Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wika220989

starania o dziecko lato 2014

Polecane posty

Ale sie rozpisalyscie :) az milo poczytac... dajcie znac czy juz ktoras zaskoczyla :) i angioletto trzymam kciuki we wtorek rano :) u mnie nic sie niee zmienilo..@ nie ma a w Irl ginekologia jest na poziomie sredniowiecza...tak wiec zadnej bety nie bedzie..musze w srode doczolgac sie do prywatnej kliniki , zaplacic jak za zboze , zeby jakis ludek pogrzebal w moich wnetrznosciach i laskawie dal znac co jest ze @ nie przychodzi...jednym slowem - LIPA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto super wieści, o ile wczorajsza krecha mogła budzić wątpliwości to dzisiejsza blada może okazać się prawdziwym sukcesem. Ja czuję, że w tym miesiącu nic z tego nie będzie , ale mimo wszystko jestem pełna nadziei na przełom sierpnia i września , w końcu po tak fajnym lecie i słońcu wszystko powinno lepiej pracować. Nie zdziwiłabym się gdyby od razu po antykoncepcji się udało, w końcu piguła "zamraża" w pewnym sensie rezerwę jajnikową, po długim okresie brania i cykli bezowulacyjnych, Twoje jajniki nie mogły się doczekać na wypuszczenie dorodnego, pełnego jaja. Trzymam kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolkowa2014
A ja wije sie z bolu brzucha. Klocie po prawej stronie ale go tak blisko pępka! Wrrr cos czuje ze bede miala teraz ze wszystkim pod gorke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolkowa2014
Mialo byc "to" a nie "go:. Sluchajcie teraz w mojej okolicy sa w ciazy wszystkie dziewczyny miedzy23-35rokiem życia bardzo duzo dzieci sie juz ur czerwiec-lipiec. To licze na to ze skoro we wakacje tyle dzieci przybuwa to za8-9 msc tez bedzie tyle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,dziękuję za mile slowa,chcialabym wierzyć ze to wszystko okaze się prawdziwe i ze kreska z kazdym dniem bedzie ciemniejsza.kupilam dzis 4 testy.ale jutro jakos musze sie powstrzymac i chce zrobic dopiero w pn.mam nadzieje ze pomozecie mi wytrwac :D z nowosc-na zakupach prawie zemdlalam,ale nie sądze zeby to mialo jakis związek z ewentualną ciążą-bo za szybko przeciez.chyba mam jakies braki,a witaminki łykam codziennie.zrobilo mi sie słabo,gorąco i ciemno przed oczami,oblal mnie pot i mialam dreszcze.trwalo dobre 5 minut i przeszlo zupelnie.mialyscie tak moze? podejrzewam ze za malo pije w ciągu dnia i to dlatego.musze sie poprawic :) Maggieod,ja rodzilam pierwszą córcię w Anglii i pamietam sytuacje z ginekologami.przez całą ciążę mialam 3x USG :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy wiecie, ale na stan aktualnej owulacji ma wpływ to co działo się trzy cykle wcześniej (stres, wahnięcia hormonalne, brak witamin, osłabienia). Mam nadzieję, że sierpień będzie mój :P, a jak nie sierpień to wrzesień, ale nie poddam się tak łatwo ;) Angioletto chyba na omdlenia za wcześnie, może to być efekt odwodnienia albo luteiny po luteinie różne dziwne rzeczy się mogą dziać ;).To jednak nie zmienia faktu, że wierzę w siłę bladej krechy ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vita :D uśmiałam się z tej ''siły bladej krechy'' :D haha ja też w nią wierzę :D Tak,masz racje,to pewnie po luteinie.Ale powiem Wam ze to omdlenie plus mój wzdęty brzuch=wszyscy biegli z pomocą :D haha Co u Was dziewczynki? Ja posprzatałam,podlałam kwiatki,zrobiłam obiadek i teraz mam chwile dla siebie(czyt.jakies 8minut zanim nadciągnie moja córka :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolkowa2014
A janmam dalej te kolke!!ale posprzatane obiad ugotowany . Ja tez ugotowana . Wiecie ze jak teraz sie uda to mlode bd w tym miesiacu co rodzilam mam nadzieje ze tym razem bedzie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolkowa nawet nie mysl ze cos się stanie,wszystko będzie dobrze ;) Ja też dzis ugotowana,wolę temp w granicach 18-24'C dziewczyny mierzycie sobie temp??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolkowa2014
Nigdy tego nie robilam a jak teraz zaczne i tak nic to nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba zaczne.. z ktorej czesci ciala najlepsza ? Bo bez @ teraz to nawet nie wiem czy owuluje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane :) Maggieod-ja mierze w pochwie.od 3 dni 37stopni. Dziewczyny dzis znowu cieniutka kreska.czytalam ze beta powinna co 2 dni sporo przyrastac.coprawda juz tej kresce sie nie trzeba tak mocno przyglądac zeby ją zobaczyc,ale... szału nie ma :/ chcialam wam zrobic zdjecie testu telefonem ale kiepsko to widac. wczorajszy dzien prawie caly mialam dusznosci,napady gorąca i jakis osłabień.Mój M mówi ze to z pewnoscią są blizniaki,ze tak szybko wyszedl test i ze tak intensywnie to odczuwam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez zaczne mierzyc. Tylko musze dokupic termometr bo teraz mam taki bez nakladek :) angioletto moze machnelas dwojeczke za jednym razem :) podwojne szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maggie -mój M marzy o bliźniakach :D dzis pojawiło sie b.duzo mlecznego śluzu-myslę ze to wlasnie ''to'' dziewczyny,żyly na piersiach spore i az pod same pachy widoczne. mdlosci i dusznosci dzis juz masakrycznie często i są mocne wiec moze faktycznie bedzie dwójeczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seraphinka1
Angioletto myślę że się udało :)fajnie by było jakby to były bliźniaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seraphinko :) mam nadzieje ze się udało,chociaz mam dosc mocne dzis bóle na @ i kłucie w jajnikach,nie pamiętam tego z poprzedniej ciąży.Na wszelki wypadek wzielam nospe. A co u Cb??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seraphinka1
Co jakiś czas czuje takie bóle jak na@ dzis zaczeły boleć piersi ale u mnie raczej to norma na @ więc chyba zbliża się wielkimi krokami.... :/ iskierka nadziei zawsze jednak gdzieś się tli... Jeżeli do września nie uda się idę na badanie drożności, koleżanki moje jednak twierdzą że to moja psychika :( ale ja po prostu chociaż chciałabym nie myśleć to i tak myśle :/ czuję się fatalnie ostatnimi czasy z tym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seraphinko,chcialabym napisać Ci zebys miala nadzieje i nie przejmowala sie jesli @ przyjdzie ale sama wiem po sobie ze to niemozliwe.Poprostu wiec trzymam za Ciebie kciuki z calych sil i zycze Ci zebys do wrzesnia pokazala nam tu zdjęcie swoich tłuściutkich dwóch kreseczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seraphinka1
Jesteś przekochana to wsparcie jest nieocenioną pomocą dla mnie. Ja sobie i wam tego życzę z całego serca! No i czekam na dobrą nowinę Angioletto :) a wręcz nie mogę się doczekać wyniku twojej Bety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję :) :) :) Reszta naszych dziewczyn chyba intensywnie plażinguje :D Dla mnie jest zdecydowanie za gorąco-ja jestem z tych cieniolubnych :D odżywam dopiero wieczorem kiedy robi się chłodniej.Wtedy najprzyjemniej mi się sprząta,prasuje itd Choć ostatnio kiepsko i z tym haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh....w Pl piekna sloneczna pogoda..u mnie nie jest najgorzej ale jednak nie na opalanie..nie moge sie doczekac na wakacje :) moze zaciaze na wakacjach jak nie bede o tym myslec :) zero stresow i piekne sloneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maggieod-a kiedy zawitasz w Pl? chętnie bym się zamienila,nie znoszę upałów.U mnie błękitne niebo,żar się leje z nieba,mnóstwo turystów i brak miejsc parkingowych :D nic fajnego haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przeczytalam w necie ze przy ciąży mnogiej juz w 4tyg ciazy są takie objawy jak w 8 ciąży pojedynczej,do tego wszystko jest bardziej odczuwalne i intensywne.A na dodatek po antykoncepcji owulacja jakby to powiedzieć -rusza pełną parą. Matko kochana,az się boję :D wolalabym jednak pojedynczo w ciąży chodzić niz tak od razu grupowo :D Dzis 25dc a moje wszystkie objawy,śluz,piersi,mdłości itd wskazują na conajmniej 4tydzien.Chyba faktycznie po tabletkach mialam szybciej owulacje niz myslalam.Kochalismy się od 15go lipca wiec istnieje prawdopodobieństwo ze kończe 3tydz. :o to az niewiarygodne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowa2014
No to trzymam kciuki za bliźnaiki .. U mnie w rodzinie jest 16 Par bliźniąt , moja mama miała braci bliźniaków (ale zmarli po porodzie ) Wiadomo dawniej bylo inaczej , a mój teść ma siostrę i brata (bliźnięta) Najmlodsze bliźniaki w mojej rodzinie mają 2 lata ;) Póki co mam wrażenie że po tym cyklu nawet 1 nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powaznie 16 par bliźniąt???????? o kurcze! ale wesoło macie co? :D fajna rodzinka :) ja się boję mieć bliźniaki dziewczyny,nie wiem czy dalabym rade i nie chodzi tylko o ciaze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bardzo bym chciała bliźniaki :D tylko u nas jest minimalna szansa, ale nawet z jednego bym sie bardzo cieszyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzewczyny widze ze sie u was duzo dzieje ;) pare dni mnie nie bylo a tu tyle postow :D:D 16 par blizniakow :D:D:D to niezle naprawde super rodzinka ;) :* moj sie ostatnio do mnie smial mowil uwazaj bo jeszszcze bedziemy mieli blizniaki a ja nie kracz bo mozliwe hehehe moja mama miala brata i siostre blizniakow ale zmarli po urodzeniu :(:(:(:( i od taty strony brata tez maja blizniakow juz doroslych o reszczie jak cos nie mam pojecia.... ale ja tak jak ktos juz wspomnial wolalabym jedno chocby ze strachu i wlasnie ze nie ciaza albo cos tylko ze nie dalabym sobie rady z dwujka malych dieci ze bylabym bezradna tym bardziej ze jestem tu sama i ze jestem bez doswiadczenia itp. HOPEEEEE co tam u ciebie moja kochana gdzie sie podzwieasz jak sie czujesz testowalas???? dzis 3 z tego co pamietam dzis chyba planowo powinna byc @ ktorej mam nadziejeeeee NIEEE ma odezwij sie czy testowalas itp.. Ps. a tak apropo dziewczyny skad jestescie? wszystkie mieszkacie w polsce? czy mieszka jakas za granica? jak tak gdzie ;)? buziaki pozdrawiam i trzymam kciuki za nas wszystkieeee..... ANGIOLETTO ja i tak wierze w ta blada cienka kreske :* wieze ze juz albo w krotce zobaczysz ja duzooo wyrazniejsza :D:* ale nie martw sie jezeli jutro nie bedzie bardziej wyrazna czasami i tak bywa a o niczym nie swiadczy :*:*:* jak reszta jak wasze samopoczucie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:* Jestem tu nowa, obiecuję że nadrobię poprzednie strony i je poczytam, tymczasem, sama jestem po 1 wszym staraniu, udało się już w 1 wszym cyklu, jak?> chętnie opowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do blizniakow kiedys zawszeeee mi sie marzyly :D:)ale jak bylam nastolatka hehe lecz teraz zmienilam juz zdanie... bedzie co bedzie rzecz jasna ale czemu mam klamac i mowic ze jest inaczej jezeli wole jedno ;) Ps. mam tu siostre ale widujemy sie zadko ona ma synka 8miesiecznego wybieralam sie ostatnio do niej i bedac w sklepie postanowilam ze kupie mu troche deserkow w sloiczku b wiem jakie lubi.... poszlam do kasy... a baba sie na mnie patrzyla z wielkim zdziwieniem po 1 pomyslala na bank ze ja mam dziecko a dwa wkurza mnie to bo mam 24 lata ok wiem ze nie wygladam bo duzo mi mowi ze daje mi 18 czasem 19 ale to dla mnie lepiej ze tak mlodo wygladam ale co mnie wkurza w ludziach ze nie znaja czlowieka nie mamja o tobie bladego pojeca nic nie wiedza a oceniaja po wygladzie... bo mlodo wygladam to odrazu mloda siksa co ma dzieciaka itp. wiem bo ile kroc slyszalam np. szla dziewczyna rok mlodsza odemnie znam ja z widenia wiem ile ma lat a wyglada tez bardzo mlodo i ida takie baby przez miasto i odrazu za jej plecami gowniara sexu sie zachcialo teraz z bachorem popierdziela nie wstyd jej itp. masakra jakas dlaczego te baby takie sa.... i tak sobie ostatnio pomyslalam to jak zajde w ciaze to sie naslucham za plecami itp. bo przez moja urode ludzie nie znajac mnie bede gadali glupoty heh... ale ja mam to gdzis nie bede sie denerwowac..... co wy o tym sadzicie o takich ludziach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej usia1993 witamy :) to gratulujeeeee i zycze wszystkkiego dobrego opowiedz cos o sobie.... no i opowiadaj jak wam sie udalo jak sie czujesz itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×