Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wika220989

starania o dziecko lato 2014

Polecane posty

Wiec tak miesiąc temu zdecydowalismy się że chcemy miec dziecko przed slubem, mam 21 lat:) Ściągnęłam sobie super program na telefon womanLog, zaczelam od okresu obserwowac swoje cialo, temperatura, sluz, szyjka macicy, no i oczywiscie mojego meczylam codziennie prawie, a przed owulacja i do 2 dni po to nawet po 2 razy:) uzyłam testu owulacyjnego, ktory wskazał (potwierdzil) moje przypuszczenia co do owulacji i się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od owulacji czułam że jest coś na rzeczy:) Okres miałam ostatnio 29.06. dzisiaj zaczyna się 6 tydzień, powiem wam że tydzien po owulacji, mialam zgage mdlosci, bol piersi, ktory ustapil no i bol brzucha, potem tydzien bez objawow, 28. miałam dostać @ ale jakoś tak dziwnie się czułam i zrobiłam test, patrzę a tam jedna mocna a druga blada , poszłam kupiłam test innej firmy, wynik taki sam, na następny dzien pobieglam na betę wynik 312 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam ze od 16 dni mam temperature 37-37,4 na razie brzusio kluje raz z jednej raz z drugiej, czasem zgaga, ale pije mleko na noc wiec jest lepiej, siku co 5 minut, a dzisiaj obrzmialy mi piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super jeszczce raz gratuluje :):) ja tez od paru miesiecy obserwuje swoje cykle i wiem zawsze kiedy mam owulacje...tez mam specjalny program na tel. i powiem ci ze zawsze wychodzi mi co do dnia :) tym bardziej ze mam te kucia jajnika bol podbrzusza ale delikatne tak czasami cmi tylko ale glownie dzien dwa no i sluzu plodnego malo nie mam co tez mnie troche uspokaja.... lecz od tego miesiaca postanowilam sie nie nakrecac doslownie dac na luz i jak narazie udaje mi sie byc wuluzowana spokojna i nie myslec o tym 24/7 zawsze kupowalam sobie odrazu pare testow co pare dni robilam itp. teraz nie mam nawet jednego... postanowilam ze kupie dopiero jak bedzie mi sie spozniac miesiaczka albo bede miala jakies przeczucia itp. wtedy zrobie najwczesniej w dzien spodziewanej @ my wlasnie przez te dni sie staralismy intensywnie hehhe a teraz tylko czekac do 17 zobaczymy moze i nam sie uda :) i calej reszcie staraczek :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wika,milo Cie znowu widziec :) Dziękuję za miłe słowa.Z kazdym dniem przybywa ciążowych objawów więc nabieram pewnosci ze jednak się udalo,ale mimo wszystko wolalabym jedno malenstwo za jednym razem :D Ja jestem z Włocławka ale w czerwcu przeprowadzilusmy się do pięnej maleńkiej miejscowosci nad jeziorem w woj wielkopolskim -Kujanki :) A z Twojego młodego wyglądu tylko sie cieszyc trzeba!! Wszyscy będą Ci zazdroscic za kilka lat :) Usia witamy i gratuluje tak szybkiej i sprawnej akcji :D Powiedz,bylas juz u lekarza,jesli nie to kiedy się wybierasz,bo w razie co nie wiem kiedy powinnam isc.Pierwszą ciążę mialam w uk i tak wyglądało to nieco inaczej :D Wika,17go będziemy opijac Twoje 2 kreski ,zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle to co Wy robicie dziewczyny ze jeszcze nie spicie? ja prasuje stos prania na przyklad :D jutro wracam do pracy-i wiecie co musze zrobic??? ukryc wzdęty brzuch :o nie wiem czy to normalny objaw ale wyglądam jak w 5miesiącu-naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto byłam u 2 :) pierwsza pani ginekolog powiedziała po co ja tu przyszłam ? ze ciąża dla niej się liczy od 8 tygodnia, i ze mogę jeszcze poronić;/ więc poszłam do 2 który dał skierowanie na USG, jutro mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usia nie martw sie bedzie wszystko dobrze zobaczysz swoje kochane malenswo i bedziesz najszczesliwsza osoba na swiecie :) i czkamekam tylko na to jak przyjdziesz do domku z winikami z bety albo juz nawet usg zeby opijac wasze zdrowko ale tylko woda hehhe bo raz ne lubie alkh. doslownie a dwa odzwyczajam sie pic napoi hehehe bo codziennie pilam zawsze cole ehhhh a planowalas juz jakis termin by isc do lekarza? masz moze mozliwosc by isc w tyg na bete??? ja akurat leze juz w lozku ale dzis dluzej pospalam odpoczelam po calym tyg nacieszylam sie swoim :) i teraz mam skutki dluzszego pospania bezsennosc hehhehe a o 4 trzeba wstac... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi ten laptop zawsze pieprzy jak pisze albo zjada mi literki albo zdania przestawia w rozne miejsca a nie tyle komp co kafe :/ tam mialo byc po zdaniu do usia...angieletto i ja czekam tylko na to jak przyjdziesz do domu z winikami z bety..... reszta jest w popzednim :P:P:P buzka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha :D zrozumialam :) jejku dlaczego ty kochana o 4 musisz wstac???? Ja ok 5.30 jutro z racji tego ze mam kawalek do pracy :o ale pracuje na 1/2 etatu wiec nie jest tak źle :) potem 2-3 h pracy w domku i do wieczora jestem ze wszystkim ogarnięta-zazwyczaj padam jak mucha :D Usia-no co ty??tak ci powiedziala lekarka??? matko kochana,moze ja jed nak poczekam ze swoją wizytą w takim razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie stresuj sie tak nie kazdy lekarz jest taki... masz juz swojego stalego? jest w pozadku ? ja zmienialam moje 3 razy ale teraz mam wpozadku babke.... kiedysss bylam u niej bo mialam podejzenie ze albo jestem w ciazy albomam znowu torbiela... bo niestety z tym mialam kiedys problemy duze ale jak narazie jest wszytsko dobrze... i bez zastanowienia zapytala sie tylko jak sie czuje czy mnie boli itp. i odrazu posadzila mnie na fotel. naszczescie bylo wszytsko ok i ciaza tez to nie byla lecz wtedy jeszcze sie nie staralismy i nie bylismy do konca przekonani... a co do niej jest taka mila babka ze wysyla mi list albo dzwoni do mnie osobiscie zeby mi powiedziec ze rok mina i trzeba zrobic nowa cytologie itp. wiec jak mowie zalezy od lekarza na jakiego trafisz... jeden cie przyjmie milo itp. a drugi pogna jak ta glupia baba nie myslac nawet o tym ze dziewczyna oczekiwala tylko jej fachowego potwierdzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wika-mój lekarz wyjechal do Afryki :D serio szukam nowego w nowym miejscu zamieszkania.pojde do jednego,jak cos bedzie nie tak to bede szukac dalej. Ja mialam jesienią usuwaną torbiel z prawego jajnika,wiem co to za ból :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde lewy jajnik mnie kłuje dosc mocno,nie moge się oprzec na lewym pośladku :D Wika pisalas czemu tak wczesnie musisz wstac czy nie doczytalam?? jestem juz lekko śpiąca i przy tych gorących oparach od żelazka moge nie dowidzieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj facet co tydz. pracuje na dwie zmiany jeden tydzien na rano drugi na popoludnie a od jutra znowu na rano wiec wstaje z nim tak wczesnie bo on musi dojezdzac do pracy 50km a zaczyna o 6juz wiec musi o4 wstac pijemy razem kawke itp.,zrobie mu kanapki do pracy itp. o 5 juz go nie ma a ja wtedy zaczynam sprzatac itp. pojde na zakupy ugotuje wypiore itp. a pozniej mam caly dzien wolny moj konczy o 14 prace wtedy mamy czas dla siebie... a ze od 5 miesiecy juz narazie nie pracuje wiec zajmuje sie czym popadnie hehehe nie lubie siedziec... boze dziewczyny ja sie tak bojeeee moj juz spi a za oknem takie grzmotyyy :(:(:( burza jakich malo tak przed chwila walnelo ze dom mi sie zatrzasl, nie lubie burzy doslownie i mam teraz stracha przez te pioruny bo jakies poltora miesiaca temu byla u nas taka burza ze masakra ile aut bylo przygnieconych drzewami doslownie masakra jakas domy itp. boje sie ze bedzie powtorka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wika przytul sie do ukochanego i zaśniesz szybciutko :) Dobra z Cb żonka widzę :) Ja tez wstaje z moim M o 3 lub 4tej,róznie to bywa.Jeżdzi do Holandii z pasażerami wiec co 2-3 dni mam takie rozrywki jak Ty z samego rana hihi :D wlasnie dzis ma b.dłuuugą trase,powinien byc normalnie rano a wróci dopiero po wieczór :( jak go nie ma to tez spac nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wika umiesz szyc na maszynie?? albo robić ozdoby do domku,jakis decoupage ?? Moglabym mieć dla Cb fajną propozycję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę się przytulić do córci,wymiennie śpie z M albo z córcią bo nie lubie sama :D dobranoc kochana,do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie nie moj klimat hehe lubie gotowac zawsze cos wymyslam :) wynajde i robie... niektore potrawy tez czas kosztuja hehe jakies slodkosci lubie tez robic :) tak jest ok jak moj na rano ma gorzej jak na popoludnie po 12 juz go nie ma i wraca chwile przed 24 :/ wtedy jest troche gorzej... ale znajduje sobie jakies zajecia zawsze :) prawie zawsze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wika,no szkoda,ale powiem Ci ze bardzo zazdroszcze talentu kulinarnego-ja go nie posiadam i gotuję bo muszę :D Miłego dnia dziewczyny,mam nadzieje ze nas tu trochę więcej bedzie i topik nie padnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Objawy ciazy Czas spadek temperatury dzien implantacji zarodka plamienie impantacyjne (niewielkie plamki brazowe lub rozowe) od 8 do 10 dni po owulacji skurcze w dole brzucha / uderzenia goraca od 8 do 10 dni po owulacji pozytywny wynik na tescie hCG 10 dni po zaplodnieniu pozytywny wynik na domowym tescie ciazowym od 10 do 14 dni po zaplodnieniu podwyzszona temperatura ciala 15 dni od pierwszego dnia oczekiwanej menstruacji brak menstruacji- twoja miesiaczka powinna sie pojawic 14 do 16 dni od owulacji moga pojawic sie nudnosci- 2-4 tygodni po owulacji bolace brodawki i piersi-3-4 tygodnie od poczecia zmeczenie i ospalosc- 3-10 tygodni od poczecia wymioty -3-10 tygodni od poczecia zachcianki na jedzenie -1-2 miesiace od poczecia czeste oddawanie moczu -zazwyczaj 1-2 miesiace od poczecia zmiekczenie szyjki macicy -6 tygodni od poczecia zatwardzenia- pozniej bóle w dole pleców -pozniej otoczka wokól brodawek ciemnieje po 14 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angioletto
Nie wiem kto pisał te objaw ale u mnie wszystko się zgadza,tyle ze z objawów wynika ze conajmniej 4tydzień.Siedze w pracy i powiem Wam ze zawroty głowy mnie dopadły :o obym jakos wytrwala do 12tej.Może jutro o 7.30 uda mi się na betę podjechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, trzymam kciuki za owocne starania!! A kiedy już będziecie w ciąży zapraszam na naszego bloga ekspercko-rodzicielskiego www.mataja.pl Piszemy o ciąży, porodzie i rodzicielstwie z perspektywy osób profesjonalnie zajmujących opieką nad ciężarną i małym dzieckiem, czyli położnej, dietetyka i neurobiologa. Jesteśmy też mamami więc do profesjonalnych porad dorzucamy te bardziej życiowe. Zapraszam do lektury, dzielenia się Waszymi spostrzeżeniami, zadawania nam pytań i śledzenia na facebooku by zawsze być na bieżąco. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angioletto
dziewczyny,poszlam do apteki po test innej firmy ,bo cos mnie dziwily te blade kreski i wiecie co? jestem w ciąży :) 2 grubaśne kreseczki wyskoczyly od razu!!! :) tak się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowa2014
kurcze twoje wczesne wykrycie ciazy -zaczyna mnie na wczesniejsze zrobienie testu!!albo bety . u mnie zostało 6dni do @.A musze wiedziec bo na rtg zebów mam isc i na konczenie robienia zeba . To w ktorym dniu cyklu u ciebie juz była ta cieniutka krecha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto gratulacje ;-). Czyli jednak te wszystkie objawy mają swoje wyjaśnienie, ale fajnie, że się udało ! ;-) Teraz musisz koniecznie dbać o siebie. Dziewczyny nam też się uda, zobaczycie, trzeba tylko odpowiednio podejść do tematu. Ja muszę idąc za przykładem Usi zacząć bardziej siebie obserwować i kupić test owulacyjny,a dziewczyny, które już bez efektu takie praktyki uprawiają może powinny pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa ;). Za nas wszystkie trzymam kciuki, a angioletto mam nadzieję będziesz informowała na bieżąco o objawach, potem o pierwszych kopach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina89
U mnie @ :( w tabelce później zmienię bo muszę z synem na szczepienie jechać... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane zostaje tu z Wami i będę o wszystkim pisac.Ja tez stosowalam testy owulacyjne :) Teraz kiedy zobaczylam te dwie grube krechy jestem pewna ze mialam bardzo szybko owulacje,stąd te inensywne odczucia. Kiedy powinnam sie zglosic do lekarza?w 6tyg???czyli za ok 2tygodnie? Dziękuje wam za to ze mnie wspierałyście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelinko :( a tak trzymalam kciuki za Cb :( Musi sie wreszcie udac!!!! zaciskam jeszcze mocniej :) Z takich objawów które do mnie najbardziej przemówily to: dusznosci,zawroty głowy,bolesne sutki(same piersi bolaly mnie zazwyczaj przed @),sennosc,żyły na piersiach dosc widoczne. potem doszedl mleczny śluz. Mam nadzieje że choć troszke pomoglam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×