Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Cześć dziewuszki. Radosna , temperatura się ładnie trzyma może naprawdę fasolka będzie. Bajkaanna przyrost temperaturki masz ładny , będzie dobrze:) A ja też mam pytanko odnośnie temperaturki jak to jest jak się mierzy godzinę wcześniej lub godzinę później ile się stopni dodaje/odejmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta84 opowiadaj co się stało? ! Czego ten Twój mąż się czepia? Zaraz zrobimy z nim porządek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna a ktory ty masz dzien tej wysokiej tempki? Ja po dupku to mialam b. skape @ i lekarz mi mowil ze to jest po nim normalne wiec moze cie nie zaleje;) A ja sie nie nastawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
Czekam na obchod, zaraz pewnie wszystkiego sie dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruzia niecierpliwe czekamy na dobre wiesci od ciebie:) Wszystki trzymamy kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
Beta spada, zaraz zrobia usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie nachodzą jakieś czarne myśli , że mam cykle bezowulacyjne :( nie daje mi spokoju fakt że kreska testowa na cyklu owu była różowa , a na drugi dzień już tylko jedna kreska . Ehhhhhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruzia to dobrze jak beta spada, samo sie oczysci i na pewno dostaniesz zielone swiatlo na nowe staranka;) TakaJa nie przejmuj sie tymi testami to ze nie wychodza tak jak maja to jeszcze o niczym nie swiadczy:) a nawet jak byly by pozytywne to tez nie masz gwarancji owu. Ja na 60 zrobionych testow z allegro nie mialam ani jednego pozytywnego dopiero te z rosmana dwa mialam pozytywne a i tak nie wiem czy im wierzyc bo trzeci byl juz z jasniejsza kreska a wczoraj chcialam sprawdzic czy bedzie na nim jedna kreska a tu zonk i znow test owu pozytywny a z allegro negatywny. Ja juz testom owu nie wierze:) One wychodza jak chca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygrysica81
Bajkana na moje oko to ty w ciąży jesteś. Ja w pierwszej ciąży też się tak chorobliwie czułam a teraz u mnie zero objawów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
Czysto, samo sie oczyscilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna faktycznie masz szalony ten wykres, ja jestem zielona w tym temacie jeszcze i trudno cokolwiek mi stwierdzi;( Ale na twoim miejscu poszlabym na bete, bedziesz miala jasnosc, jak nie jestes w ciazy to moze troche wyluzujesz i w koncu przyjdzie:( Mowilas ze czekasz do srody a potem idziesz do gin?! Jak ci przepisze cos na wywolanie to pewno i tak najpierw zleci ci bete ( przynajmniej moj tak robi) a tak bedziesz miala juz z glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruzia super:( z dwojga zlego chociaz tyle;( A jakies zalecenia masz? Wychodzisz do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruzia to dobrze , że samo się oczyszcza. Szybkiego powrotu do domku życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
Chyba tak, bo sektrtarka pisze zwolnienie. Nikt mi nic wiecej nie mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruzia w tej syt to swietna wiadomosc!!! Buziaki dla Ciebie dziewczyno :) Jussio no wykres dziwny. Dwa spadki. Jeden 14dc drugi 21dc (czyli tak jak moja owu wypada). Widac jak po duphku tempki rowne. A potem te dwie najwyzsze to pozniej o godz mierzone. No mam nadzieje, ze jednak @ przyjdzie. Zadzwonie wtedy go gina czy dalej tak mam duphka brac czy moze od 22dc powinnam??? Jemu sie chyba zapomnialo, ze ja takie cykle mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysica a ty to nie powinnas testowac??? Fruzia mimo wszystko dobrymi wiesciami rozpoczela, wiec czekam na wiecej :) Meliska ty pewnie jutro "prezencik" urodzinowy dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruziaaaaa co byśmy ci nie napisały to i tak wiadomo jak sie teraz czujesz...Trzymaj sie :)Jakoś się to wszystko poukłada.Ach ta szpitalna atmosfera i te tajemnice przecież wiadomo ,że chcemy wszystko wiedzieć a oni szepcą i unikają odp masakra jakaś... Te wasze temperaturki to dla mnie czarna magi :P Jakoś nigdy nie stosowałam tego sposobu wiec nie wiem co i gdzie powinno być....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna no ja miałam testować ale poczekam do soboty bo nawet cycki mnie nie bolą więc pewnie mało hormonów i nic by nie wyszło. Szkoda nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysica a kiedy miala przysc @??? U mnie w obu ciazach wlasnie brak bolu piersi zwiastowal, ze sie udalo :) Takze jeszcze sie nie zalamuj. Dziewczynki czuje kolejne fasoleczki w powietrzu... bedzie plodny tydzien :) Fruzia a jak u Ciebie? Wychodzisz dzis? Lekarz juz z toba rozmawial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamczitka zwleklas sie na te badania? Rybkunia jak u ciebie? Do kiedy duphka bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaa
tak, juz jestem w domu. Lekarz do mnie nie przyszedl, dostalam tylko wypis od sekretarki;/ w poniedzialek mam kontrole u swojego gina wiec pewnie wszystkiego sie dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruzia dobrze, ze juz w domu jestes wsrod bliskich. Przykro, ze tak sie wszystko potoczylo. Najpierw Rybkunia, teraz ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysica a kiedy masz tesciki w planach? Ja bym pewnie juz nie wytrzymala - dwa dni spoznienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJa86
Tygrysica i Melisa ale trzymacie nas w niepewności!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×