Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ew84

te najgorsze 5kg

Polecane posty

Gość Azetkaketka
Cześć dziewczyny , Bibelotka chyba cię jakoś usłyszałam bo jak napisałam ze zaczynam od poniedziałku tak zaczęłam od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azetkaketka
Dzis zwazylam sie po raz pierwszy od 2 miesiecy (od schudniecia) i na wadze 58,7 kg. Nie jest zle ale bede walczyc o 55 kg wiec do dziela !!! Mam rok zeby na swoje 40 urodziny wygladac wg moich standardow IDEALNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibelotka83
Azetkaketka - Witam :D Masz duzo czasy aby osiagnac swoj wymarzony cel...dasz rade:)...i ciesze sie,ze od razu wzielas sie za siebie a nie od poniedzialku:) Ja dzis padam na twarz...starsznie jestem zmeczona.......milego wieczoru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azetkaketka
Bibelotka witaj , ja dziś zjadałam około 1600 kalorii, pocwiczylam wiec dzień mam do przodu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry w upalna niedziele co u was? u mnie bez zmian,, waga taka sama jak była , ale jakby cm w pasie mniejsze , nie mam cm w domu , jaka nie zapomne to kupie jutro i sie pomierze , zeby na przyszlosc wiedziec, dzis zjadlam juz chyba ok 600-800 kcal, na oko , nie liczylam dokladnie , w sumie to ich nie licze , - od jutra musze zaczac jesc 5 posilkow i bardziej systematycznie, bo czarno to widze to moje odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiście uważam, że w okresie wakacji odchudzać się najlepiej ponieważ mamy dostęp do świeżych warzyw i owoców, poza tym pogoda motywuje do ruchu, jest większa okazja do ćwiczenia. Ja mam sporo do zrzucenia, dużo więcej niż te 5 kg jak w temacie. Zastanawiam się nad rozpoczęciem diety w Gaca Centrum, czy któraś z Was korzystała z ich pomocy, chodziliście do nich na konsultacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibelotka83
Witajcie:D Szczerze to 1wsze slysze o Gaca Centrum! Ja mam do zgubienia jeszcze 2-3 kg........nie mierze sie jesli chodzi o cm. Wiem,ze jeszcze musze salic tluszcz ,ktory mam na brzuchu:/ Opalalyscie sie? Ja staram sie bywac codziennie przynajmniej 3 godz.na sloncu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azetkaketka
Czesc dzieczyny, u mnie ostatnio pogoda średnia ale jak tylko jest słońce to jesteśmy na podwórku. Bibelotka tłuszcz na brzuchu najgorszy do zarzucenia bez aerobow sie nie da i diety. Ja na wadze dziś 58,0 wiec prawie kg poszedł. Zaraz wskocze na bieznie choć w takie ciepło strasznie cieżko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć dziewczyny,można dołączyć?tak ze 2 kg by się przydało zrzucić i tłuszcz z brzucha,a nie chcę się wcisnąć do grupy co zrzuca 20 kg,bo mi będą pisały jaka szczupła jestem,a 40 wielkimi krokami się zbliża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibelotka83
Witam ponownie :D ****Azetkaketka - gratluje koljenego zgubienia kg. :D 🌼 Mi w upal by sie NIGDY nie chcialo cwiczyc! W domu mam steper i rowerek ale wole na powietrzu pocwiczyc...o ile w ogole uda mi sie zmobilizowac do cwiczen :P *** gość dziś - oczywiscie,ze mozesz dolaczyc:D Ja tez mam problem z tluszczem na brzuchu:/ **Wiem,wiem,ze tluszcz tlyko da sie zbic cwieczeniami...kiedys cwiczylam codziennie a dzis.....nie chce mi sie ale jak patrze na brzuch to robi mi sie nie dobrze i musze sie pozbyc tego tluszczu!!!! U mnie przed chwila byla burza i popadao ale nada jest bardzo cieplo.Opalanie zaliczylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliput 1983
Cześć wszystkim. U mnie to są te najgorsze 2 kg. Ważę 49 kg, ale jestem niziutka - 158 cm wzrostu i najlepiej wyglądam jak ważę 45 - 47 kg. Już nie wiem, co mam robić. Bardziej dietetycznie już chyba nie da się jeść - wyeliminowałam wszystkie chleby, makarony, ryże, słodycze, cukier, soki. Wcinam warzywa, czasem plaster wędliny, troszkę ryb. Porcje malutkie, za to kilka razy dziennie. Zero masła, oleju, majonezu, sosów. I waga stoi w miejscu. Fakt - mało się ruszam, bo ciągle pracuję przy komputerze, ale zawsze wcześniej waga spadała mi bez problemu, bez względu na tryb życia. Teraz nie wiem, co się tak zatrzymało. Może tabletki antykoncepcyjne? Ale biorę je od 2 lat, to chyba zaobserwowałabym taki efekt wcześniej, a nie po tylu miesiącach. Poradzicie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćka
Ja ma 5,5 kg do zrzucenia. Schudłam już 4,5 z 70 na 65,5. Mam 178 i marzy mi się 60 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola1355
to ja 13:55,właśnie się zważyłam-55,6,no cóż kiedyś było 54 więc równe 1,6 kg przede mną,dobrze że jest upał,bo wtedy mam mniejszy apetyt i więcej piję,postaram się ograniczyć węglowodany,za to więcej białka,warzywa ,owoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibelotka83
Dzien dobry :D Ja mam nadal do zrzucenia 3 kg........ Mam teraz wieksza motywacje bo w nastepny week.jade z facetem na krotkie wakacje wiec musze zgubic te dodatkowe kg.aby jakos w miare wygladac w bikini :D Dziewczyny....damy rade ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibelotka83
Do tego wszystkiego od wczoraj mam @ :/ Dziewczyny, oprocz ograniczania tluszczu,cukru to cwiczycie??? Ja wczoraj zjadlam mala porcje lodow ale musialam bo inaczej to bym wybuchla:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 3.20 dokladnie do zrzucenia , brak mi silnej woli, dzis mialo byc dietowo a wyszlo nie 2 drozdzowki, 2 kromki chleba z wiejska kielbasa rano biegalam ponad godzine , i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azetkaketka
Cześć dziewczyny Ne ma co sie bić jak sie zawaliło bo jeden dzień to nic , nawet tydzień czy miesiąc :) najważniejsze to w końcu sie zatrzymać i przeć do przodu. Ja na wagę przez najbliższy tydzień nie bedze wchodzić bo okres sie zbliża wiec moze byc i 2-3 kg wody zatrzymanej. Mi bardzo pomaga zapisywanie dokładnie co zjadłam w ciagu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćola1355
ja dziś jajeczka 2 smażone i dużo wody,i kawy też bo przy takim upale wysiadam,a i malinki jeszcze wcinam prosto z krzaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sroookaaa
ja za duzo wcinam chleba , nie pojem sobie jak go nie zjem macie sposoby na niejedzenia chleba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azetkaketka
Srooka ... Zrób omlet z pieczarkami, szpinakiem , boczkiem, papryka i zjedz go bez chleba zapchasz sie pod korek. Zamiast kanapki weź plaster szynki, posmaruj serkiem połóż co lubisz sałatę, pomidor , ogórek i zawin i tak zjedz bez chleba. Ja praktycznie chleba nie jem wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibelotka83
Dzien dobry 🌼 *...i po moim opalaniu.Dzis u mnie jest pochmurnie ale w sumie jeden dzien bez slonca tez sie nalezy! ;) *Mam ochote wejsc na wage ale majac @ wole odposic sobie :) *Ja tez mam problem z jedzeniem pieczywa......jak juz mam smaka na chleb badz bulke to kupuje ciemne pieczywo z jakimis ziarnami . *Omlet faktycznie zapycha i jest zdrowy! *Tak jak napisala Azetkaketka - mozna na platerek szynki nalozyc serek bialy plus lisc salaty.....tez tak jem czasami :P *Mozna kupic jakies wafle ryzowe itp.i beda zamiennikiem chleba:) *Ja jestem jiesiara,sporadycznie jem ryby, i bez miesa nie wytrzymam nawet jednego dnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sroookaaa
dziekuje tak sprobuje, dzis zjadl;am ostatnie kanapki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibelotka83
Topic umarl :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejka Tez mam kilka kg do zrzucenia. i to najwiecej z brzucha jestem na mz, dopiero poczatki, , faktycznie tu pusto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja lekarka powiedziala mi dzis ze brzuch tylko brzuszkami , :) a ja zle robie te brzuszki bo ciagne je calym cialem, eh, nawet tego nie umiem dobrze zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na dodatek mam problem z kregoslupem, wiec jak je robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azetkaketka
Ja jestem ale remontuje przedpokój i ćwiczę ciagajac młot pneumatyczny bo mi sie zachciało podłogi nowej :) Gość brzuszki wzmacniają mięśnie ale nie spalają tłuszczu niestety. A co techniki to popatrz w internecie bo sa filmy instruktażowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka07
dzis sie zwazylam i jak ulał 5 kg za duzo od dzis dieta mz jak na razie, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibelotka83
Witajcie:D Fajnie,ze topic ruszyl:D Ja mam do zgubienia jeszcze - 2kg. Azetkaketka - to masz cwiczenia i pewnie kg.ida w dol :D Gosc z wczoraj 15:14 - ja tez mam problem z brzuchem oraz z udami:/ Jakos brak mi moblizacji aby cwiczyc......najlepiej to bylo by pojsc na silke ale nie mam z kim a samej nie chce isc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibelotka83
mirka07 - a co z cwiczeniami? Masz motywacje i checi czy raczej nie, tak jak ja hehehe.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×