Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amaretka_1

Odchudzamy sie i pielegnujemy

Polecane posty

witaj justys pewnie,ze mozesz dolaczyc :-) ja juz od godz na nogach bo malemu sie spac nie chce czwarta nocka zarwana heh jeszcze sie nie wazylam bo troche za wczesnie ale zrrobie to o 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Justys napisz ile masz wzrostu. Izulka ty to masz przes...e te nocki współczuje jak ja bym tak nie spała kilka nocy to bym chodziła wściekła jak osa. Czarnula ja mam nie tylko kuchnię do szorowania ale całą chałupę. Wczoraj dostałam 15 kg jabłek od sąsiadki i wszystkie je obrałam pocięłam i do suszarki a że się nie zmieściły to na kaloryfery. Co chwila spadały mi deski i talerze na których były jabłka więc wszystko mi się klei. A teraz do rzeczy waga ani nie zachwyca ani nie powala na kolana, nadal stoi i czeka na Bóg raczy wiedzieć co. Wredna pokazała 71,3. Ale pokusiłam się o zrobienie zestawienia zgubionych centymetrów. W pasie -6, w biodrach -11, w udzie -11, w piersiach -5, pod piersiami -6. To takie największe spadki napisałam bo innych obwodów tu nie będę wypisywać. Ogólnie jak zliczyłam od lipca ubyło mi we wszystkich obwodach 51 cm. A moje dziecię jeszcze śpi, ta to ma melodię do spania, chyba w dzień jej nie położę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja mam wzrostu 160 i waze 71kg ... i do tego jeszcze mam paskudny nastroj dzis chyba wstalam lewa noga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys spojrz na malenstwo i juz nie bedziesz sie smutac :-D x dzulia mojej siostry synowi jak cos w ta mala lepetyne strzeli to sie budzi co 15min napije sie lyk mleka i idzie spac albo wali glowa w co mu popadnie bardzo lubi walic glowa w moje kolano jak siedzi w bujaku heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No malnestwo tez daje popalic od kilku dni tylko na rekach płacze nie wiadomo o co teraz poszedl spac ciekawe ile teraz po spi wczesniej godzinke akurat konczylam jechac na orbitreku 60min i Michal sie obudzil :) Dzis se wymyslilam obiad mix salat do tego tunczyk w sosie wlasnym i wkroje jajko. Moze bedzie dobre i chyba zaleje to jogurtem naturalnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
izulek dzieki za pomysl .... mam papryke w lodowce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja daje do tunczyka papryke ogorka konserwowego kukurydze i 2lyzki majonezu z lyzka jofurtu naturalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja ukulałam dzis z mixem salat ... posypalam papryka chili pycha tez jadlam zawsze tunczyka tak jak piszesz ale zmiany tez sa dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Dzulia, gratuluje zgubionych cm, one sa bardziej wiarygodne od wagi. Mozesz skakac na skakance z radosci :) Wczoraj mialam do posprzaania kuchnie, dzis cale mieszkanie. Normalnie tornado przeszlo. Nie potrafie nauczyc malego porzadku :( Niby cos tam pomaga mi przy ukladaniu zabawek ale za moment I tak je rozwala po calym mieszkaniu. U mnie waga o -0.5 kg mnie niz w zeszlym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek, wspoczuje nieprzespanych nocy :( Malenstwo moze walic glowa, bo jest zafascynowane odglosami. Moj synio mial taki etap, jak byl w podbnym wieku do twojego siostrzenca. Stukal glowa o podloge, szafke. Juz zaczelam sie bac, ze cos jest nie tak. W domu mamy drewniana podlge wiec byly efekty dzwiekowe, w mieszkaniu wykladziny wiec efektow brak wiec skonczyl z tym ku mojej radosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnula ten lobuz maly nawet sam siebie za wlosy ciagnie albo skarpety/rajstopy do buzi bierze itp itd moglabym tak w nieskonczonsc pisac ja mam wszedzie panele i kafelki boje sie co bedzie jak zacznie chodzic ostatno szuflada przywalil sobie pod oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek zaczniesz się na poważnie martwić jak zobaczysz taki obrazek jak ja . Otóż w górnej szafce w kuchni mam pochowane różne ciasteczka, paluszki słowem smakołyki młodej. Miała 20 miesięcy łaziła już od dawna sama. Ja w dużym pokoju a ona sobie poszła do kuchni. Mieszkam na 10 piętrze. Siedzę i odpoczywam i coś mi się wydaje, że za długo jest cisza. Idę wiec do kuchni i moim oczom ukazuje się obrazek Niunia stoi na kuchennym blacie przy uchylonym oknie górna szafka otwarta a ona wyjada ciastka swoje przysmaki garściami. Myślałam że na zawał padnę. Wlazła na krzesło z krzesła na blat i szczęście że jej się nic nie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzulia, za tydzien bedziesz miec spadek. Grunt to sie nie poddawac I robic swoje. Wiem, ze waga moze dolowac ale cm mowia za siebie. Sama pisalas, ze kupilas juz spodnie w rozmaiarze 42 :). Ja tez tydzien temu mialam zastoj. Niestety tylko na poczatku kg leca szybciutko. Potem juz z kazdym kg jest troche ciezej. Jednak "trudno, ciezko " to nie to samo co niemozliwe. Damy rade dojsc do swoich celow, bo chcemy tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja odpoczywam po sprzątaniu pomyłam okna podłogi, mam błysk w domu aż miło. Szkoda że taki widok mam rzadko. Na ćwiczenia już siły nie mam może jutro się powyginam. A co Wy takie cichutkie dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dzulia :) Ja wlasnie gotuje zupe ogorkowa. Wczoraj wieczorem mialam tez blysk w domu ale znow jakis chochlik narozrabial ;) Ale co by nie zobil I tak jest moim najwiekszym szczesciem :) Ciekawe czy uda mi sie glo polozyc spac na drzemke to byla by szansa na cwiczenia. Po obiedzie pojdziemy na spacer, slonce dzis tak ladnie grzeje. Szkoda, ze juz coraz mniej takich dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski ja wlasnie nadrabiam zaleglosci ;-) nie mialam nawet jak sie odezwac bratowa zostawila mi dzieci pod opieka bo z maluchem musiala isc do lekarza pozniej rozsiadla dooopsko a ja mialam na glowie czworke dzieci potem gotowanko zmywanko moj wrocil z pracy woec powtorka z rozrywki kapanie malego i padam na pysk teraz grzesze lampka wina ale poprostu chcialam sie zrelaksowac zaraz mykam prasowac i nastepne 2h z zycia wyjete :-/ x co do czystosci w domu-dopoki maly byl w miare byl blysk ale od okolo miesiaca nie mam go procz weekendow, w tygodniu raczej tylko ogarniam i to tylko jak maly spi wieczorem jakby tornado przeszlo zabawki wszedzie, podloga w kuchni czarna od bujaka, a ja wyczerpana wrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek ja nie wiem ja Ty dajesz radę to wszystko ogarnąć zwłaszcza że to nie twoje dziecko. Ja bym nerwowo nie wytrzymała, kiedyś miałam jak w pudełku wysprzątane, wychuchane teraz trudno mi się pogodzić z tym nieustannym bajzlem, ale to moje dziecko więc łatwiej mi to przełknąć. Czarnula no to mamy to samo na obiad bo ja też mam ogórkową. Już dawno nie robiłam zup bo moja niunia nie bardzo za nimi przepada ale raz na jakiś czas ponawiam próby, bo ja z kolei mogłabym jeść tylko zupy. Na dziś zaplanowałam skalpel z Chodakowską i tradycyjnie skakankę z hula hopem. Zobaczymy co mi z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzulia to mojej sis syn i moj chrzesniak wiec musze no i chce :-) nie powiem ze czasem mi nerwy nie puszczaja dzis jestem od 5 na nogach (z wlasnego wyboru) i zamiast wziasc sie za sprzatanie i prasowanie to siedze na kafe i vitalii a nic sie przeciez nie zrobi samo wczesniej mialam tak jak ty a teraz czasem moje mieszkanie wyglada jak by tornado przez nie przeszlo szczegolnie jak jeszcze moj brat przyjdzie z trojka swoich dzis wracam na dobre tory,jem regularnie itd do cwiczen i hulania wroce jak @ sie skonczy bo strasznie zle sie czuje ale z tego co wyczytalam to normalne po hsg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po 3posilku mama pomaga mi dzis przy mlodym a ja doprowadzam chate do ladu i skladu zaraz biore sie za mycie okien w koncu udalo mi sie poprasowac dzien zabiegany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Ja tez mialam kiedsy wysprzatane jak w pudelku od zapalek ;) ale to bylo dawno, teraz staram sie jak moge a jest jak jest Dziewczyny, wczoraj czepilam sie slodyczy. Stara, glupia baba wiem, ze nie powinnam jesc I nawet nie wiem dlaczego jadlam. Jestem przed @ I tak ciezko jest walczyc z wlasnym lakomstwem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnula nie przejmuj się tak tymi łakociami raz to nie zawsze a poza tym gdzieś czytałam że raz na jakiś czas można zjeść coś słodkiego żeby jak cię już najdzie ochota na słodkie to nie zjeść całej cukierni na raz i nie poprawić tego jeszcze czekoladą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Dzulia, ze od zjedzenia kilku cukierkow nie przytyje od razu kg. Ale sama wiesz, ze jak sie zacznie podjadac to potem trudno przestac :( Ale nic, trzeba brac sie za siebie. tak fajnie byc szczupla osoba, niestety trzeba na to zapracowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×