Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiołek_30

zrzucam 10 kg od dziś! zapraszam chętne

Polecane posty

Na sniadanie mozesz jesc owsianke z jogurtem, salatki warzywne, na obiad pieczone, duszone grilowane, wszystko bez tluszczu, na kolacje bialkowe produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Jak tam mija dzień? :-) Dzisiaj pozytywnie, kanapka z szynkandrobiowa i.pomidorem, kefir, warzywa na patelnie i jajko sadzone. Jeszcze jablko i wafle ryzowe z.pomidorem na kolacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam na imie Beata. A jak kiedys bedziecie miec czas napiszecie np z pon czy srody co jadlyscie przez caly dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość fiolek_30
witajcie:) na prośbę beatki piszę wczorajszy jadłospis z calego dnia: sniadanie kromka chleba razowego z serkiem almette i plastrem szynki+ pol papryki swieżej czerwonej. sniadanie II pomarancz i jogurt owocowy obiad makaron razowy z piersia duszona i warzywami na patelnie kolacja serek wiejski z łyżką otrąb. miedzy czasie zielona herbata, kawa, woda... wczoraj umylam 5 okien:) mogę powiedziec, że cwiczyłam?hehe dzis zawiesze firanki:) milego dietkowania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez się przyłączam :) I też chce zrzucić 10 kg :) Już od 1, 5 tyg uważam na dietę, a od 3 dni biegam po 20 min, 3 km. Niedużo, ale mam nadzieję, że tym razem wytrwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Hej dziewczyny. Ja dziś w porządku. 3 posiłki za mną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też powolutku idzie w dobrą stronę. Szkoda, że się nie da tych 10 kg w 2 tyg zgubić ;) Biały ser na kolację zakupiony, bluzka ost kupiona już fajnie leży. Zobaczymy czy w okresie świąt też tak lekko będziemy się czuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak uda już mi się osiągnąć wymarzony cel, to na zakupach ciuchowych nieźle zaszaleję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis na obiad robie golabki bo cos mnie naszlo, ale pewnie bedzie to obiadokolacja bo dopiero kapuste gotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fiolek 30 dziekuje od jutra juz sie biore za siebie i koniec mojego takiego jedzenia. Jak stanelam przed lusterkiem to strach sadlo ze spodni sie wylewa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc kasia35
Hej! Ja tez od jutra zaczynam. Zwaze sie rano i zmierze. Pierwszy moj cel to do konca grudnia bym chciala miec -3kg. A potem reszta tj -5. Mam nadzieje ze dam rade. Zamierzam tez cwiczyc. Musze pomyslec naf jutrzejszym jadlospisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja beata. Wczoraj ubralam kurtke zimowa ktora rok temu byla dobra a tu taka dopasowana ze nawet mam ruchy ograniczone w niej :(. Musze cos w koncu ze soba zrobic. A np jecie jogurty jogobella czy tylko naturalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znowu ja mam pytanie czy ktoras z was cwiczyla moze z kasia kepka i szymonem gas body full albo z mel b? I dalo to cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia witaj w naszym babincu X Beata jogurt owocowy raz czy dwa na tydzien mozesz zjesc byle do poludnia tak jak i owoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Izulek każdy jest inny. Ja jem jogurty owocowe co drugi dzień a czasem i częściej i na ogół jest to około 15. Jakoś nie zauważyłam żebym nie chudla... Patrzę jedynie na kalorie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na temat szybkiego zrzucania 10 kg dużo naczytałam się w internecie i też mam zamiar zabrać się od poniedziałku za siebie. http://www.menudomowe.pl na tym blogu dziewczyna opisuję jak schudał 10 kg w miesiąc, brzmi nieźle. Ja się na chudnięcie w miesiąc nie nastawiam, myślę, że w moim przypadku może to dłużej potrwać ale ogólnie jestem dobrej myśli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia35
Witajcie! Ja wlasnie skonczylam cwiczyc; 40 min orbi, turbo spalanie z chodakowska i zrobilam 200 podskokow na skakance. Jestem cala mokra i szczesliwa. A zjadlam dzis serek wiejski lekki ze szczypiorkiem,rzodkiewka i kromka zytniego chleba. Co powinno sie zjesc po cwiczeniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odrazu po cwiczeniach cukry banan albo jablko po 30 minutach spora porcje bialka i weglowodanow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia35
Dzieki za odp. Zjadlam jablko po cwiczeniach a teraz robie piers z kurczaka pieczona w piekarniku i brokuly z sosem jogurtowym z czosnkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja slyszalam o bialku a nie o cukrach Nawet na silowni masz koktajle bialkowe po treningu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka witam z kawka X Dzien wazonka dzis a wiec:::: Bylo 68,5 jest 68,1 wiec ubylo az - 0,4kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u mnie dzisiaj też dzień ważenia - jest 66,6 kg (tym razem -1,5 kg). Widzę pomału światełko w tunelu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Izulek, wiesz to dopiero pierwsze 2 tygodnie to i większa motywacja jest. Boję się że kryzys nadejdzie w święta. Plusem jest to, że na widok słodyczy rzuca mną ;) Izulek idziemy razem, uda nam się, powodzenia ;) A jak nie, zbędne kg na allegro wystawię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Ja.się dzisiaj Ważę :-D może 5 z.przodu będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość fiołek_30
a ja chora;/ nawet nie myslałam dzis o ważeniu.... zapomnałam. chce do łóżka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie myślę lecę szybciutko do sauny się troszkę zrelaksować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×