Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ew84

te najgorsze 5kg

Polecane posty

Gość gość
hej, ja dalej na mz a raz na wz masakra musze chyba miesc jakas rozpiske z dieta , bo inaczej nie schudne, i trzymac jej zasad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azetkaketka
Kopiuje Wam to co pisałam w innym temacie na temat mojej diety Moze sie komuś przyda. Efekt końcowy 57 kg na dzień dzisiejszy. Moja dieta jest 4 hours Body, jest taka książka i właśnie z niej pochodzi. Jest super prosta Wszystko co białe jest zakazane -mąka Chleb Makaron Ryż Ziemniaki Jadłospis jest prosty i jednostajny ale dzięki temu człowiek sie nie meczy z gotowaniem i kombinowaniem Składniki Proteiny Ryby Wieprzowina Wołowina Kurczak ,pierś uda Warzywa Szpinak Warzywa mix Brokoly Kalafior Szparagi Fasolka zielona Groszek zielony Fasolowate i inne bubki Soczewica Pinto Czerwona fasola Biała Soya Dużo wody i tak przez 6 dni a 7 dnia CHULAJ dusza mozna wszystko , ile sie chce , aż do ...porzygania Ostatni raz po 4 tygodniach schudłam trwale 4 kg z wagi 65 na 61 Ćwiczyć nie trzeba ale warto 2 razy w tygodniu coś zrobic Nie ma liczenia kalorii, nie ma porcji ...mozna jest pod korek zero głodu. Pózniej napisze co dziś dokładnie zjadłam A i jeszcze poszukajcie bo mozna i pomidory , awokado, orzechy itd tylko w już odliczonych ilosciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibelotka83
Dzien dobry :D ***Azetkaketka - ciekawa jest ta dieta ale szkoda,ze nie mozna jesc nic bialego bo ja lubie biale sery i jak mam diete to je jem i wtedy chudne:D Moze kiedys zastosuje Twoja diete:) Wogole jak tam po weekendzie?:) Ja o dziwo nic nie przytylam pomimo weekendowych,rodzinnych obiadkow...waga moja stoi w miejscu ale w tym tyg.na bank zleci w dpol przynajmniej o 1-2 kg.bo te 4 kg.w ciagu 1 tyg.chyba bedzie ciezko zgubic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azetkaketka
Mozna jeść serek wiejski ...chyba nie napisałam. Ja właśnie zaczynam tydzień tej diety tak dla podtrzymania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibelotka83
Czesc:) Moja waga poszla o 0,5 kg.w gore ale dlatego,ze wczoraj zjadlam loda u przyjaciolki i wieczorem placki ziemniaczane i to az 4ry!!Jak nigdy! Ale to nic...mialam smaka to zjalam a plackow nie jadlam caly rok! Szybko zgubie te pol kilo i kolejne 2 :D Milego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ciemny chleb, ryz , mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ona skoro jest wysokosproteinowa moze zszkodzic nerkom tak jak dieta dukana? prosze o wypowiedz, jezeli ktos sie zna na dietach i dziekuje z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry tez mam 5 kg , do zrzucenia od dzis zaczynam diete mz , na sniadanie zjadlam owsianke na wodzie ok 110 kcal a reszta w planach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba oczywiste ze skoro jest wysokoproteinowa to szkodzi nerkom,swoja drogą ja bedac kiedys na diecie wysokobiałkowej straciłam 1/3 włosów i dostalam koszmarnego trądziku,utrzymuje sie do dzisiaj choc to juz 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie, tak myslalam ze szkodliwa. lepiej zrobie sobie plaz poludniowych - i dziekuje za odpowiedz od jutra bo dzis zjadłam cos co na sb nie wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dzis zrobie sobie 1 dzien bialkowy , a od jutra sb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 6 kg i waga stoi w miejsu, zadna dieta ani cwizcenia nie dzialaja, o mam zrob ic? macie jakies dobre rady ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azetkaketka
Nie wiem czy to zależy od człowieka ale mi ta dieta bardzo służy a wyniki mam książkowe ( robiłam krew i hormony). Chleb, ryż tylko w dzień bezdietowy. Większość protein w tej diecie pochodzi z fasoli wiec nie obciąża nerek jak mięso. Moja mama na tej diecie właśnie jest i schudła 7 kg a wyniki tarczycy ... Jej sie poprawiły ( wiadomości z wczoraj mam wiec bardzo aktualne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azetkaketka
Do gościa ... Jesz za dużo kalorii dlatego was stoi nie ma innej odpowiedzi. Napisz dokładnie co jesz i pijesz to policzymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azetkaketka
Waga stoi miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MNIE ZOSTALO DOKŁADNIE 4.5 KG OD JUTRA ZACZNE DIETKE , DZIS JEM MNIEJ NIZ WCZORAJ , ZEBY SIE TAK PRZYGOTOWAC, SAME LEKKIE DANIA OBY COS ZLECIALO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a bób mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azetkaketka
Mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibelotka83
Czesc dziewczyny:D Wczoraj W KONCU poszlam na rower.Dzis boli mnie tylek od siodelka i barki:/ Waga wskazala -0,3 kg.Wiem,wiem to jest malo ale i tak mialam malego "banana" na twarzy jak zobaczylam wage:P Dzis u mnie jest pochmurno,pada wiec nici z roweru....pozostaje mi stacjonarny:) Co sadzicie o takiej diecie? Dieta norweska.....mi nawet spodobala sie:) Wysylam link:) www.polki.pl/dieta_dietyblyskawiczne_artykul,10032990.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azetkaketka
Bibelotka dieta kazda taak szybka sprawi ze stracisz wode i substancje beztluszczowe , tłuszcz schodzi po dłuższej i bardziej zbilansowanej diecie no i cwiczenia. Ja jestem najlepszym przykładem bo z waga zeszło mi 7 procent tłuszczu co naprawdę widac a nie tylko sama waga. To moze byc dobry wstęp do diety 2-3 miesięcznej 1500 calorii plus cwiczenia wtedy wyniki bedą miarodajne i na stałe ( oczywiście jak sie nie zaczniemy objadać bez tolku )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej mozna sie dolaczyc do WAS? i mam pytanie jaka najlepsza by byla dieta na pozbycie sie tłuszczu z brzucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azetkaketka
Nie ma jakiejś cudownej diety spalajacej tłuszcz tylko z jednego miejsca w ciele. Mi poszło wszędzie po równo , z piersi, brzucha i nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, masz raje , ale z brzucha mi najmniej schodzi zawsze,kolezanka mi doradzila diete plaz poludniowych, ale nie wiem czy zaskutkuje u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azetkaketka
Na brzuch najlepsze cwiczenia aerobowe niestety , pozniej mozna sobie robić brzuszki i nie 6 Wydera ale jak jest sporo tłuszczu na wierzchu efekty bedą tylko pod nim :) jedz mniej niz potrzebujesz, daj sobie pare tygodni i ćwicz a efekty bedą na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dziekuje za rady pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibelotka83
Azetkaketka - tak,wiem,ze woda szybciej schodzi a na pozbycie sie tluszczu potrzeba czasu i motywacji do cwiczen i diety ....a tej motywacji ostatnio mi brak:/ Ja chyba kupie sobie hula-hop...widzialam przerozne modele na allegro. Kiedys hula-hop duzo mi pomoglo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azetkaketka
Bibelotka - właśnie o to chodzi ze z motywacja zawsze najgorzej , jak by to było takie proste to nie było by otyłych osób w ogole. Najważniejsze to sobie realny cel wybrać ... Nie udawać ze osiągnie sie fitnes sylwetkę i 12% tłuszczu jesli sie wie ze nie nie ma szans na 100 procentowe oddanie sprawie. Ja wiem ze jak każdy mogła bym mieć 6 pak na brzuchu ale ja za bardzo lubię jeść ( makarony szczególnie) i nie mam zamiaru sie katować. Wystarczy mi bycie szczupła i wysportowaną a moj 6pak jest ale tylko wyczuwalny dotykiem :) Mam hula hop takie wielkie z wypustkami ... Siniaki na początku piękne są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azetkaketka
Byłoby ... Sorry za błędy ale czasem jak nie ja to auto korekta sie popisuje. Niestety mało pisze po polsku na codzień i po 10 latach juz widzę ze czasem warto do słownika zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibelotka83
Azetkaketka - zasnatwialam sie nad tym hula-hop z wypustkami i wiem,ze sa po tym siniaki...czytalam opinie i chyba,zwykle kupie w sklepie z zabawkami. W jakim jezyku na codzien poslugujesz sie skoro nie piszesz po polsku codziennie?:)O ile mozna wiedziec:) Ja na codzien pisze po polsku i robie literowki! Przyznam sie,ze czesto pisze na laptopie...bardzo malo na kartce dlugopisem.Ostatnio musialam zdac sprawozdanie napisanie recznie i tak mnie bolal nadgarstek,ze szooook...az wstyd!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aztekaketka
Bibelotka nie kupuj takiego w sklepie bo bedzie za małe i za lekkie , kup lepiej takie dla dorosłych ale np bez wypustek byle duże. Jest duzo takich specjalnych do fitnesu teraz wiec mozna wybierać. Na codzień porozumiewam sie po angielsku i holendersku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×