Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiołek_30

zrzucam 10 kg od dziś! zapraszam chętne

Polecane posty

Gość gość
fiołek_30 jakie masz efekty? ile z tych 10kg udalo ci sie zrzucic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość fiołek_30
gosciu teraz cos koło 66 kg waże wiec -6 kg. Powolutku ale ubywa z tygodnia na tydzień mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przede wszystkim odstawiłam fast foody i słodycze, i zaczęłam jeść regularnie, tzn co 4 godziny, bo jestem typem podjadacza, a tak nie mam czasu na przekąski ;p a potem trafiłam na tę stronę http://terapiasokami.pl/pl/n/list i też mi bardzo pomogli - przesyłają diety, porady, wszystko naturalne, oparte na owocach, warzywach i sokach. No i ograniczyłam alkohol, z tym myślałam że będzie ciężko, ale zimą już się tak nie chce co i rusz jakiegoś piwka ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Tylko 300 g spadku. Zaczyna się spalać tłuszczyk;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Witam w tą pracowita sobotę :-) Od rana dwa jajka Sadzone bez tłuszczu i dwa wafle ryzowe. Na drugie śniadanie zjem sobie jogurt naturalny z pomidorami. Na.obiad makaron 3o gram,sos z pomidorów w puszce i papryka wkrojona różne kolory. Na.podwieczorek activia brzoskiwiniowa. Kolacja to będzie serek wiejski z.kromka razowca i rzodkiewkami.. Pozdrawiam dziewczynki. WAGA AKTUALNA 60,6 KG.do wigilii 5 z przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość fiołek_30
kawka i kafeteria:) spokojny dzien w pracy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darija, brawo za aktualną wagę, tylko patrzeć i 5 z przodu. Jak ja bym chciała się takim wynikiem pochwalić ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Dzień dobry, musli od.rana zaliczone :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ja zaliczylam ale nie przespana noc. Mlody obudzil sie o pierwszej i do 5harcow i zabaw mu sie zachcialo. Ba dlugo zreszta nie usnal bo o 8.30 kolejna pobudka. Jestem ledwo przytomna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Izulek współczuję..ja mam dziś cały dom gości, właśnie gotuje sobie "swoj" obiad :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Ojoju zbliża się @ :-( Chce słodkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja Beata. Dziewczyny a czy Wy tez cwiczycie? Tez bede miec @ w tym tyg :(. Mam pytanie do Was co zrobic z celulitem na nogach tzn uda z tylu i przodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Dzień dobry :-) witam kromka razowca i jajkiem na twardo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka u mnie tez dzis jajecznie heheh mlody znow zabawy od 2 do 5 sobie urzadzil. X Beata na cellulit ponoc cwiczenia dobre sa, masaz i jakies kremy ale ja za bardzo sie nie znam. Co do ogolnych cwiczen ja nie cwicze bo nie mam jak przy tym malym szatanku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Podobno jak się chudnie to celulit się zmniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Jutro robie kotleciki z.kaszy gryczanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy do bazy modelek na szkolenia medycyny estetycznej dla lekarzy. www.bazamodelek.com/formularz-kontaktowy Prześlemy informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Dzień dobry,witam poranna ciemna mocna kawa świeżo mielona, a także 2 kanapkami graham z wedlina drobiowa,pomisorem ogórkiem i serkiem białym Puszystym. Miłego dietkowqnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Jak.widzę tą pogodę to mi.się.nie chce.. Został mi od.wczoraj sos z.pomidorów w puszce,papryki i.cebuli, hmmm Ugotuje do.tego makaron i obiad jest. Jem za mało białka! na.dziś jest.to tylko 32 g. Nie będę jeść ryb..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Powinnam mieć minimum 60 g. Nie.lubię i.tyle,jem tylko wtedy gdy mam świadomość e to mama robiła tą rybę i.do.tego jest to panga albo mintaj. Jak mam tak krytycznie mało jak dziś to.robie piers z.kurczaka na obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość fiołek_30
czesc dziewczyny, brak mi czasu dla was;/ doba za krótka... staram sie nadal trzymac moich postanowień, chodz mam mało czasu na przygotowywanie posiłków bardziej fit. Dzis na szybko zrobie sałatke z tunczyka z jajkiem na obiad. pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Dzisiaj Dzień minął spokojnie :-) Jutro zjem sobie parówke, o ;)) Kupiłam piersi z.indyka ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakrycznie mi to idzie ciagle czemus ulegam. Jeden dzien wytrzymalam a tak to ciagle cos kusi oslabia mnie moja motywacja :( ktorej niestety u mnie jest brak mimo tego jak wygladam. :( BEATA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ten tydzień przez męża coś kiepsko. Z grzeszków mam już pizze, cole, hod-doga, aż się boję ważyć w piątek ;) Od dzisiaj znowu mu odmawiam i nie jem tych rzeczy,które mogą moją wagę zachwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Ja dziś chce dietetyczne na 100%. Wstałam późno i dopiero teraz jadłam śniadanie :-/ Kupiłam w.bierdonce baton vitanella musli z żurawina, jest jeszcze bananowy i.jakiś tam ale jest różnica 20-30 kalorii. Jeżeli wieczorem nie jem nic białkowego (po kilku dniach wieczornych chęci na słodycze trochę poczytałam) to na Podwieczorek jem sobie tego batona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darija te batony sa mega kaloryczne i maja duza zawartosc cukru. Wejdz sobie na str dietmap. Pl tam sa fajne przepisy nawet na batony musli, ogolnie maja fez fajna apke na tel i nie tylko mozna za 19.90 wykulic diete na miesiac z zajebistym jadlospisem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Raz na2 tygodnie wole zjeść takiego batona :-Pbo jak zrobię to zjem Wszystkie naraz :-D Indykowe piersi marnują się w musztardzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×