Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiołek_30

zrzucam 10 kg od dziś! zapraszam chętne

Polecane posty

Gość gość
Hmm dziwne nie widze mojego dodanego postu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Jestem jestem :-D czekam niecierpliwe na.stepper :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście, link nie działa. wątek nazywa się "dieta 17 dniowa" można przez wyszukiwarkę na kafeteria znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos jest nas tu malutko :-(. Czyzby Was tez mroz dopadl , u mnie teraz pokazuje -25 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomnialam sie podpisac to ja Beata. Dziewczyny jak ukladac diete zeby w koncu mi te wredne kg lecialy w dol. Rano waga pokazuje 67 zjem cos i juz 68.5 pokazuje. Ciezko jest mi nawet tego 1kg zrzucic. Pomozcie,doradzcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj sie ze mnie smiali ze sadlo mi nawet poszlo w ramiona (niestety musze im przyznac race bo tak jest). Zalamana jestem swoim wyglądem. Najgorsze ze co sie czyta na necie, to kazdej str radza cos innego :-(. Beata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Najlepiej ważyć się na czczo :-D Beatko jeżeli jesteś uparta i wytwala to może dieta 1000-1200 kalorii,a jeżeli nie to ogranicz cukier,wyeliminuj słodycze i zero soli, gotuj zamiast smażyć.. :-) najlepsze na początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata - w Internecie jest dużo takich pojedynczych porad, które w oderwaniu od całej diety nic nie pomogą. Jeżeli masz problem z wagą, to najlepiej pójdź do dietetyka albo kup książkę z jakąś jedną konkretną dietą. U mnie się okazało, że robiłam błędy w żywieniu tam, gdzie się tego nie spodziewałam. Myślałam np. że schudnę jak przestanę jeść słodycze, a tak naprawdę to był mój najmniejszy problem, bo każdy posiłek, który jadłam, był za duży i przede wszystkim zbyt kaloryczny, źle zbilansowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze jest to ze nie mam nawet wolnego czasu by dostac wolne i pojsc do dietetyka. Bede musiala gdzies poszukac od czego w ogole zaczac zeby cos zaczelo mi spadac.dziekuje za kazda rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc fiołek_30
puk puk czy wy mnie jeszcze pamiętacie?hehe ponieważ w okresie świątecznym nie miałam jak pisać, a później brak internetu nie miałam jak się z wami skontaktować. U mnie z dieta średnio, znaczy nie ma ubytku ale tez nie mam więcej. Ciesze się, ze po światach nie jestem na plusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znacie jakas diete ktora moglaby mi pomoc tak choc max 7kg zrzucic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość fiołek 30
jadłospis na dziś: sniadanie 1 serek wiejski i kromeczka pieczywa chrupkiego sn 2 koktajl bananowy 1 szklanka obiad zupa krupnik w wersji light kolacja tuńczyk z pomidorem i celulką miedzy czasie herbatka zielona, kawa z mlekiem i woda. taki oto jadłospis na dziś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość make a wish
Cześć dziewczyny:) mogę się do Was przyłączyć, czy impreze zamknięta?;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Zapraszamy zapraszamy :-) Ja dzisiaj drugi dzień ze stepperem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po przerwie ;) W okresie świątecznym byłam w rozjazdach, ciężko była tam pilnować diety, jak się gościłam u rodziny ale cóż, nie było tak źle. Słodyczy nie ruszyłam i nie ruszam. Niestety nie osiągnęłam zaplanowanego celu z wagą, że do końca grudnia 65 kg. Świętu temu przeszkodziły. Dzisiaj się zważyłam i jest 66,0 kg. Stawałam kilka razy, że może pokaże 65, 9 ;) ale nic z tego. Darija jak ze stepperem Ci idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Idzie super ;D pot się leje ale hasam jak ta gazela! Dziś 40 minut, plus 40 przysiadow i siostra (4lata) powiedziała ze ćwiczy to zrobilysmy ćwiczenia na uda,trzy serię po dziesięć xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umieram, jakis wirus mnie dopadl w ogole nie spalam, tylko mialam kursy do toalety wymioty i czyszczenie mnie dopadlo, ale waga moment 1kg poszla w dol po nocce:). Ide do apteki po leki . Beata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki :). Daje popalic, w moich okolicach wlasnie teraz ona panuje :(. Bylam po leki ale jak szybko poszlam to jeszcze szybciej wrocilam. Beata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
59.3 kg. Stepper zaliczony na dziś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 8 kg do zrzutu , od jutra zaczynam mz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
walczyłam z kilogramami chyba z rok. Przez ten okres łapałam się różnych sposobów od diet po suplementy. W końcu opracowałam sobie odpowiednią dla siebie diete i połączyłam ją z tabletkami Slimcea. Rezultaty mam doskonałe. Slimcea hamiuje łaknienie wiec moja dieta to kwestia 'formalna'. Spadek wagi widoczny dzięki czemu ciagle jestem zmotywowana do dalszej kuracji. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Dziewczyny jak tam? U mnie.pozytywnie, do.celu<3 Ćwiczenia zaliczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchudzam się od grudnia i gdybym wiedziała, że tak łatwo jest schudnąć nie czekałabym tak długo. Z dnia na dzień odrzuciałam wszystkie niezdrowe rzeczy, chipsy słodycze, fast foody. Zaczęłam sama przygotowywać sobie posiłki. I już 7 kg mniej i zupełnie inna jakość życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie masz jakas dziwna przemianę materii,ze tak latwo idzie Ci zrzucanie kg mi ciezko nawet zrzucić 1kg . Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata - dlaczego uważasz, że to dziwna przemiana materii? ja w pierwsze dwa tygodnie mojej diety też zrzuciłam 5 kg, sporo z tego to była woda, ale jednak. jeżeli cięzko Ci zrzucić nawet jeden kilogram, to są dwie możliwości - jesteś bardzo szczupła i masz mało kg do zrzucenia (im bliżej celu, tym trudniej pozbyć się kilogramów) albo - jeżeli masz nadwagę - to masz jakąś złą dietę (np. głodzisz się zamiast odchudzać). gość - mnie też zaskoczyło, że tak łątwo można pozbyć się balastu i podczas diety byłam tyleż zadowolona, co wkurzona na siebie, że niepotrzebnie całe życie żyłam z nadwagą :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Dziewczyny spadek -1 kg, waga aktualna 58,3 kg. Zostało mi 3.3 kg do celu!!!! Zmotywowana... Myślę że taki Duży spadek jest spowodowany tym,że ćwiczę na stepperze :-) Ech,zjadłam Dziś tortille ale nie Przeżywam,każdemu się zdarza,a zresztą jutro Będzie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam.dziewczyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×