Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ew84

te najgorsze 5kg

Polecane posty

o jest ktos kto ma ten problem co ja ja tez mam 5 kg do zrzucenia i zalamalam sie jak dzis rano zobaczylam ze schudlam tylko 1 kg w tydzien:((((((((((((((((((((((((((((((nie wiem o co chodzi cwicze jem zdrowo o matko o co chodzi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jest ktos kto ma ten problem co ja ja tez mam 5 kg do zrzucenia i zalamalam sie jak dzis rano zobaczylam ze schudlam tylko 1 kg w tydzien:((((((((((((((((((((((((((((((nie wiem o co chodzi cwicze jem zdrowo o matko o co chodzi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi o to ze chudnac 1 kg na tydzien to zdrowo i nie ma jojo potem ja tak wlasnie chce 1 kilo na tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka07
wlasnie nie mam checi do cwiczen heh a ostatnio jestem zabiegana , wiec troche ruchu mam ale to nie to samo co cwiczenia czasem biegam , apetyt mam mega az sie dziwie ze nie tyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i brzuch mam mega duzy te 5 kg to chyba on hihi wazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko nie wiem za jaka diete sie wziasc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka07
dzis mam niby rozdzielna , ale nie wiem czy dam rade na niej bo te odstepy z piciem mnie dobijaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibelotka83
Witam :) *Kupilam dzis w Biedroenc wafle zbozowo-ryzowe z Petit (sa male,okragle).Cena 2,50 wiec nie sa drogie .Sa pyszne!Jeden ma TYLKO 4 cal :)Cukry 0,05 i tluszczu 0,02 g :D Kupilam z tydzien temu wafle ryzowe ale nie smakuja mi....za granica jak jestem to kupuje wale ryzowe o smaku papryki i sa pyszne:) *donusia288 - 1 kg.na tydzien ,to tak jak ktos napisal, jest zdrowe chudniecie! mirka07 - to chyba dobrze,ze nie tyjesz skoro masz wielki apetyt ! *ja nie stosuje zadnej diety! Staram sie ograniczac jedzenie! Czasami mam ochote COS zjesc to jem!...ale jem w malych iloscich i tlyko raz.....nie obzeram sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azetkaketka
Bibelotka masz racje co do ćwiczeń bo pot sie ze mnie lał strumieniami. Tak sie odwodnilam ze mi wyszły pięknie mięśnie skośne brzucha a dawno ich juz nie widziałam LOL 1 kg na tydzień przy małej wadze to jest SUPER dobrze. Jak ktoś zaczyna od np 130 kg to jest mało wtedy na tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka07
czesc wszystkim tak, nie tyje ale nie chudne tez ;( a tu z 5 kg , by sie zdalo zrzucic, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azetkaketka
Dziewczyny wzięłam sie za insanity program bo chyba nic innego juz mnie nie ruszy. Dzis 4 dzień wyciska straszny ale juz widzę efekty !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podaj linka . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azetkaketka
Cieżko bedzie podać link do 10 płyt DVD ;) dzis dzień 5 a efekty spektakularne !!!! Po ukończeniu 2 miesięcy jesli wytrzymam z dieta będę miała szesciopak :D Tylko ten bol i walka ze sobą ... No ale co nas nie zabije to nas wzmocni prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibelotka83
Czesc dziewczyny :D Jak Wam idzie z odchudzaniem? Kurcze,wakacje juz koncza sie:/Od poczatku sierpnia jest zimno.....ja chce lipiec!!! :D Ostatnio bylam u rodziny i przybylo mi troche kg......od wczoraj jestem w domui juz wzielam sie za siebie:D Pozdrawiam i mam cicha nadzieje ,ze topic calkowicie nie umarl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azetkaketka
Ja jestem , zaraz kończę 2 tydzień insanity i wyniki sa spektakularne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tu tak pusto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azetkaketka
nie wiem moze sie wszyscy poddali :) ja mam juz 5 tygodni insanity za mna i rezyltaty ...CUDOWNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnnka
Ja jestem na diecie - cateringu w zasadzie z Fit Diet i ogólnie super się czuje. Jem zdrowo i lekko, pilnuję godzin kiedy mam jeść do tego dokładam trochę ćwiczeń i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
insanity to cwiczenia tak? i to chyba dosc ciezkie ale ponoc rezultaty sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mam 5 kg i za nic nie moge zrzucic nawet pol kg nie wiem co jesc juz i ile bialka zcy wegli , po prostu zle robie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 6 kilo , i waga stoi w miejscu , nie chudne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UNIKALNY KOD RABATOWY! :D Wpisz hasło "OTIANNA" przy finalizacji zamówienia w sklepie http://otien.com/ a otrzymasz rabat 15%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×