Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem zszokowana tym ile jest grubych kobiet

Polecane posty

Gość gość
"nadwaga to przede wszystkim zaniedbanie siebie własnego zdrowia i wymówki takie geny, nie lubię sportu nie mam czasu ale jak się chce to się walczy nie ma nic za darmo trzeba się wysilić" Bardzo mądrze napisałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha, drób na promocji to największy syf - ciekawe czy z tych osób które to piszą czytały przepisy unijne (u nas bardzo restrykcyjnie przestrzegane) na temat antybiotyków i innego syfu w drobiu. Kurczak na określony czas jest odstawiony od tego żeby mięso się oczyściło z tego typu specyfików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grubych mężczyzn wg statystyk i mojej obserwacji jest więcej. Ale oni nazywają siebie "misiami" albo "nabitymi" a nie grubymi :D 10 kilo nadwagi to dla kolesia "żaden problem". Facet 180cm wzrostu jak waży 90 kilo to uważa, ze wygląda dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 14.04 Święta prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fakt faceci maja lepiej nawet wsród naszych aktorów trudno znalesc ideał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZnalaSłam to forume i pisze jak słysze. Aaa ja pisze jak słysze ja nie wiem u z kreska czy bez lalala Grubych kobiet jest dużo a jeszcze więcej analfabetòw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się ze niestety ,ale większość problemów z nadwaga jest od obżarstwa ,ale powiem jak jest w moim przypadku u mnie jest po prostu zajadany stres wiem ze lepiej by było pobiegać ,pojezdzic rowerem żeby go rozładować niż zjeść batonika ,ale po prostu brak czasu i do tego co w tym czasie gdy np.ide pobiegać co zrobić z dziecmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w moim otoczeniu jest odwrotnie grubych osob jest kilka a reszta to same chudzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy chrzanicie kobiety? U nas, w Polsce zdrowe odżywianie jest drogie??? Co jest tańsze: woda czy cola? karkówka czy warzywa strączkowe? frytki, hot dogi czy kasze: jaglana, gryczana? serki, hohlandy, majonezy czy zwykły twaróg i śmietana? słodycze czy owoce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie każdy kto jest gruby zajada fastfoody słodycze i zapija colą, a na deser serki danio, grubym się często jest z chleba, ziemniaków i tłuszczu jak smalec, zajadanie się pasztetem i mielonym mięsem plus makaronem gwarantuje nadwagę, czego jestem przykładem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy z ta kasza jaglana wiem ze zdrowa ale zwyczajnie nie smaczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niesmaczna? Pyszna! i "uniwersalna", świetna jest i na słono, i jako z owocami czy jako składnik deserów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na nie lubie slowa BIEDOTA :( dlaczego wy tak czesto używacie tego słowa na forum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy kto co lubi, mnie na wymioty zbiera kasza jaglana, a jeszcze gorsza gryczana, tak samo jak jarmuż i soczewica, nie wiem skąd to przekonanie że kasza jest smaczna, ani ładnie nie wygląda, ani pachnie, ani smakuje, owszem raz na kilka mcy można przełknąć ale żeby to była podstawa diety... moda na jadanie kaszy i innego gówna kreowana jest chyba przez rząd który wmawia jakie to jedzenie jest tanie, mirabelki, szczaw i kasza jaglana :d cud miód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawie wszystkie stare baby s a grube a przeciez trzymaja sie zwykle tradycyjnej polskiej kuchni-zabielanie zup i sosow maka i smietana , chleb z cukrem i smietana smalec slonina , solenie i slodzenie wszystkiego co sie da, salata z cukrem i smietanazwlaszcza na wsi kobiety sa ohydnymi maciorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa ohydnymi tucznikami z cycami i d****i i brzuchami do kolan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtk
He he co do kaszy jaglanej mam podobne odczucia. 3 razy ją gotowałam i za każdym razem lądowała w koszu po prostu nie jestem w stanie jej przełknąć jest okropna. Kaszę gryczaną zjem od czasu do czasu nie jest zła ale do delikatesów też nie należy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
typowa polska kobieta od 40 tki wzwyz to spasiona maciora wygladajca co najmniej 10 lat starzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasza wam nie smakuje bo macie kubki smakowe przytępione kostkami knora,fixami do gulaszu itp :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i nie tłumaczcie się, że zdrowe jest drogie tylko, że po prostu smakuje wam niezdrowe i tłuste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spasione knury i maciory slodza kawe i herbate zra bigos golonke żeberka flaki smalec slonine kluski slaskie zasmazana kapuste i wygladaja ohydnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubię polskie jedzonko mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to właśnie fani kaszy chyba mają jakieś przytępione kubki smakowe, bo te kasze są okropne w smaku i zapachu o konsystencji nie wspomnę, nie wiem jak można jeść cokolwiek bez przypraw, nie po to Kolumb płynął do Indii by teraz rezygnować z przypraw, co więcej w krajach w których jada się mocno przyprawioną żywność nie mają problemu z otyłością, za to domeną wschodnich krajów kultury ruskiej jest otyłość, no i konkurencyjny nurt amerykański, ale Polsce bliżej do kartoszków, kaszy, klusek itp.. niż hamburgerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za duzo wpier/dalacie nic nie cwiczycie za malo sie ruszacie za malo pracujecie fizycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja cały czas się zastanawiam kto wam pierdolone głąby powiedział że każdy musi być chudy,zgrabny,według was zadbany???? Podobnie jest z inteligencją spore grono z was choć chudych jest z poziomem inteligencji jest w bardzo dolnej granicy. W zdecydowanej większości krajów ludzie grubi nie stanowią dla chudych problemów do zastanawiania się,nabijania,obrażania,i wylewania żali. Jeżeli ktoś jest gruby to jest to jego prywatna sprawa czy chce taki być,z jakiego powodu,czy stosuje dietę,ćwiczenia. Co was to do kurwy obchodzi???? Tylko zajebanie głupie polaczki,zacofane stare pierduśniki dla których coś co nie jest jak oni sami to jest inne i należy o tym pieprzyć. Wielu grubych ludzo jest znacznie szczęśliwszych niż te chodzące ideały i dobrze im z ich tuszą,tylko inni na siłę wciskają sobie że wszystkie takie kobiety to nic nie warte maciory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy widziałaś w amerykańskich filmach choć jedną nie szczupłą glówną bohaterkę? Zwraca się uwagę na wygląd na całym swiecie i tak już jest. Myślę jednak, ze to głównie mężczyzni piętnują nadwagę kobiet. Nie słyszałam jak zyję żadnych chamskich uwag z ust kobiety nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co od razu używać przekleństw tu nie chodzi o wygląd i estetykę tylko i wyłącznie ale także o zdrowie z otyłością wiąże się wiele chorób ja się nie śmieje bo jak pisałam kilka postów wczesniej sama mam nadwage ale z nią walcze dziwię się że większość ludzi otyłych czy z nadwaga nie dostrzega problemu tylko dalej tyje zamiast powalczyc o siebie ja się żle czuje z moja wagą około 60 kg nie wierzę że jeśli ktoś waży ponad 100 kg to tryska szczęsciem i mu tusza nie przeszkadza po prostu ludziom trudno się przyznać do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może osoba która rzuca przekleństwami powinna zobaczyć ten link http://niewiarygodne.pl/gid,13588453,img,13588761,kat,1017185,page,5,title,Najbardziej-otyli-ludzie-swiata-Oni-nie-odejmuja-sobie-od-ust,galeriazdjecie.html?smgajticaid=612fef nie wiem jak można się do takiego stanu doprowadzić gdyby się wczesniej ci ludzie opamiętali nie zniszczyliby sobie zdrowia i życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
60 kg i uwazasz sie za gruba?ja waze 68 i mam 170 cm wzrotu i za gruba sie nie uwazam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nom14
Ja mam 178cm i ważę ok 150kg, 29 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×