Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

przyjazne odchudzanie cz.2

Polecane posty

Gość slońce16
Do Belgii chodzę do szkoły i uczę się holenderskiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam obrzydzenie do jedzenia dzisiaj zjadłam jedno jabłko i to jeszcze jadłam go ze 20 minut bo mi jakoś nie wchodziło masakra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleo85
Słońce bardzo ciężko mi ogarnąć dwa wątki ;) ale czytam codziennie :) Szkoda, że nie chcecie dołączyć na Vitalię, ale spokojnie :) nie będę maglować tego tematu Eva trzymam kciuki, mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kbietki :) Izulek, jestes dzielna dziewczyna :). Wczoraj jak tylko podalas jakie masz badanie poczytalam o tym troche, wiem, ze musialao byc ciezko. Ale juz jestes po :) Wypoczywaj kochana. Efcyk, nie ma za co. Ciesze sie, ze nie odbralas moich wpisow jako marudzenie I zawracanie Ci d........ . Slonce, zmienilas liczna buzie na zliczne nozki ;) Nie martw sie tym bieganiem, odpoczniesz I wrocisz do swojego nowego, zdrowego hobby. Eva, kochana, niestety musisz znalesc w sobie sile do walki ze swoim lakomstwem. Wiem, nie jest latwo ale nikomu nie jest latwo. Kazda z nas ma swoje lepszy I gorsze dni. Nawet wielkie gwiazdy z grubymi portfelami maja takie same problem ;) Ja niestety pocwiczylam tylko z syniem, troche przysiadowm brzuszkow itp Brzdac nic mi nie spal, maz wrocil pozno z pracy. Nic miejmy nadzieje, ze dzis jednak moze synio bedzie miec drzemke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem w domu czasem pobolewa mnie brzuch i kreci mi se w glowie :-) okazalo sie ze mam zatkane jajowody i je przetykal dlatego tak mega bolalo, czulam jakby bomba wybuchla w mojej macicy bol nie do opisania x Czarnula lekarz tez mi powiedzial ze jestem dzielna bo zazwyczaj dziewczyny rzucaja sie po stole rtg krzycza itd a ja tylko lezalam nieruchomo plakalam i raz krzyknelam gdy bol byl najsilniejszy w nagrode pocieszenia dostalam 2 gaziki na otarcie lez mam nadzieje ze nigdy wiecej nie bede musiala przez to przechodzic dobrze ze moj byl na korytarzu i mnie pocieszal od 9 rano caly czas z Nathanem byl w szpitalu jak wyszlam po badaniu a raczej wywiezli mnie na wozku to plakal razem ze mna teraz czuje sie zmeczona zarowno fizycznie jaki i psychicznie nie moge zapomniec o tym bolu :-( x wynik badania ogolnie rzecz biorac dobry mam sie czesto ,,przytulac" przez nastepne 3 miesiace za tydz mam zglosic sie na kontrole owulacji x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza bardzo Ci wspolczuje... ale dobrze ze juz po... kuruj sie. I czesto przytulaj z facetem a bedzie dobrze :) trzymam kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulke, lekarz mial racje. Ty jestes bardzo dzielna kobietka. Opoczywaj kochana I przytulaj sie do swojego misia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efcyk
Ma lenka blad wyskakuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszyfrowana87
/Jestem zalamana :O od wczoraj nie pale postanowilam rzucic to w koncu i caly czas jestem glodna moze nie tyle glodna co musze cos miec w buzi :O caly dzien zulam gumy bez cukru a teraz zjadlam trzy male batoniki jezus :O mam nadzieje,ze po kilku dniach mi to przejdzie ,bo dieta na nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten ostatni dziaka:) buziaki kładę skarby lulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wchodzi zdjecie. ja bez podjadania procz ociupiny pizzy ociupiny bulki jasnej z wedliny po dziecku i ociupiny kotlecika postanowilam sie przyznawac do kazdego grzeszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wchodzi ten z 20:13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki 3mam za was kciuki ja dzis jem w polowie dietetycznie i strasznie nieregularnie bede wlasnie robic tortille dietetyczna i piekla wolowinke na kanapkj ja jestem jakas otepiala po tym badaniu mam zwolnione myslenie i boli mnie glowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyczytalam ze bol glowy to normalka i moze sie utrzymywac nawet kilka dni mam diete kilkudniowa lekko strawna :-/ poprostu masakra macie jakies przepisy na taka diete??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Cześć dziewczyny...mnie całkowicie przeziębienie rozłożyło masakra to była ciężka noc...nie podjadam bo nawet nie mam na to ochoty wczoraj przez cały dzień praktycznie tylko pilam jakieś herbatki...i zjadłam 3 jabłuszka a tak to nie byłam w stanie nic przełknąć...zaszyfrowana trochę powiem ci źle się za to wzięłas rzucanie palenia i dieta równocześnie nie uda w parze ..pierwsze palenie a później dieta tak najlepiej żeby nie przybrać zbędne no ale trzymam kciuki żeby Ci się udało podołać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki slonce wspolczuje choroby,kuruj sie malenka x ja siedze przy kawie,glowa nadal boli jak cholera mam takie troche zwolnione myslenie jeszcze :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski ;) ja właśnie kawę pije. Slonce współczuję. Mnie tez cos bierze ale poki co mam katar tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Izus to odpoczywaj...;) powiem wam że masakra taka choroba a najgorsze jest to ze biegać nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonce przy malym nie da sie odpoczywac teraz go usypialam na rekach jak mnie brzuch zaklul to masakra musze posprzatac ugotowac nie ma lekko najbardziej sie boje zostac sama w domu bo jeszcze po znieczuleniu nie czuje sie najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza moj juz 1,5 godziny spi. Ale dzis w nocy wstal o 2 i do 4,20 bawil sie w łóżeczku. Wiec postanowilam ze 2 drzemki w ciagu dnia i idzie spac dopiero kolo 20 zeby przespal cala noc normalnie. Bo jak mam wstawac o 2 i go czyms zajmowac to zwariuje. Ogolnie to jest bardzo grzeczny, sam sie bawi, gada sobie juz troszke, smieje sie caly czas ;D takze wiekszych problemow poki co z nim nie mam, zeby mu ida gorne teraz ale nie przezywa jakos specjalnie. A tak apropo dzieci i zębów: myjecie swoim pociechom pierwsze ząbki? Ja kupilam wlasnie paste i szczoteczke mojemu i mu myje na razie 2 na dole bo te mu wyszly w calosci juz (a raczej on sobie sam myje haha xD ) Moge dac fotke pasty jak coś. Pisze na niej ze "od pierwszego zeba"mozna uzywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcyk moja tez spi dwa razy w ciagu dnia im aktywniejszy dzien tym lepiej spi. daj fotke tej pasty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcyk moj spi niby 2 razy w ciagu dnia nieraz o 20 go wykompe wyszaleje sie do 22 a i tak za 2-3h bedzie plakal i chcial mlenio teraz ida mu gorne zabki i budzi sie nie raz czesciej do tego ma biegunke :/ co do zabkow tez ma pelne dwa dolne ja mu pasta nie myje tylko ciepla woda w sumie to on sam sobie myje nie tylko dwa zabki ale cala paszczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha a dlugo ma ta biegunke juz? Moj wszedl w faze skakania w łóżeczku hehe ;) Twoj cos mowi juz? "Mama" czy "tata" chociaz? Mojemu sie raz wymsknelo "mama" a tak to mowi "nein" i "nie" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowi daaa, ,taaaa ,nieee ,ama jak jest glodny jak mu sie chce to mowi mama,tata,baba ale za to siedzi jak mu sie zachce woli sie opierac na lokciu zamiast raczkowac to sie turla albo skaka na kolanach i uwielbia piszczec :/ jak go postawisz na nogi zamiast stawiac kroki -skacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×