Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amaretka_1

Odchudzamy sie i pielegnujemy

Polecane posty

miluskaaa a jak tego dokonałaś, że schudłaś aż tak dużo? Sama czy pod okiem jakiegoś specjalisty. Mnie udało się zrzucić od stycznia do teraz z przerwami 10 kg tylko dietą i ćwiczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) dzulia nia martw sie tak tymi weselami, to dopiero w nastepnym roku a do tego czasu wiele moze sie zmienic. Nie spisalas, jak zareagowala mam gdy Cie zobaczyla z ujemnym bilansem kg. Dziewczynki, nie obrazcie sie ale ja wam chyba jutro nie podam wagi. Leze prawie caly weekend, wstaje tylko na jedzenie, I kiedy musza wziasc leki, jem duzo wiecej, bo maz gotuje I nie mam jak "oszukac kalorii" . Dzis np jadalam przypiekna ziemniaki. :( Nie chce sie dolowac jutro. Wykuruje sie, znow bede walczyc kg. Miluska, kurcze, jestem pelna podziwu, pochwal sie co zrobilas, ze zgubilas tyle kg. Napisz cos o sobie :) Ja zgubilam niecale 5 kg od poczatku sierpnia. Jestem na diecie MZ ( mniej zrec ) I jak najwiecj ruchu, staram sie cwiczyc w domu, czasami silownia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnula mama zauważyła że schudłam, ale motywuje mnie do dalszej pracy nad ciałem. Nie ma co się oszukiwać jeszcze minimum 10 kg i wtedy będzie dobrze. Ale to długa droga. Od jutra znów skakanka, i hula hop no i oczywiście dieta. Przez ostatnie dwa dni pozwoliłam sobie na wszystko i mięso i ziemniaki smażone i ciasto i ciastka, jedynie alkoholu wcale nie piłam i napojów słodzonych ani gazowanych. A Ty bidulo kuruj się, żebyś nas zagrzewała do walki a my ciebie. Póki co musisz się koniecznie wykurować. Mnie w tamtym roku dopadło zapalenie oskrzeli, a że było źle leczone skończyło się na obustronnym zapaleniu płuc i dwutygodniowym pobytem w szpitalu, a po wyjściu jeszcze 5 tygodni chorowałam w domu. Było to w zimę i nie mogłam wyjść z tej choroby, lekarze mówili że gdyby było ciepło i słonecznie to szybko bym wróciła do zdrowia a tak ponad dwa miesiące wypadło mi z życiorysu. To cud, że moje dziecko wtedy nie zachorowało, ale męża i mamę zaraziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki jak wam moja ten paskudny deszczowy poniedzialek? ja juz po sniadanku siedze z kawka ;-) x czarnula wracaj szybciutko do zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja z samego rana :P co więcej mogę o sobie napisać, mam 24 lata :) Zaczęłam się odchudzać w styczniu tamtego roku i z trochę ponad 70 kg zeszłam do 53 kg. Sama, bez żadnych dietetyków. Tzn zaprzyjaźniony trener z siłowni mi dużo pomagał. Dużo cwiczyłam, zmienilam troche nawyki bo niestety uwielbiam chipsy, dużo wody. No a później zaszłam w ciażę i póki co moja waga to ok. 57 kg :) Więc mi jeszcze 4 kg zostały do tamtej wagi no i brzuch do wyćwiczenia. Miłego dnia ;) później was poczytam bo na razie uciekam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny Dziś w doskonałym humorze bo zważyłam się rano i o dziwo waga spadła do 72,1kg. Nic z tego nie rozumiem. Wesele - jedzenie zbyt dużo, fakt w tygodniu sporo ćwiczyłam ale dwa ostatnie dni do udanych nie można zaliczyć a tu taka niespodzianka. A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki :) Dzis juz koniec mojego wylegiwania w lozku, maz do pracy a ja do codziennych obowiazkow. Nie czuje sie jeszcze najlepiej ale mam nadzieje, ze sie rzoruszam. Miluska ile masz wzrostu? Dzulia, brawo. U mnie waga 63 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dziewczyny ile macie wzrostu. Może wcześniej pisałyście ale mi umknęło. Czarnula, Izulek, MIluskaaa i wszystkie które tu piszecie podajcie swoje wzrosty to człowiekowi jakoś łatwiej sobie wyobrazić kto jak wygląda. Ja mam 164 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izula brawo, Czarnula nie wiem czy u ciebie ubyło czy przybyło bo nie masz podpisu więc nie wiem czy gratulować czy motywować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzulia, ja mam 168 cm wzrostu, startowalam z waga 67.6 ale byl czas , ze wazylam 68 kg. Moze troche sie slimacze przy gubieniu kg ale I tak jestem mega zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam pojęcia skąd mi się bierze motywacja . Zresztą nie istotne ważne że jest. Czarnula jak dla mnie to Ty już laska jesteś, no ale jak chcesz ważyć mniej to twoja sprawa, będę Cię motywować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzulia, jak wazylam 63 kg to 63 kg bylo moim marzeniem. Ale tak to juz jest, ze w miare jedzenia apetyt rosnie. Teraz marzy mi sie cialo bez walkow, odstajacego brzucha, wiem , ze juz nie jest zle, ale chce zeby bylo lepiej. W sumie to ja tez nie wiem skad u mnie taki zapal, wiem, ze duzo wy mi pomagacie. Juz mi duzo nie brakuje, wiec glupio by sie teraz poddac. Zreszto zdrowe odzywianie nie jest takie zle. I tak musze uwazac na slodycze, bo w ciazy mialam cukrzyce ciazowa a ona lubie powracac, niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzulia, oczywiscie dziekuje za mile slowa. jeszcze troszke I TY sie pomeczysz I tez bedziesz zadowolona ze swojego wygladu. Jestes na dobrej drodze, tak trzymaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulinna_mm
Jakie polecacie zabiegi kiedy schudło się sporo a skóra nie jest juz taka sprężysta, jędrna, czego jej może brakować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, najlepszy dla skory jest sport, zdrowe odzywianie, potem dopiero prysznic na przmian cieply I zimny, masaze z kosmetykami. Ja stosuje jeszcze guam oraz piling kawowy. Jak znajdziesz jakis inny spsob na jedrna skore to daj znac, chetnie skorzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj zakupiłam w Biedronce skakankę z licznikiem. Jestem super zadowolona, bo dopiero teraz widz różnicę w porównaniu ze starą, która nie miała licznika i w dodatku była dla mnie za krótka. Teraz nie muszę liczyć w pamięci i zapisywać. Już od rana tak na dzień dobry skoczyłam 300 i nie mogę się doczekać, kiedy dziecko pójdzie spać, żeby znów poskakać. Dieta na razie na 5+. Czarnula a jak Ty się dziś czujesz? Izulek a co u Ciebie? Pozbyłaś się kaca moralnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzulia u mnie ok,nie jem slodkiego za to pije duzo wody z cytryna :-) narazie nie skacze bo nie mam gdzie i hh tez w kacie stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie u mnie kuleje picie dużych ilości wody, po prostu muszę się zmuszać do picia. A przecież w tym jest sukces odchudzania. I niby wiem a nie robię tego. Jak wypije 1,2 - 1,5 litra to jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Ja ciagle kaszle ale juz mniej, antybiotyk mam na dzis I jutro. izulek juz zaczelam sie martwic o Ciebie, bo sie nie odzywalas a Ty zazwyczaj jestes aktywana. Dzulia moj sposb, zeby wiecej wypic w ciagu dnia to parze sobie 3 herbatki zrana (czerwona, zielona I ziolowa . Jak sa zaparzone to predzej wypije, lubie kawusie wiec tu nie musze sie zmuszac I do tego woda. Latem jest jednak latwiej wiecej pic . Super ta Twoja skakanka, sama Cie motywuje do skakania. Ja dzis ciagle bede bez cwiczen, ale obiecuje nadrobic. dzulia, bardzo sie zmienilas ostanio, tryskasz pozytywna energia :) Pamietasz nasze poczatki, nie nalezaly do udanych :( Ciesze sie, ze teraz jest inaczej :) tak trzymaj :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulka bidulko kuruj sie i wracaj szybko do zdrowka x nie mialam zbytnio czasu, wczoraj mialam gosci wiec za bardzo nie mialam jak pisac no i troche zajec bylo jak mi sie maly po polnocy obudzil tak do 3rano plakal x dzis uleglam wadze i sprawdzilam a tu 70,2kg ;-) wieczorem moze pokrece troche hh musze neble poprzestawiac zeby skakac bo pogoda nie pozwala wyjsc na dwor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak początki były trudne, może wina trochę leży po mojej stronie bo wtedy życie waliło mi się w gruzy i bardziej wrażliwa byłam. Trochę się pozbierałam choć życie wcale nie jest łatwe ale może lżejsze niż w chorym związku. Dziś sobie naderwałam mięsień łydki od tej skakanki tak mnie nawala, że nawet buty na obcasach jak założyłam to rwie jak diabli. I co tu zrobić. Chyba jutro sobie odpuszczę skakanie. Zostanie mi hula hop. Ja to wiecznie muszę sobie coś zrobić jak nie siniaki i wylewy od hh to teraz naderwanie mięśni od skakanki. Izulek ja meble też poprzestawiałam, teraz mam tyle miejsca,że spokojnie mogę wywijać na wszystkie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do picia wody to ja już tyle metod wypróbowałam i faktycznie jak jest ciepło to piję znacznie więcej. Teraz mam metodę że już rano stawiam sobie sześć butelek po 250 ml. i napełniam je wszystkie sokiem z żurawiny. Jest to porcja na cały dzień ale i tak mi codziennie zostaje jedna dwie butelki. Oprócz tego rano wypijam szklankę wody z cytryną i szklankę takiego shake'a z białka taka ala serwatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzulia, kiedys czytalam, ze najlepiej jest cwiczyc co 2-gi dzien, zeby miesnie mialy czas zregenerowac sie Moze jutro zrob sobie dzien bez cwiczen a tylko spacerek z twoja coreczka. Nie przejmuj sie, wina lezy po naszych obus stronach, ale fakt, ze jak sie nie rozmawia twarza w twarz a tylko pisze, to latwiej kogos zdenerwowac czy urazic. Nie do konca mozna wyrazic to co naprawde sie mysli;) ja jestem przyzwyczajona do picia wody, do tego moje herbatki, oczywiscie kawusia wiec zazwyczaj wypijam odpowiednia ilosc plynow Izulek TY teraz naszykuj sie na ostre bieganie za swoim "malym facetem", takie domowe cardio ;) Znow nam uciekla AMaretka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaretka lobuziaro gdzie znow ucieklas? x Czarnula jak sie dzis czujesz? Mam nadzieje ze lepiej i choroba Cie juz opuscila x Dzulia jak skakanka? i hula hop? x dziewczyny ania,gosc74 ..gdzie jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Ja dzis jeszcze pokasluje, mam ostatnia tabletke antybiotyku, ale maz mi tlumaczyl, ze to taki wynalazek, ze ciagle mam dzialas w organizmie do 3 czy 4 dni. Zobaczymy. dzis u mojego meza mala imprezka sluzbowa z dzieciakami. Jego Szef zartowal, ze teraz nie mamy wymowek I musze przyjsc. Wczoraj na to konto zrobilam sobie algi na buzie, odswierzylam kolor na wlosach wiec jak to by powiedziala Amaretka, jestem prawie zadbana ;) Kurcze, dziewczyny nam pouciekaly, zostalysmy we 3 na placu boju. Moze jeszcze do nas wroca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×