Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

CZERWCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość rockowa mamunia
ten na mniejszych kółkach zapomniałam dodać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) dawno sie nie odzywalam bo troche przeszłam...byłam w szpitalu na wizycie u mojej gin bo miałam straszne upławy i babka myslała że wody mi odeszły...wystraszyłam sie ze szok!! ale zbadała, zrobiła usg i dostałam tabletki. wszystko ok. moja mała ma juz dużą dupke:p śmiesznie.. kiedyś był tylko groszek mały na ekranie a teraz cały monitor zajmuje;p my tez juz kupilismy wózek:) aleksandra przeczytałam ze ty ze sławna!:) mam przyjaciółeke w sławnie i w słupsku:) kocham te tereny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska Ktosia
Wera33 ja zaczelam 23 tydzien;) waga niby normalna ;))) yyyy Aniolkowa mam mnue tez tak naciskal i zapytalam czy tak k8zna czy dziecku nie szkodzi bo myslalam ze zejde ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathana
Właśnie wróciliśmy z meczu hokejowego i małemu się bardzo podobało:) kopał jak najęty. Może będzie hokeistą:) Fajnie widać już te ruchy na brzuchu, jak brzuch faluje. Nasze pierwsze baby i może dlatego tak nam się to podoba, leżymy w łóżku i oglądamy harce Nikosia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipka32
hej dziewczyny, mam 2 pytania do Was: czy macie jakieś sposoby na zgagę? męczy mnie przeokrutnie od paru dni (szczególnie popołudniu i wieczorem), mleko pomaga tylko na chwilę ile już przytyłyście? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusja Ktosia
Kathana zazdraszczam ;) u mnie az tak nie widac ; ( moze dlatego ze do szczypiorkow nie naleze;) ale sie wkoncu chyba doczekam;) ponic imbir dobry na zgage ;) mysle ze okolo4,5 przytylam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rockowa mamunia
Ja zgagi nie mam więc nie pomogę a przytyłam 4,5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera33
Tulipka ja miałam zgagę w 1 ciazy, teściowa stwierdziła ze sie Dzidzius z włosami urodzi i miała racje. Ja cyckalam Renu, zaraz sie pewnie okaże ze nie mozna było a ja pol ciazy na tym jechałam :) po porodzie zgadza ustąpiła jak ręka odjął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera33
Mi waga pokazuje 6 kg na plusie :( i moja mama twierdzi ze mam większy brzuch niż w 1 ciazy. A dziecko ma wagę w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzaa79
mi moja ginekolog przepisala rennie i biore bo mnie okropnie meczy ale tez mi pomagaja migdały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszonn
Tulipka mi właśnie wskoczył 4 kg na plusie. Nic w tym dziwnego bo brzuszek mam już sporawy, chociaż nie większy niz w 1ciązy. Co do zgagi mnie też męczy co wieczór. Piję wtedy zimne mleko i mi pomaga. Ostatecznością jest rennie ale brałam ze dwa razy dopiero, jak już nie mogłam wytrzymać i spać i pomogło. Z tego co wiem to migdały pomagają na mdłości a nie na zgage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzaa79
mi pomagaja na zgage a na mdlosci imbir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathana
Ja przytyłam 3 kg, tylko wiecie miałam więcej do nadrobienia z uwagi na wymioty. Może dlatego tak ładnie widać kopniaki, bo brzuch od zawsze miałam wyjątkowo chudy, biodra za to "kobiece" :) Reni można na pewno, bo sam ginekolog mi przepisał w 1 trym. na nudności. Ja właśnie od kilku dni też doświadczam tej przypadłości. Myślałam, że mnie gardło boli w nocy, bo piekło jak cholera, ale rano już było ok. Olśniło mi jak wpisałam w google "pieczenie w gardle" :) pomaga trochę wyższa poduszka, żeby kwasy nie dosięgały gardła, no i najlepiej nie jeść przed samym snem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka Ktosia
Hehehe to moj bedzie synus łysy ;)) po tacie ;))) (goli sie prawie na zero) i po cioci ;) mojej siostrze ;) ktora byla lysa do 3 roku zycia ;) bo ja na szczescie zgagi nie mam ;) kurczaki ja zadnych przypadlisci nie mam ;) dobrej nocki mamuski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zgagę lekarz polecił mi rennie albo gaviscon. I unikanie soków owocowych. Jeśli chodzi o wagę to ja jestem 4 kg do przodu, ale tak jak kathana mam więcej do nadrobienia przez wymioty. Także do wagi sprzed ciąży jeszcze nie doszłam. I kopniaki czuje juz porządnie i widać jak się rusza :) a jak się wypnie to juz w ogóle. dzisiaj mam wieczorem wizytę, mam nadzieje ze pokaże co ma miedzy nogami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
Asieńka-o widzisz jak fajnie, Przyjedz do nas kiedyś z rodziną:D wyskoczymy sobie nad morze:)hihi To ja chyba najwięcej przytyłam, bo 7 KG!! O jejeku zaczynam się martwić, chyba przystopuje troche. A tak się nażarłam teraz na śniadanie. Rockowa-fajny ten Wasz wózek, taki klasyczny, Podobają mi się takie. Dziś gotuję rosołek, weekend minął, moj do 16 w pracy a ja sama. Nie znoszę być sama. A pogoda fatalna , przerazliwie zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
Mania, to czekam na relacje z wizyty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zgagi nie mam więc tez nie pomogę. Co do wagi to ok 4 kg przytyłam. Nie jestem kruszynką, ale już widzę kopniaki małego na brzuchu. A jak sobie słucham detektorem to bębenki chcą pęknąć tak głośno. :) Miłego dnia Wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszonn
Hej kochane, u mnie dziś słonecznie chociaż mroźno. Rano zaprowadziłam córcie do przedszkola, posprzątałam troszke i teraz sie relaksuje na kanapie. Mój Korneluś chyba jeszcze śpi, o 6 rano kopnął parę razy a teraz spokój. A jak u Was kobietki? Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez słonecznie, aż chce sie na balkonie siedziec;) ja tez przytyłam 4 kg;)wiec chyba nie jest źle;) zgagi to raczej nie mam, raz ostatnio. słyszałam ze imbir dobry a mleko podobno nasila, ale nie wiem z doświadczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rockowa mamunia
U mnie tez słonecznie, miałam sprzątać kuchnię generalnie i opróżnić dwie szafki żeby na rzeczy dla malucha były ale póki co najadłam się śniadania i nic mi się nie chcę. Mąż dziś wieczorem wraca więc humor już lepszy :) Ja też nieznoszę być sama, na dodatek mieszkam w dużym piętrowym domu i boje się schodzić do kotłowni jak robi się ciemno Zaszywam się z psami w supialni i nie wychylam nosa... hehe wyobraźnię zawsze miałam aż za bardzo rozwiniętą :D Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleksandra - ja tez przytylam 7 kg, ale się tym nie martwię, bo wpisują zawsze wagę do takiej tabelki, która określa ile powinno się przytyć w czasie ciąży i jestem w normie (choć często przy górnej granicy), poza tym widzę, że wszystko idzie w brzuch i piersi, raczej nie przytyłam. jeżeli chodzi o zgagę, to ja po prostu staram się unikać rzeczy, które ją powodują, przede wszystkim soku z kartoniku i innych kwaśnych, nawet herbaty ze zbyt dużą ilością cytryny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera33
aleksandra i 22 kilo, ja tez tyle przytylam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Catarina
Hej dziewczyny, ja przytyłam dotąd 4 kg, większość poszła w brzuch i trochę w piersi,reszta w boczki:-D Jutro mam usg połowkowe i całe szczęście, bo pół nocy nie spalam wyczekujac ruchów,bo jakieś takie słabe... Rano to samo, potem trochę się poruszał, ale słabo i znowu nic:-( Wczoraj zjadłam kilka kawałków strucli makowej i moja bratowa mówi, że Mały będzie spał, bo mak to opium. Myślicie że to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy Wy też jesteście ciągle głodne? Ja o 6 rano musiałam sobie kanapkę zrobić, a kolację jadłam dość późno. Później śniadanie, a przed chwilą jogurt i wafel zbożowo-ryżowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina co do maku to nie wiem, bo nie lubię i w ogóle nie jem. Jeśli chodzi o ruchy małego, to jak się zaczynam niepokoić to piję ok szklanki czegoś zimnego z lodówki, np mleka, albo zjem parę kostek czekolady, albo niekiedy go budzę ruszając trochę brzuch. U mnie zawsze pomaga, wystarczy jeden ****** wiem, że wszystko ok. U Ciebie na pewno maleństwo smacznie śpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Catarina
Ja zjadłam cały talerz słodkich płatków z mlekiem, popilam tonikiem i teraz leżę na boku,a Młody dalej nic. Czekolada działa lepiej czy ogólnie chodzi o coś słodkiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie o coś słodkiego. Z tego co mi wiadomo to mak ma jakieś właściwości senne to może rzeczywiście maluszek sobie uciął dłuższą drzemkę. :) Sama pisałaś, że czułaś słabe ruchy. Pewnie obrał inną pozycję i jest mniej wyczuwalny. Sama mam takie dni, że mniej czuję ruchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×