny łono:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×