Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ROGATA B

ROGATY ZAKĄTEK W CIEMNYM MIEJSCU

Polecane posty

Gość gość
Plugawy prymitywie tood bsg z czatu oddaj kase zboczencu nie wyzyty masz sztuczną cipke naoliwioną haa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę i płacze ..jakie ja miałam zryte dzieciństwo ..połowy nie kojarzę a o reszcie tylko słyszałam :-) :-) Dlatego jestem u czubków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie najbardziej bawiła szkoła. Wszyscy chłopcy i dziewczynki w takim samym sweterku. Akurat rzucili do sklepów no i w ten sposób znowu zmieniłem bieg rozmowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do śmietnika nie wchodziłem, ale fakt trzeba było improwizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staruszki moje :-) Ja wiem wiem że na starość to już tylko wspomnienia dziecięcych lat cieszą :-) Ale wróćmy do tematu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ale pod fartuszkiem był sweterek w rąby, fioletowy lub granatowy jeden kolega miał zielony ale się wyróżniał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tupnij nogą wręcz po pigule, a jak nie pomoże po klapsie przez tyłek i wrócimy do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MM luz ja lubię staruszki i dziadków zwłaszcza tych co jeszcze mogą :-) To od klapsa się boję dać bo jeszcze się rozpadniesz:P R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bądź delikatna zobaczymy jak będzie, może jakoś się po tym pozbieram a jak nie, cóż to było by zakończenie życia! bez przesady do cho/lery nie rozsypię się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×