Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

przyjazne odchudzanie cz.2

Polecane posty

no juz kilka dni jak mu sie przerznie zabek przez ostatnio warstwe dziasel to juz mu sie biegunka skonczy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha , moj wszedzie za mna raczkuje , wspina sie , stoi podtrzymujac sie mebli. siedzi tez samodzielnie. Potrafi juz z raczkowania sam sobie usiasc. Najbardziej podoba mu sie na zakupach jak w wozku na zakupy jezdzi ;) tylko kurde do wszystkich sie smieje, nikogo sie nie boi i palcem na wszystkich pokazuje i cos tam po swojemu gada. A mowisz do niego duzo? Bo ja caly czas :p ale Twoj troche starszy od mojego bo moj ma 8,5 mies. Teraz wlasnie sam usypia, przed 11 wstał i znowu spanie go bierze... wieczorem go przetrzymam troche. Może bedzie w nocy dobrze spal. Sorki za oderwanie od tematu, ale chcialam sie co nieco dowiedziec jak inne dzieci sie zachowuja bo nie mialam stycznosci nigdy wczesniej z takimi malymi bablami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki :) maLENKA, po brzuszku widac, ze Twoj synio bedzie super przystojny ;) Slonce, wspolczuje przeziebienia. Kuruj sie dziewczyno, zeby CI na oskrzela nie poszlo. Skoro Eva sie przynaje do "grzechow" to I ja musze. Wczoraj zjadalm kostke czekolady ale tylko 1 I nie pamietam kiedy ostatnio jadlam jakies slodycze. Zaszyfrowana, walczyc I z nalogiem I z figura to naprawde mega wyzwanie :) Dziewczyny cieszcie sie malenstwami, bo one tak szybko rosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dietke odebrałam. Zero cukru, zero niezdrowego tluszczu. Bedzie baardzo ciezko. ;/ No ale wyjdzie mi to na dobre mam nadzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Dieta może i ciężka ale tylko pomoże ci w dalszym odchudzaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcyk moja ma tez 8.5 i robi to samo co twoj. raczkuje siada z raczkowania. ja ja klade kiedy jest zmeczona karmie kiedy glodna wszystko na instynkt nie na schemat i wychodzi nam to na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde za duzo pisania, a jestem na tel. moge ewentualnie zdj zrobic ale po niemiecku jest napisane ;) No bedzie ciezko. ;/ najbardziej to mnie przeraza 100g czegos, 50 g czegos ;) ale nie ma opcji zebym sie nie najadla. Evka to fajnie, a kiedy urodzilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
No czuje się nawet dobrze już mnie ciągnie żeby iść biegać...ale wiem ze bym się totalnie do robiła a w weekend musze iść do szkoły i jakoś funkcjonować...;) właśnie oglądam zabójcy tłuszczu może widziałyscie to kiedyś masakra daje mi to jeszcze większego kopa...ludzie tam po 150 kg ważą ale widać ze chcą schudnac i walczą to jest piękne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak moge jesc owoce z tego co widze. A najbardziej mnie rosmieszylo 2 śniadanie jogurt owocowy light i 2 suchary. Mam tez chleb graham ale kurde ja nie jem chleba... wiec to mi sie nie podoba. Na obiady tak ogolnikowo to albo łosoś z grilla albo piers z kurczaka czy indyka... musze to przeanalizować do jutra bo od jutra zaczynam. Jutro na sniadanie twarozek z ogórkiem, szczypiorkiem lekko doprawiony pieprzem ;D o 8 jem sniadanie. napisane jest ze mam jesc bardzo regularnie, kurde co do minuty ;) to moze byc ciezko bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Właśnie się popłakałam jak jedna kobieta wypowiadala się jak mówiła ze brała specjalne zastrzyki żeby zajść w ciążę i przez to przytula 30 kg ale mówi ze to nie ważne bo cieszyła się z dziecka....a później okazało się ze jej dziecko jest chore i umarło...a później się okazało ze nie może mieć już dzieci i mąż ja zostawił..i zaczęła się zajadac masakra biedna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba powtorki sa bo cos mi sie takiego kojarzy. Ech no biedna... szkoda tez dzieciaczka. Niestety takie tragedie chodza po ludziach. Inni maja dzieci a nie chca a Ci co chca , nie moga ich miec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Efcyk właśnie jakie to życie jest niesprawiedliwe...no tak to powtórki...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efcyk
Jak tam ? Ja juz po kolacji. ;) musze malego do 21 przetrzymac moze bedzie lepiej spal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja juz dawno po kolacji maly szaleje moj idzie zaraz go kapac bo ja ledwo zyje boli mnie glowa i mam cholerna sztywnisc karku jutro bede miec duuuuzy plus na wadze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza a czemu plus? Podjadalas czy to po tym zabiegu jakos woda sie zatrzymala? Nie znam sie na tym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam diete lekkostrawna biale buly mleko biszkopty niby jem sporo bialka ale watpie zeby to pomoglo do soboty conajmniej jestem uziemiona :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efcyk
Aha, nie przejmuj sie. Moze nie bedzie tak zle :) a chocby nawet to przeciez nie od Ciebie zalezy ze musisz takie rzeczy jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Ja juz w sumie czuje się coraz lepiej ;) mam nadzieje ze będzie jutro spadek na wadze bo póki co cały czas stała w trakcie okresu a nic nie podjadalam...;) a już po wiec jutro liczę na 7 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja licze chociaz na 71 kg bo od 72,3 kg zaczynalam po tych wakacjach. No zobaczymy jutro. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcyk 27.05.2014........83.4kg.........-0kg............70,0kg.. ... ....58kg Izulek 01.08.2014.........75kg.........+0,6kg............69,8 .. .........69kg Ja90 11.08.2014..........89kg..........0,0kg.......... ..85,00 ........70kg SŁOŃCE16 04.08.2014.........87,9kg........83,3kg.............82,2kg........80,4kg...... 60 kg czarnula75 03.08.2014 ........67,6 kg .... - 0,5 kg.......62 kg.............60kg Evka30 03.05.2014..........87kg.......+0,5kg...........73,5kg... .....70kg Kleo85 27.05.2014.........94 kg.......+0,4kg.............80,1kg......70kg Zaszyfrowana87 20.07.2014.......95,4kg.......-0,0g..........86,2kg..... ...70kg Zacna Kobitka 29.07.2014.....78kg.........-0.5kg.........71,7kg........ ..62kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 70,7 kg . Nie wpisuje w tabelke, jak bedzie ponizej 70 kg to dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×