Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ew84

te najgorsze 5kg

Polecane posty

Oooo 5 kg jak bym tyle straciła to była bym w siódmym niebie a tym czasem 59 -60 kg masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alulaz
Suszonydaktyl Z tą siłownią świetny pomysł, swoją drogą też mam tak, że gdy ćwiczę to później nie chcę jeść bo uważam, że cały mój wysiłek pójdzie na marne. Muszę też wykupić sobie karnet to wtedy to już będę musiała chodzić. Ja mam wesele kumpeli w połowie czerwca, więc mam dwa tygodnie by zrzucić cokolwiek, dwa kg bo kg na tydzień. Z dwa lata temu udało mi się zrzucić nadwagę i nie wiem dlaczego teraz nie mam na tyle silnej woli by coś schudnąć. Myślałam, że właśnie ślub bedzie taką moją mocną motywacją, a tu nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suszonydaktyl
już byłam na siłowni, masakrrraaaa, umieram po stepperze;p Zjadłam na śniadanie niestety coś w rodzaju ciastka, ale liczę, że się spali, bo dzień dopiero się zaczął, a ja już tak ładnie chudłam na siłce! Pozdrawiam i życzę powodzenia na dziś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc. nie wiem czy zaczac diete jakas czy po prostu mz. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Dziewczyny że chodzicie na siłkę, ja teraz niestety nie mam kasy teraz, ale jak się trochę odkuję to pomyślę. Chociaż w sumie wolę aerobik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu, trudne pytanie zadałaś, musisz przejrzeć diety i się zorientować czy jakaś Ci odpowiada. Osobiście uważam że lepiej się przerzucić na niskokaloryczne zdrowe produkty, i jeść często, a mało. Byłam kiedyś na Dukanie i trochę schudłam, owszem, ale włosy mi potem wypadały garściami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dolanczam sie dziewczyny ja chce chociaz ze4 kg zrzucic wszystko mam ok tylko ten odstajacy brzuch, nolubie piwko, napiszcie mi co jesc a czego unikac bo na zadnychdietach niechce byc tylko po prostu swiadomie wybierac produktu mam 165 i 56 kg waga niby ok ale ten brzuch jak w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mysle o dukanie, mam tylko ten brzuch do zrzutu , moze wiec mi nie zaszkodzi, 1 dzien uderzeniowki wystarczy wiec potem sa warzywa juz a diet przeszlam wiele juz ale teraz nie dziala juz nic dlatego pomyslalam o dukanie, choc narzekaja ze niezdrowa dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alulaz
Dzisiejszy dzień zaliczam do udanych dietowo. Zjadlam dzisiaj jabłko, kaszę gryczaną z surówką, loda big milka i kolacja salatka z kapusty, pomidora, tunczyka z oliwą. Ten lód to niecałe 100 kcal więc raczej nie powinien strasznie zaszkodzić mojej diecie. Będę jednak unikała, ale w upały nie obiecuję:) Jak u was dietowanie dzisiaj? Czuję lekki niedosyt jedzenia więc jestem pewna, że u mnie pod względem kalorii ok. Tylko już na nic się nie skusić, a jutro trzymać się zasad. Może w końcu uda mi się za siebie zabrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suszonydaktyl
kurczę, no ja trochę zjadłam, zwłaszcza słodkiego (dwa ciastka w różnych częściach dnia), ale poza słodkim tylko warzywa (w wielkiej sałatce, na obiad) i parówkę. Nie będę się tym jednak martwić, bo jutro znów trening:)) Zważę się w sobotę i zobaczę, czy to moje mniej-jedzenie plus wysiłek dają rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alulaz
Suszonydaktyl Jestem ciekawa jak u Ciebie rezultaty? U mnie na razie bez zmian. Za wcześnie jeszcze. Dzisiaj do pracy poszłam pieszo, szybszym tempem mam ok. 50 min. Mam zamiar chodzić codziennie, może spowrotem też się uda. Dieta dzisiaj nie bardzo. Rano serek wiejski. Do pracy zapomniałam zabrać czegokolwiek do zjedzenia więc do domu wróciłam mega głodna i jak to zwykle w takim momencie bywa, skusilam się na grzanki z serem. Nic więcej nie zamierzam zjeść, ale co z tego. Nie zapanowałam nad pokusą. Ważne abym zabierała coś do jedzenia do pracy, bo nigdy mi się nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alulaz
ew84 Jak u Ciebie z dietą? Trzymasz się? Ja dla uspokojenia sumienia, chyba trochę odpocznę i wskakuję na rowerek stacjonarny. Na pewno lepiej się wtedy poczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alulaz
To znowu ja... Melduję, że odpokutowałam grzanki. 52 min szybkiej jazdy na rowerku, odrazu lepiej się czuję, ale nie było łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alulaz, staram się trzymać, ale grzeszki mi się zdarzają. Ja też dzisiaj grzanki, ale z grahamki, więc nie ma takiej masakry. Muszę się bardziej pilnować z tym jedzeniem, bo za mało regularnie jem. czasem nie jem nic cały dzień, bo nie mam w pracy czasu. ale dziś pamiętałam, żeby chociaż kefir wziąć, i wypiłam w pracy :) jutro muszę powrócić do robienia brzuszków, bo miałam szalony weekend i nie robiłam. No i niech się w końcu wypogodzi na dobre, to porzucę auto na rzecz roweru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej laski ;* Mam 162 wzrostu a ostatnio jak się ważyłam to podajże waga mi pokazywała 66/67... Tragedia!!!!!!!!!!!!! Chcę ważyć 55kg<3 Ale czy to realne... To co dziewczyny spalamy ten cholerny tłuszcz ? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alulaz
Spalamy!!! Nie idzie nam może super idealnie, ale dobrze, że zaczynamy coś z tym robić. Z czasem bedzie lepiej bo pozbędziemy się złych nawyków, albo bedzie ich mniej. Każda z nas zamierza się więcej ruszać i włączyć do swojej codzienności jakiś sport. To bardzo ważne. Nie chcemy jakiś szybkich, meczących diet, ktore zapewne szybko by się skończyły. Powoli, zdrowo, ale co ważne na stałe. Mam nie jedną dietę za sobą , na której szybko się chudło, ale później równie szybko się tylo. A z roku na rok coraz więcej kg i spowolniony metabolizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alulaz masz racje. Próbowałam diety Dukana al lepsza głodówka niż to... może macie jakieś sposoby szybkie na odchudzenie się :) Bo normalnie siedze teraz patrze na moje ciało i rzygać mi się chce !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, ja też bym chciała szybko, ale nie tędy droga jeśli nie masz bardzo silnej woli. Poza tym szkoda zdrowia. Sama też piszesz, że mialaś do czynienia z dukanem. Ile na nim wytrwałaś? Ja jakoś z tydzień, dużo ograniczeń, dla mnie nie do wykonania na dłuższą metę, za bardzo rygorystyczna. Z wagi spadło ze trzy kilo, ale zaraz bylo spowrotem, a samopoczucie straszne. Spróbuj zdrowo na spokojnie schudnąć. Odpowiedni spadek wagi to podobno 1kg na tydz. To chyba nie tak źle. Dużo diet błyskawicznych próbowałam, ale efekty cieszyły na krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo jak ty tydzień dałam radę i co schudłam tylko marne 3 kilo, które w dwa dni przybrałam znowu...Od wczoraj zaczęłam jeść mnie i zdrowo. Tzn 5 posiłków dziennie. W sumie i tak mi to nie wychodzi, bo zależy o której godzinie wstanę i popołudnia gdzie spędzam.. Myślę, że na wakacjach bardziej mi to pójdzie , choć ja chciałam schudnąć na wakacje a nie w czasie nich się odchudzać.. Najbardziej brakuje mi tego podjadania w czasie posiłków, no ale cóż jak mus to mus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobcie sobie diete sb schudniecie 5- 7 kg w 2 tygodnie jecie 6 posilkow dzziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w 2 faazie mozna schudnaac ok 3-5 kg i potem 3 faza jesz wszystko tylko sie nie obzerasz na maksa , 2 faza tez trwa 2 tygodnei , albo mozna ja z deka przedluzyc jak sie chce wiecej schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suszonydaktyl
Hej, ja też mam jak najgorsze skojarzenia z Dukanem. Po tygodniu czułam się tak fatalnie, że przerwałam dietę. Zresztą ona jest różnie oceniana, niektórym może bardzo zaszkodzić. Ja jakoś w miarę trwam w postanowieniach:) Ważę się w sobotę, na razie nie chcę się tym stresować. Pozdrawiam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może inną dietę znacie od Dukana która nie jest aż tak drastyczna ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak napisalam wyzej dieta south beach . jest zdrowa i jesz duzo i duzo chudniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm.. poczytam o tej diecie ;D Może się na nią skuszę ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orkiszowa_mąka
ja tez mam ten problem i tez chce się dołączyć. mi starczą 4 kg. schudlam po ciąży już 20 kg i potrzebuje jeszcze 4 żeby było ok. ja waże 59 a mój cel -55 kg ;) do tego chce wyrzeźbić ciało i ćwiczyć regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wole byc na diecie albo ograniczyć sobie kcal. bo mż nie wypala bo nie ma sie "granicy". 1500 kcal + sport jest ok żeby zrzucić 5 kg. I nie powinno być jojo. Najlesze w takiej diecie jest to że możesz zjeść wszystko nawet kawałek czekolady byle nie przekroczyć 1500 kcal. Najgorzej zakazać sobie czegoś - po diecie gwarantowane że się na to rzucisz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No macie wszystkie rację. Ja też miałam przygodę z Dukanem, ale też czułam się fatalnie, a włosy zaczęły mi garściami wypadać. Teraz staram się po prostu jeść zdrowo, mało, często, unikać niektórych produktów; oczywiście wiadomo że różnie to bywa czasami i nie zawsze mam silną wolę, albo czas (zdarza mi się niestety całymi dniami nic nie jeść ale muszę to zmienić), ale dążymy do ideału, prawda Dziewczynki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a ćwiczycie biegając, jakieś tam pompki itp. Czy może z Ewką albo inną babką z internetu ? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ćwicze 8 min z youtuba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×