Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

avinione

tesciowa chce wziasc moja 2 miesięczną coreczke do siebie na noc

Polecane posty

Gość gość
gościanna i kationetta to wash and go GDZIE SIE PODZIAŁAŚ!!!! czy brakło argumentów kłamczucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚCIANNA
gość dziś Oj, nikt się nie chce z Tobą bawić? Jak przykro... Jednak nie, wcale nie jest mi przykro - tak kończą typki, które wszystkich hejtują. Miłego życia. p.s. może na koniec wyjaśnisz, co masz na myśli pisząc wash&go. Jesteśmy z karionettą szamponem? Czy to jakiś pokraczny skrót myślowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestescie tą samą osobą!!!!!!trollu A my mamy w d....rozmowe z kims tak świrniętym jak ty zasr...a mądralina ,ą ę przez bibułkę,znawca tematów synowa-tesciowa.Boli cie temat bo prezentujesz ten sam poziom i rozumiemy twoj ból .Dzisiaj zapewne stawy nie bolą?/ a raczej malusi mrówczy móżdżek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚCIANNA
gość dziś Hej frustracie/frustratko! To przecież ty trollujesz. Jeśli tego nie widzisz (lub udajesz, że nie widzisz), to można Ci tylko współczuć. Miłego gadania do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GOŚCIANNA dziś to prawda,ja też to teraz zauważyłamKŁAMCZUCHA :):):):):):):) nawet nie potrafi się przyznać ze jedzie od początku na dwóch nickach ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
goscianna,wiesz co mi możesz,tylko skoczyć i się pohusiać głupia babo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat się urwał i pewnie też dobrze się problem zakończył dla autorki wątku.Nie ma to jak spokój i komfort psychiczny. Nie mniej jednak mimo słownej walki na kafie który dotyczył wszystkich możliwych aspektów, warto podkreślić ze nie jesteśmy takie święte .Podaję link http://kobieta.onet.pl/dziecko/ciaza-i-porod/to-nie-jego-dziecko/0tplr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_wto
gość dziś Mów za siebie. To kwestie osobistej decyzji, czy postępować przyzwoicie, czy nie. Jeśli ktoś nie ma problemu ze spojrzeniem w lustru bez względu na to jaką podłość popełni - cóż... Ale nie sądzę, że to domena kobiet, po prostu są dobrzy i źli ludzie. A raczej moralni i amoralni. Ale na tym wątku - niezła jazda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość_wto wczoraj ha ha ha znowu nowy nick,nie uciekniesz od siebie.Styl cie zdradza i jad jaki płynie z twojej wściekłej gęby. Co do wpisu poprzedniczki to co racja to racja. Te wszystkie udające porządnickie są najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stare baby to się dopiero maskują dewoty i mohery a już na pewno mamunie synków nieudaczników co chwile kościół i lekarz zajmują tylko miejsce w kolejce naprawdę chorym a apropos sytuacji to kto ma pilota ten ma władzę i niestety ale ja chcą widywać dziecko to lizanie d**y im pozostaje taka prawda hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 13.31 Nikt ci nie bedzie ściero lizał by zobaczyć twoj****chory hi hi hi a cóż to za przyjemność je oglądać.Wrzeszczące mordy niewychowane. Za to ty dobrze liżesz i stąd ta twoja wiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tam zgadzam się z tym "lizaniem dooopy".......... bo właśnie tak mi liże ją synowa gdy chce zostawić nawet na godzinę swoje dzieciory, musi się naprosić bym został.Chodzi......:) dziewoja ja zegarek szwajcar,takie to to trzeba sobie wychować:) niech nie myśli że zrobi i będzie podrzucać jak kukułka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne że świetna dlatego synó woli mnie od mamusi i się ze mną we wszystkim zgadza hahahha a wy dokazujcie ble z dala hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co wy na to rupiecie stare?? zboczuchy jedne co dziecko chcą na noc nie wiadomo po co haaahha niedouczone wiedźmy co dzieci płączą na ich widok czupiradła niemyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś swoja sie kocha a cudza obraca ,mojej babie tez sie tak wydaje ze si z nia zgadzam.Ale tylko w jednym ,kiedy trzeba jej zrobic dobrze a pozniej i tak ide na boki. Babom sie wydaje ze ja jedyne i niezastąpione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś rupieciem to jest twoja stara co wychowała dziwkę ktora ubliża i poniewiera .Jesteś szmatą nie kobitą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet jeśli matka ma jest oaieżem dziecka i tak niedostaniesz dewoto niecnoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tesciowa zdziro to mozesz pocałowac w duuupsko i to przez papier by twoj wredny ryj nie zaraził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pocauję tylko niech odwali się od dziecka mego coś jej się w tym pustym łbie poprzewracało niech płąci liże albo niech spada najdalej stąd!! a won!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ha ha, ale się Q wom poprzewracało w tych ptasich móżdżkach ha ha ha, a spadaj ty z tym z swoim bachorem i nie uszczesliwiaj innych.A od matki chłópa z daleka,ciesz się że znosi twoj widok.Daj swojej starej bachory niech im dupska wyciera. ha ha ha,dawno sie tak nie uśmiałam hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a won a won jak najdalej stąd poszła babo ty stara skoro twój syn fujara hahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a matce mej pomoc i opieka i wszystko a tobie niech teść twój mąż zacny tyłek brudny podciera na starość albo socjal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czytam sobie i nerwy mi puściły.Z rzadka piszę na kafeterii,raczej czytam ale dzisiaj postanowiłam tutaj paniom coś napisać. Jesteście już widać dorosłe,dzieciate ale was poziom sięga dna. Jesli kobieta potrafi napisać że władzę ma ten co ma pilota i babcia może mieć kontakt w z wnukiem ,a warunek to "lizanie d**y synowej" to chyba już przesadziłyście moje panie.Nie wiem z jakiej rodziny pochodzi autorka tego wpisu,sądzę że raczej patologicznej i po takim wpisie matce jej mężą należy współczuć że syn wdepnął w takie łajno. Przykre ze z ust młodej kobiety padają takie chamskie ,prymitywne słowa. Żal.....szkoda tych waszych dzieci,nie jesteście dobrym przykładem dla nich.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie jestem pomiocie tesciową ale dokładnie tak jak ty synową,synową która nie ma problemów bo ich nie powoduje.Jestem samowystarczalna a rodzice moi i męza są przede wszystkim rodzicami pozniej dziadkami a nie darmowymi opiekunami i należy im się spokój i szacunek choćby z racji wieku. Niczego nie muszą jeśli nie chcą,i nie obrażam się o to.Mają swoje życie i swoje hobby.Nie wyobrażam sobie obarczania ich moimi dziećmi.Jeśli będą mieli ochotę na czeste spotkania to nie widzę problemu,jeśli rzadsze również nie będę sie nad tym rozwodzić. Pyskówka na temat jednych czy drugich rodziców na forach świadczy o poziomie dyskutujących.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś teściowe wredne baby są i to wiadomo nie od dziś,a ty pomiocie pewnieś brzydka jak noc i boisz sie postawić mężowi żeby w trabę cię nie puścił bo prędzej czy później puści tylko odwlekasz ten moment. więc ty rzeczywiście liżesz niemyty tyłek stary by sobie życie ułożyć ale wiedz e są odwżniejsze od ciebie co chłopa w garści mają młode i piękne i bez rozstępów i dla nich chop gotw wszystko zostawić i nawet najbardziej upierdliwa matka nie odwiedzie go od tego a ty skoro czujesz wewnętrznie że chłop puści cię w trąbe to lepiej cicho siedź bo dzieci bez ojca chować się będą (albo co gorsza z teściową).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
90 % teściowych to chłam i pomyje hahahaaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To tak jakby ci powiedziec że 90% kobiet to qrwy a ty jedna z nich:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś do gość dziś Oj jak to miło sama do sobie pisze i sama sobie odpowiada. A moze by tak lepiej do szkoły pójść i dokonczyć tę zawodówkę,bo nie zdążyła się lalusia nauczyć myśleć .Styl pisowni poniżej poziomu,moje dziecko w II kl.szk.podst.wysławia się o niebo lepiej. Nie szkoda czasu na opluwanie mamusi męża? i innych tutaj, nie dziwota ze nie tolerują głąba teściowie,toż tylko potrafi ujadać a wokół brud,smród i ubóstwo.W gębie jak w szmbie.Prostaczka wsiowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś Oj taki drobny błędzik, na pewno nie tak duży by sugerować tu jakąś zawodówkę, czy coś :) Widzicie porozmawiać z Wami tak, jak wy rozmawiacie i od razu inny front i inne argumentyLD Zobaczcie jak to jest, gdy ktoś zaczyna was opluwać mamuśki znudzone. To że same kur...wiłyście się za młodu wcale nie oznacza, że ta młoda kobieta taka sama, jak wy;) Do gość 17:47: No włąśnie podobne stwierdzenie tu padło:) Wy byłyście pierwsze durnebabsztyle znudzone, zapamiętajcie sobie dobrze, ze jak was syn staje po stronie żony to znaczy że ją kocha a wy jesteście gdzieś miedzy obiadem a programem w tv tak ważne:) a jak chcecei oglądać bahory jak nazywacie wnuki wrednej teściowej to lizać dupę i bez dyskusji hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś hihihi,faktycznie siedem linijek bez interpunkcji.To trzeba mieć nie zawodówkę a brak ukonćzonej podstawówki. Ale tuman hihihi Ale za to bez rozstępów,z urodą Angeliny Jolie a z rozumem psychola i umiejętnościami sprzataczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×