Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wika220989

starania o dziecko lato 2014

Polecane posty

Gość maggieod
angioletto gratuluje mamusiu :* Wika220989 ja mieszkam w Limerick,Irl , - w Polsce mieszkalam w Kedzierzynie-Kozlu ale czesto bylam w Ciechocinku -to chyba niedaleko Ciebie angioletto ? Mamuski trzeba sie sprezac bo u kazdego cos sie dzieje a u mnie cisza...brakuje tylko takiego okraglego sianka co mi przeleci wirujac przez pusta ulice .. my odpuszczamy narazie bo za 10 dni urlop, a zaraz po przyjezdzie idziemy do kliniki i niech sprawdzaja co musza. Boje sie ze cos jest bardzo nie tak. @ nie ma a miala byc ok 20.07... trzymajcie kciuki zeby nic tam paskudnego sie nie dzialo.. Usia1993 gratulacje !!! Fajnie tak w pierwszym cyklu :) opisuj teraz jak Ci ciaza przebiega :) Aniolkowa2014 i co zrobisz z tym zebem ? Marcelina89 spojrz na to z innej strony..@jest wiec lipa ale przynajmniej wiesz ze mozesz znow zaczac probowac za pare dni..ja @ wogile nie mam teraz i nie wiem nawet czy owuluje czy nie... Vita84 u nas na zywiol to trudno choc nie powiem , napewno lepiej niz te cale wyliczanie i sikanie na patyczki ;) nasza corcia ma 9 latek i juz wie skad sie biora dzieci. A ze sa wakacje to chodzi spac pooozno , tak wiec nie ma nawet jak zaszalec przy naszym "gumowym uchu" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usia1993
angioletto gratuluję :) A co do USG to byłam dzisiaj, no i Pani ginekolog stwierdziła że za wcześnie przyszłam, pęcherzyk ciążowy 5 mm YS- słabo widoczne około 1mm, echo płodu niewidoczne ciałko żółte w lewym jajniku, Ja ginekologiem nie jestem ale ta Pani jak mierzyła jajo płodowe to coś tam maleńkiego było i Pani potwierdziła że to b. maleńka dzidzia. Ehhh teraz muszę czekać na kolejne USG na które wybiorę się prywatnie bo niestety traktują na NFZ pacjentów z przymusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maggieod Na razie spokojnie, dzisiaj miałam ogromne mdłości, bo teściowa na 2 godziny wylała toalete domestosem, serio jak wstałam i tam weszłam to o mało co nie zeszłam, jednak po zjedzeniu suchej bułki minęło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maggie-tak ,to blisko mojego domu rodzinnego :) Trzymam mocno kciuki zeby wszystko bylo ok i zeby spozniająca się @ byla jedynie objawem jakiegos stresu.A tak wogóle to prosze mi tam porządnie wypocząc tak? :) Maggie,ja myslalam jak moje dziecko (niedługo 5l) zareaguje na rodzenstwo.Jak to u Cb wygląda?? Usia trochę mnie zmartwilas wiesz? w którym tyg jestes ze za wczesnie na badanie??? to ja chyba sobie narazie podaruje :o Ciągle chce mi się pić,pije pije,sikam i nadal ciągle chce mi się pić :D Dziękuję za gratulacje-jesteście kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe...domestos to jeden z moich ulubionych zapachow :) mnie odrzucalo od kawy..pamietam jak weszlam di kuchni a moja mama wlasnie kawe sobie parzyla..myslalam ze zwymiotuje na ten kubek ;) masakra.. wtedy jeszcze sie krylam z ciaza bo mialam 19 lat i bylam na pierwszym roku studiow..poza tym moj partner to byla najwieksza porazka i moja mama nie bardzo go lubila, zreszta slusznie jak sie pozniej okazalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a czy któraś z Was mieszka moze w okolicy Złotowa,Piły,albo choćby Bydgoszczy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maggie,przepraszam za to pytanie,nie chcę Cie urazić-wiec jesli tak się poczujesz to od razu kopnij mnie w tyłek,ok? :) Czy Twoja córcia jest z poprzedniego związku? Pytam bo moja tak.Jestem po rozwodzie-na szczęście!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto wypoczywam na potege bo mam luzna prace ,zero strsow i ja bardzo lubie ..poza tym urlopik za 10 dni.. moja Liwia bardzo chce miec rodzenstwo i pyta czesto kiedy jakis fasolek bedzie. W ostatnie Swieta pytalam co chce od Mikolaja i mowila ze brata albo siostre. Powiedzielismy jej ze elfy potrzebuja troche wiecej czasu na taka duza produkcje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto mojego bylego znalam od dziecinstwa i myslalam ze zawsze bedziemy razem ale potem wpadl w nieciekawe towarzystwo i wszystko sie posypalo.. w 7 msc ciazy dowiedzialam sie ze bede samotna mama, tak wiec spakowalam manatki i wyjechalam do Irl..po paru miesiacach moja corcia przyjechala z moja mama i juz zostala na stale..bylo ciezko bi mialam 20 lat , jeden rok studiow i bylam strasznie zagubiona. Poznalam jednak wsoanialego czlowieka ,ktroego poslubilam i ktory dal mojej coreczce nazwisko i jest najlepszym ojcem i mezem..skonczylam szkole i znalazlam dobra prace i nie moge uwierzyc ze 9 lat minelo tak szybko :) i jestem bardzo szczeslowa ze tak wyszlo bo nie zamienilabym swojego zycia za zadne inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę dodać tylko coś na temat testów ciążowych. Mam koleżankę, która ma dwie córy, przy pierwszej test ciążowy wyszedł, przy drugiej była w 5 tc i test nadal nie wychodził, oczywiście beta HCG z krwi potwierdziła jej przypuszczenia, ale z moczu nic a nic nie mogła potwierdzić ;). Trzeba mieć nadzieję do końca i zaufać swoim przeczuciom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maggie-u mnie podobnie,tylko ze ja się rozwiodłam półtora roku temu.Też znalazlysmy wspanialego czlowieka i wreszcie po 12 latach męczarni jest cudownie :) Dlatego mimo strachu związanego z tym jak bylam traktowana w ciazy przez bylego zdecydowalam sie na tą ciążę.Narazie jest idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vita racja w 100% :) trzeba mieć nadzieje i będę Was w tym wspierać jak tylko będę mogła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołkowa mam-mamy juz swoją Aniołkową :D ale przecież miejsca jest pod dostatkiem-więc witamy serdecznie :) Napiszesz cos o sobie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maggie Ty faktycznie masz przerabane jeśli chodzi o spontan ;), ale przynajmniej masz już córcię , ja w grudniu kończę 30 lat i mam założenie,że do 30 na pewno powinnam być w ciąży! Póki co do każdego z postawionych celów dążyłam jak taran więc teraz też jestem pewna, że się uda ;). Myślę,że grunt to optymizm. Może myślicie,że stąd płynie mój optymizm ponieważ to pierwszy cykl poważnych starań,ale to nie jest prawda. Mam już za sobą mnóstwo możliwości wpadki, do której nie doszło plus dookoła wiele dziewczyn, które mimo starań zajść w ciążę nie mogą. Wierzę głęboko, że wiele zależy od nas samych oraz pięknego zbiegu okoliczności kiedy to komórka jajowa z otwartymi ramionami przyjmuje plemniki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vita-jestesmy w tym samym wieku :) Ja też chcialam do 30tki i sie udalo-zaszłam w ciążę w okolicy urodzin :D Napewno się uda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto sama się zmartwiłam, no bo wg moich obliczeń to 5w1d ale wg innych karkulatorów 6w nie wiem, jak to oni liczą, ale jeżeli byłby to 6w to zarodek powinien być już widoczny i serduszko powinno bić, tylko się zmartwiłam :( bo nie wiadomo jak liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usia a jak to sie wogóle liczy? ja mialam okres od 10go lipca,termin wychodzi mi na 17 kwietnia jesli dobrze patrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą co innego napisali w opisie a co innego widziałam, któraś z was już była na swoim 1 wszym usg w tak wczesnej ciąży,bo ja widziałam czarną plamkę a w niej coś białego , wg opisu to ciałko żółte zmierzyła niby, a ciałko żółte jest w jajniku przecież a nie w jaju płodowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina89
angioletto i usia gratulacje rośnijcie duże hehe... :) angioletto cieszę się że po przykrościach z byłym znalazłaś wspaniałego człowieka... Życzę żeby ciąża przebiegała wzorowo... Ja dopiero wróciłam z mężemi i synkiem do domu i składaliśmy stolik małemu do karmienia i huśtawkę :) Nasz roczniak dostał na urodziny od dziadków pieniążki to musi trochę poszaleć :) aż poszedł spać w huśtawce :) a ja no cóż nie będę płakać ani się wściekać... Przykro się robi ale mam już jedno moje szczęście to cóż tu dramatyzować... Będziemy się starać w tym cyklu :) starania też są przyjemne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam właśnie, że już macie. Czytałam trochę do tyłu. Mam 23 lata i jest to mój pierwszy cykl starań. Za tydzień ma przyjść @, ale mam nadzieję, że nie nadejdzie. Byłam już raz w ciąży, ale maleństwo odeszło w 37 tyg. Teraz się strasznie stresuję. Poprzednia ciąża przebiegała prawidłowo, a z zajściem też nie było problemów. Może tym razem tez się nam uda od razu. I dziękuje za przyjecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skopiowalam z kalkulatora: Jesteś w 4. tygodniu ciąży Za Tobą już 25 dni ciąży! Do porodu pozostało 255 dni. Termin Twojego porodu to: 16 kwiecień, czwartek Tak więc jestem w 4tyg jakims cudem :D to kiedy sie udac do lekarza zeby nie bylo podobnej sytuacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto no ja miałam 29 czerwca, wg moich obliczeń to 5w1d, ale oni mówią ze 6 (?) zastanawiam się bo na usg nie widać żeby to był 6 tydzień. angioletto ty miałaś 10 lipca okres czyli teoretycznie 3 w4d, ale w praktyce jesteś w 4 tygodniu, sama się zastanawiam jak oni to liczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Także chciałabym prosić abyście mnie przygarnęły :) O dzidzie staram się już 5 cykl i czekam do 08.08 za @ jeśli przyjdzie to pozostanie mi starać się dalej :( Udało mi się zajść już w pierwszym cyklu, ale niestety zakończyło się wczesnym poronieniem :( i od tamtego czasu nic... teraz też czuje, że nic z tego, ale poczekam do 08.08 Z poprzedniego związku (2 lata po rozwodzie) mam 6 letnią córcię, która wręcz domaga się rodzeństwa :p działamy więc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no skoro u mnie nie wiele było widać to polecam wybrać się w 6-7 tygodniu :) ja zamierzam iść w przyszłym tygodniu tylko czy opłaca się wydawać 100zł za samo usg>>>>???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelina ja Ci dam duże haha :D dziękuję za życzenia-kochana jestes :* Aniołkowa mam-tak Ci współczuje :( niewyobrażalna strata i tragedia,tymbardziej otoczymy Cie tu wsparciem i zobaczysz-wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcia2606 badania masz ok??? ja miałam problemy z hormonami i trochę ruchu pomogło mi je zwalczyyć w 1 wszym cyklu się udało, ale musiałam poznać swoje ciało, większość kobiet myśli że ma owulacje 14 dni przed okresem a zdarza się zaraz po okresie albo kilka dni przed lub w czasie okresu, ja mogę polecić badanie samemu szyjki macicy, chętnie podeślę materiały, temperatura i testy owulacyjne, ja użyłam facelle z rosmanna Liczę na to że Uda się tym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×