Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

z jakimi najdziwniejszymi zasadami spotkaliście się w domach znajomych?

Polecane posty

Gość gość
U mnie też się z rzadka jada rosół z ziemniakami :) Jest bardzo dobry :D U mnie jeden jakiś daleko kzuyk/wujek czy kim on tam jest był zdziwiony a nawet zbulwersowany, że mi kot po meblach łazi (po stole też). Rozumiem, że po stole to może trochę dziwne ale jak sobie wskoczy na szafkę czy parapet to co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 20.25 i co kapcie gościom na wejściu podsuwasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też znałam osoby które jadły z patelni, nie rozumiem tego czemu nie można nałożyć sobie na talerz i zjeść normalnie, dziwne to dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będąc w górach spotkałam się z rodziną, od której nie wyjdzie się z domu bez zjedzenia ciasta czy czegokolwiek co było na stole. Byliby bardzo urażeni, gdyby gość pogardził ich gościnnością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój pies śpi z nami na łóżku w pościeli tylko w nogach i też każdy jest tym zbulwersowany a to moja sprawa czy śpie z psem czy nie, mój pies,wiem że jest czysty i mi to nie przeszkadza więc nikomu nic do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi niedoszli teściowie i mój eks korzystali z toalety przy otwartych drzwiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też niekiedy śpi ze mną pies, ale ma swój koc, więc z moją pościelą się nie styka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałam wiele dziwnych zwyczajów dla mnie które były u moich znajomych ale cieżko mi sobie jakoś teraz przypomnieć :p z tego co sobie przypomniałam, to moja ciotka i jej dzieci śpią bez majtek, jest to dla nich nie do pomyślenia by spać w majtkach :D:D mnie też na to namawiali gdy miałam u nich nocować, nir zrozumiem tego i jest to dla mnie conajmniej dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko, korzystanie z kibla przy otwartych drzwiach wygrywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też znam osoby co załatwiają swoje potrzeby przy otwartych drzwiach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam takie osoby w rodzinie które muszą mieć otwarte drzwi jak korzystają z toalety:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U moich teściów na wsi jak się po obiedzie głośno nie beknie to się obrażają, bo uważają że nie smakowało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spac w majtkach? to akurat niezdrowo, lepszy jest luz i dostep powietrza w nocy. Ostatecznie jakas pizama, gdy zimno, ale po co majtki? Powaznie w nich spicie? Mnie zdziwilo, kiedy Hinduska w swoim domu za kazdym razem zmieniała mi szklanke na nowa/czysta, kiedy wypijałam z niej wode ( zamiast po prostu dolewac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ja śpie w majtach i moi najbliżsi, nie wiem po co je zdejmować do spania, majtki zmieniamy rano poza moją ciotką moi znajomi też śpią w majtach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez jak w nocy zachce mi sie kupe to nie będę kłaść się z brudnym tyłkiem do łóżka bez majtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*majtkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie lubię jak u mnie w domu się pali ale jak robię jakąś imprezę np imieniny i zapraszam ludzi palących to zdają sobię sprawę z tego że podczas kilkugodzinnej obecności będą chcieli zapalic a jest zima to przecież nie będę na balkon wyganiac więc pozwalam zapalić w kuchni przy uchylonym oknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyobrażam sobie spac bez gaci i nie znam takiej osoby, która by spała bez!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
córka mojej kolezanki ma dziesięć lat i podczas robienia kupy rozbiera się cała i dopiero nago siada na sedes,zawsze się z tego śmieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powaznie? w zyciu nie zasnalabym w tych majtkach ( czy w ogole bieliznie) w ktorej chodze w ciagu dnia. A po kupie przeciez myje sie tylek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mama też śpi w koszuli nocnej bez majtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jaja robicie - nie znam nikogo kto spi w gaciach( wylaczywszy meskie pizamy). Chyba pod koszule nocna majtek nie wkladacie, bo po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale te majtki to same czy pod piżamę lub koszulę? Jak ktoś śpi na golasa, to majtki rozumiem, ale nie pod piżamą lub koszulą nocną-po pierwsze to wręcz niezdrowo, a po drugie-po co? Piżama/koszula to jest tak zwana bielizna nocna. Czy w stanikach też śpicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jak jestem sama w domu to też nie zawsze zamykam drzwi od toalety a moja koleżanka ma kibel tuż przy drzwiach wejściowych i drzwi do niego taka harmonijka która jak się otworzy drzwi wejściowe to się otwiera,nigdy u niej się nie załatwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pod piżame też nosze majtki w staniku nie śpie ale pare razy mi sie zdarzyło, nie jest to dla mnie jakieś dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zasnęłabyś w majtkach? A co robisz, jak masz okres? Tylko tampony? U mojej znajomej w domu nie można 'używać' zamiennika produktu spożywczego, jeśli inny jest otwarty. Wiem, że to dziwnie brzmi, ale chodzi o to, że nie możesz zrobić sobie kanapki z szynką, jeśli ktoś przed tobą otworzył pasztet (nawet, jeśli przykładowa szynka jest pokrojona i nie jest zapakowana hermetycznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale jak( do tych, co maja majtki pod koszule) - na wieczor sie podmywacie i wsadzacie z powrotem majtki z dnia, czy tez bierzecie czyste co noc*****erzecie 2 pary na dobę? A moze macie jakies nocne majtki? Bo nie kumam, jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no kiedy mam okres to spie w majtkach i okropnie sie męczę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam takim gościem nie gościem, niby byłam u koleżanki w gościach ale ona bardziej była zainteresowana rozmową z własna matką i bratem zastanawiałam się po co mnie w ogóle zaprosiła po godzinie się zawinełam bo czułam sie nie swojo i zlekceważona, matka robiła tosty z koleżanką na to spotkanie ja siedziałam obok jak ta idiotka tematów nie znałam bo one gadały miedzy sobą jakby sie z 10 lat nie widziały a razem mieszkały, dodam że matka siedziała w podkoszulku i majtakach- upał, wiecej tam nie poszłam a znajomość się rozmyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzę w jednych gaciach tydzień, o co kaman z tym zmienianiem 2 razy na dobę :P ? :O :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×