Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Witam kobitki :) Fruziaaaaa co tam u ciebie ?Cały czas mam cie w myślach.... Radosna jak tam mam nadzieję ,że @ nadal niema? Tygrysica jak tam u ciebie bo dziś chyba dzień twojego testowania co? melisa a jak tam u ciebie coś sie zmieniło nadal brak @ ? Ja od wczoraj mam strasznie wzdęcia nie wiem czemu ale od odstawienia anty po owu mam z tym straszne problemy ,że dzisiaj to nawet ulgix musiałam wziąć bo aż flaki mnie bolą,a brzuch jak w 4 miesiącu ciąży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radosna czemu nie idziesz na bete? fruzia może się jeszcze wszystko odwróci i pójdzie w dobrym kierunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
Rybkunia nie ma szans. Teraz najwazniejsze zeby się wszystko samo oczyscilo i beta spadala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna kochanie czemu nie pójdziesz rano jutro na betę? Fruzia :-( a krwawienia nadal są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee ja uznałam że poczekam jeszcze z testowaniem bo pewnie nic nie pokaże test. Ja nie mam nawet wrażliwych piersi i pamiętam że w pierwszej ciąży po tygodniu wyszedł mi negatywny test, dopiero po 10 dniach były dwie kreski. Poczekam jeszcze... Ciekawe co u Fruzi ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
Wkladka niby czysta, ale podczas wizyty w toalecie lecą takie jakby skrzepy. Jutro po becie pewnie wszystko się okaże. Oby spadala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stiffi
ja do @ mam jak dostane 33 dnia 10 dni do testowania :( staranko było 10, 11,12, 15 i 18 dnia cyklu, cykle mam 30-33. Od 3 dni robie testy owu ( bo dopiero do mnie 3 dni temu dotarły) , nigdy wczesniej ich nie robiłam , i pokazywaly 2 kreski, ale druga testowa była blada. Nie wiem więc kiedy miałam owu (ale jakoś czułam , że kilka dni po okresie i dość szybko zaczeły mnie piersi boleć i bolą do tej pory ). Przypomne, że w tym miesiacu zaczełam brać leki na tarczyce TSH-wynik 3,7 a to będzię 6 cykl starań :( ale jakoś czuje, że to będzie kolejny stracony cykl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna82
Wrocilismy wlasnie z cmentarzy i juz dzis tylko odpoczywanie i opychanie sie ciastem planach. Fruzia co u ciebie? Mamczitka puscilabys linka to testow ciazowych z allegro, ktore zamawialas? Tak mysle, ze na fasolke to juz nie ma szans, bo na jakims tescie choc cien by sie pokazal. Ale najwazniejsze dla mnie teraz jest dostac okres, zeby nie miec znowu wywolywanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stiffi
ja dopiero testuje za 10 dni :( piersi mnie okropnie bolą , ale już od około tygodnia, ból i jakieś dziwne pieczenie , jakbym piersi do ognia wsadzała - ale kiedyś w którymś cyklu też tak miałam i nie był to objaw ciąży niestety :( także ja piersiami się nie sugeruje bo prawie w każdym cyklu bolą, są wieksze i obrzmiałe i dziwne pieczenie im towarzyszy :( @ za ok.10 dni :( yhhh długo czekam do testowania bo mam długie cykle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde dziewczyny:( moja kolezanka jes tod 3ech dni w szpitalu...byla na 2giej wizycie u lekarza... przy puerwszej....lekarz stwierdzil ze "ciaza jest ale b.mloda" na drugiej ze ciazy nie widac tylko jest sam plyn.... wyslal ja do szpitala...3 dni siedzi..nikt jej nic nie mowi.... tylko ze wszystko w rekach natury. ..a dzis w nocy miala taki bol brzucha ze zemdlala i dawali jej jakis zastrzyk.... nosz kur!!!! tak mnie to zalamalo i przestraszylo, ze boje sie mojej wtorkowej wizyty:( i mam ciuliwa niedziele:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
Gosciana ja tu od każdego to słyszę, czas wszystko pokaże, wszystko w rekach natury:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna kochanie zaraz poszukam! Gościana spokojnie! Ty już jesteś w 11 tygodniu i do tego dupka bierzesz! Spokojnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ostatnio jestem niedobra dla mojej ciazy. ciagle wszystkim mowie ze to koszmar. przez to rzyganko i bol plecow. niewdzieczna przyszla matka... i wiecie. chyba ide na to genetyczne usg.... co tez mnie przeraza... mam dzis ciulowe nastawienie. wstalam rano i zdarzylam sie ogarnac i nie zwymiotowac.... juz bylam taka szczesliwa.. doszlam tylko do kuchi, zeby sie napic herbaty ktora mi mezu zrobil... nie zdarzylam.... juz myslalam, ze mi przechodzi... dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana już niedługo zacznie spadać! Ja mam mega lenia wstrętna cerę, brak siły na cokolwiek! Leżę! Tyle mi się chce! Mężu mój kochany wszystko robi! Pierze sprząta gotuje małym zajmuje się cały czas! Złoty chłop! Jutro na badania jadę wiec będę musiała się ogarnąć no i potem trochę popracuje! Kiedy przyjdzie energia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościana moja kumpela rzygała prawie do 5 miecha więc wyobraź sobie jak ona przeklinała ta ciąże ,że nawet w szpitalu na kropli była...śmiała się ,ze chyba antychrysta urodzi ,ze ja tak męczy to maleństwo :P Dziewczyny jak czytam te wasz opisy dolegliwości to aż mi sie kłaki jeża na nogach których nie mam :P Ja nie miałam żadnych wiec nawet ciężko mi sobie to wyobrazić.Mam nadziej ,ze i kolejną ciąże będę miał tak bezobjawową moja teściowa to zawsze się ze mnie śmiała ,że jestem w ciąży a śmigam z prędkością światła całą ciąże aktywa tylko obżarstwo na kulało tyle kg :( A to dla tego ,ze nudów wymyślałam jakieś pracochłonne obiady i cista :) Szukam w necie co róż to lepsze i bardziej wymyślne przepisy :) Fruziaaaaa trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
Dziewczyny narzekajace na mdlosci - to pomyslcie ile osob daloby wszystko za takie samopoczucie:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem, ale nie kazcie mi sie czuc winna i bez serca, ze narzekam....jak dla mnie punkt widzenia, zalezy od punktu siedzenia. tez marzylam o mdlosciach...teraz chce mi sie ryczec jak mam taki dzien jak dzis... leze i spie, mezu lata dookola i robi wszystko, a wlasnie dostal zrypy ze jak chodzi to mu kapcie klapią. diabel we mnie wstapil dzis. ciaza mnie zmienia i to niestety na gorsze, trudno mi sie z tym pogodzic. Mala o rzyganiu to ja wiem... mam jedna znajoma ktora cala ciaze rzygala codziennie rano, a lekarz jej powiedzial, ze taka jej uroda. z tym to do przezycia....najgorzej jak cie dorwie zapomniane ju mulenie/tudziez mulenie cie nie opuszcza. chce umrzec.. wiec spie... a pizniej sie budze bo mnie plecy i półd**ek bola (cos jak dosc lajtowa wersja rwy kulszowej) i ani usiasc ani sie zrzygac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
Gosciana nic Ci nie kaze:) ale wiem, ze jezeli bede w ciazy to bede dziekowala bogu za kazdy dzien takiego samopoczucia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plecy!!!!!!!!!! Dokładnie!! Chcę wstać pokręcic się jechać kupić płaszczyk, a jak o tym pomyślę to mi się odechciewa! O i tak! Gościana ja Ci tu przypadków nie będę opowiadać bo mam ich tyle ile znam ciąż, liczę, że Ci minie jak najszybciej! Mała mnie kilka minut przy lodówce delikatnie mdliło codziennie do 12 tyg w pierwszej ciąży i tyle. Byłam w górach na basen latałam ogólnie super!!teraz jest całkiem inaczej :-) i juz nigdy nie powiem mi to w ciąży nic nie było bo mówiłam tak do osób ciężko znoszących i mam karę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wszystkim powtarzam ze to pierwsza i ostatnia ciaza... ;D moj swiety maz pojechal do kosciola...stwierdzil ze jedzie sie za mnie pomodlic hahaha cos mi sie wydaje ze chce odpoczac:D jak u was niedziela?? wszyscy sie objadaja, ze tu taka cisza??:) my wczoraj odwiedzilismy groby, w k9sciele nie bylam. kurde co raz mniej czuje wszystkie swieta.... kosciol pomaga, mimo ze nigdy mi sie nie chce do niego chodzic.... chcialabym zeby moje dziecko mialo takie wspomnienia ze swiat jak ja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisa 26
Czesc dziewczyny ja wróciłam niedawno do domu. ...niestety dzis pracowałam;( co do testu to jedna kreska juz sie nie nastawiam ze zobacze dwie kreski ;( znów lipa ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamczitka oj to chyba nie będę się więcej udzielać bo i mnie taka "kara" spotka :P Kurcze ja to aż mam wyrzuty sumienia mama wzięła małego i a ja co kima 2h i nie obudził mnie mały tylko sama :P ....a teraz wpierniczam kopytka podsmażone na patelni na masełku bo robiłam na obiad (jaki nic po tym weekendzie 1kg do przodu ;)) i jakoś mam ochotę powiedzieć "chwilo trwaj"taka cisza ,spokój pilot mój i nie lecą po raz nasty te same bajki :P .Kurcze już nie pamiętam kiedy byłam tyle czasu bez małego cały czas 24h młody.Ale jestem wyrodna matka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamczitka w reserved spoko plaszcze i jest promocja na odzienie wierzchnie;D ja jestem zakochana w mojej nowej ramonesce;D moze jeszcze posmigam, u nas tak cieplutko... gruby kracisty szal mial byc wczoraj elementem ozdobno-ocieplajacym....musialam sciagnac, za goraco... byly fajne oversizowe plaszcze- mi sei na ciaze najardziej takie podobaja...najbardziej prawdopodobne, ze ubierzesz go tez po ciazy;D moj mezu w piatek wygrzebal wlasnie taki bombkowaty welniany ktory kupilam...zeszlej wiosny na wyprzedazach ;D hehe obejde sie bez kurtki....albo na spacery bede ubierala kurtke meza ;D;D kurde 6sty miesiac wypada mi 28.02 ... ciekawe czy bede miala juz bardzo duzy bębęn;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninkar
Witajcie!!! Fruzia trzymaj się , będzie dobrze zobaczysz,może utrzymasz tą ciążę. Melisa spróbuj z testem w dniu @ a , jaki test robiłaś????Mi niby czułe pepino te z kauflanda pokazują drugą kreskę,ale bladziutka jest, natomiast apteczne bardziej wyraźną, tak więc jak to jest z tą czułością dziewczyny???? Radosna co tam u Ciebie,idź na betę , bo testy nie są pewne i zależy kiedy miałaś owulację,wtedy nie każdy pokarze w dniu @ . Widzę,ze macie mdłości, kiedy chodzicie do lekarza,aby kartę założył,bo przed 10 listopada nie ma sensu iść chyba, tak planuję około 20 listopada się wybrać, wtedy coś na USG będzie widać, jak wszystko dobrze się ułoży. Mamczitka ,Gościana jak Wasze samopoczucie???? Miłego wieczoru dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala- kima dobra na wszystko! :) takie leniwe niedziele są piekne, juz wiem, ze bede za nimi tesknic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćm
Antoninkar ja robiłam te testy z allegro wiem ze one sa slabsze ale jakis cien juz powinien byc.. .;( jutro niby mam dostać @ czekam. .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety dziewczyny ciąża to nie taka łatwa sprawa jak się to wydaje. Zanim zaczełam się starać nie zdawałam sobie sprawy ile może wyjść komplikacji w trakcie całego procesu... no cóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×