Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie rady dalibyscie sobie z perspektywy lat?

Polecane posty

Gość gość
Kłam jak trzeba, Nie bądź zależną od męża finansów, Skończ szkole i pracuj na siebie, Szanuj się i kochaj twoje życie i ty jesteś w nim najważniejsza, Dziecko jedne z ciekawości, Męża weź z miłości obustronnej ! Kasa to nie wszystko! Toksyczne znajomości skończ ! Nie pal mostów za sobą, Nie wracaj do ex facetów jeśli cię skrzywdzili, kochaj matkę swoją,ojciec to dawca nasienia..., Rób na co masz ochotę, Dbaj o zdrowie, Nie niszcz i szanuj innych i żyj tak by nikt przez ciebie nie płakał, Pokochaj siebie mocno!zyjesz raz nie zapomnij!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśl o sobie kochaj siebie. A potem obudź się z ręką w nocniku że jesteś sama na starość. I nikt już nigdy cię nie przytuli tak jak byś tego chciała. Dom starców czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na dom starcow to trzeba miec grba kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tępe, egoistyczne c****a z was :O co to znaczy - 'nie wychodź za mąż ale miej dziecko'??? a ojca to dziecko nie potrzebuje??? kalekę emocjonalną chcecie sobie wyhodować?? i po co kobietom /90% z nich/ tzw wyższe wykształcenie?? i tak wasze "wykształcenie" nie wnosi prawie nic do dorobku Narodu, a przez to "kształcenie" nie rodzą się dzieci ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo bez wykształcenia ciężko o jakąkolwiek prace. A dziecko nie tylko trzeba urodzić, ale i zapewnić mu jedzenie i dach nad głowa, a pieniążki z nieba nie spadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśl o sobie - dla siebie jesteś najważniejsza. Dopiero, kiedy tobie będzie dobrze, pomyśl o potrzebach innych. I nie wychodź za mąż :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-nie marnowałabym czasu na oglądanie tv - durnych programow czy seriali tylko uczyła się jezykow obcych. Teraz nie ogladam od 2 lat tv ucze sie wloskiego i angola mimo 2 dzieci i pracy. Jest ciężko a wtedy mialam masę czasu (w liceum) to się nie uczyłam :( a rodzice mi mówili ucz się j.obcych :o teraz żałuj bo to był zmarnowany czas - nie wiem czy bym poszła w ogole na studia. Na pewno nie na dzienne ew. zaoczne + praca -szybciej bym zaczęła pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- dbaj o zdrowie- nie pal, nie ćpaj, nie chlej - to głupota i szkoda kasy - pielęgnuj przyjaźń - staraj się najwyżej się zawiedziesz ale daj szansę - skończ szkoły , dbaj o zęby, poznaj języki - znajdź pasję to gwarancja na poznanie ciekawych ludzi - odpuść sobie wirtualny świat - pomagaj zwierzętom - bądź szlachetny - nie wkręcaj się w pogmatwane losy drugich osób - nie pożyczaj kasy - miej zawsze swoją kasę, to daje niezależność - jak znajdziesz miłość to pielęgnuj , nie odpuszczaj sobie, staraj się, nie zdradzaj - jak będziesz mieć dzieci to tylko świadomie bo to naprawdę niezapłacona robota i inwestycja która rzadko się zwraca ;_) - naucz się gotować i celebruj biesiady przy stole - dbaj o jakość w życiu i nie daj się wciągnąć w dół - naucz się mówić NIE i naucz się odmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam te rady i naprawde duzo rzeczy zawalilam ;/ Jakie ja rady dalabym sobie 10 lat temu? - szukaj miłości, bo potem będzie za późno - ćwicz - nie trać czasu na beznadziejne znajomości, gdzie ludzie mają cię gdzieś, nie dopowiadaj sobie że jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem to mnie zastanawia, czy to norma, i na czym to polega? Wielokrotnie w swoim życiu, od nieznajomych mi osób, usłyszałem zaskakujące mnie słowa. ,,Jest P. bardzo inteligentnym człowiekiem, ble ble...". Niedawno, na komandzie (po przesłuchaniu w charakterze świadka)! Po testach psych.-tech.. Przedwczoraj, w restauracji.. ! A żona, ma mnie za idiotę, bankomat i pantoflarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-patrz tylko na siebie,inni z czasem beda miec Cie gdzies -ucz sie jezykow -dbaj o wyglad -miej choc jedna pasje -za maz wyjdz tylko z milosci nigdy z rozsadku czy strachu przed samotnoscia lub dla pieniedzy-to na krotka mete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wyjdziesz za maz z miłości to tez na krotka mete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wyszlam za maz z milosci i jestesmy razem juz 12 lat ,jest wspaniale wiec jak juz wychodzic to tylko z milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy zadnych dzieci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a potem na starosc samotnosc i placz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wychodź za mąż i nie miej dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kopnij go w dupę, jak tylko pojawi się na horyzoncie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- uśmiechaj się i myśl pozytywnie nawet jeżeli jest źle, to złe minie - miłość i dobry seks są bardzo ważne, walcz o swoją prawdziwą miłość, bo zdarza się bardzo rzadko i w różnym wieku ale nie za wszelką cenę - nie kochaj za bardzo - kochaj siebie, taką jaka jesteś ale pracuj nad sobą - dbaj o swoje ciało i umysł - nie przejmuj się jeżeli ktoś mówi Ci złe rzeczy, albo chwali wszystkich wokół a Ty zostajesz pominięta - uprawiaj sporty - ucz się tego co kochasz i co Ci jest potrzebne, języki jak najbardziej - dużo czytaj - bądź niezależna finansowo, pieniądze są ważne ale nie najważniejsze - mieszkaj w miejscu które kochasz i o którym możesz powiedzieć DOM ale nie budynek jest najważniejszy - nie goń za ludźmi, to oni mają szukać Twojego towarzystwa - samotność też jest fajna (nawet samotny wyjazd), nie marnuj tego czasu - jeżeli czujesz się, że coś jest nie tak i chyba ktoś Ci źle życzy (przyjaciel, rodzina, praca) tzn, że faktycznie coś się dzieje - generalnie słuchaj swoich pragnień, intuicji, spełniaj marzenia - ryzykuj - nie oszukuj siebie - rady są dobre, wówczas gdy ktoś Ci ich nie narzuca - jeżeli ktoś się do Ciebie uśmiecha niekoniecznie ma dobre zamiary, ten kto źle na Ciebie patrzy, może ma po prostu zły dzień - Ci cisi, niezauważania kryją w sobie zazwyczaj coś interesującego, prawdziwy skarb, nie mylić z outsiderami - nie bój się zadawać pytań, nie ma głupich pytań tylko głupie odpowiedzi i z tym się zgadzam w 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uzupełnienie do: gość dziś - nie tłum w sobie złych emocji, agresji, masz prawo do złości i gniewu, ale rób to z klasą, kumulowanie w sobie złych emocji odbije się nie tylko na Twojej psychice - nie pal za sobą mostów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz góry przenosić mała tylko uwierz w siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dbać o zdrowie z przejęciem i to już od 18 roku życia, bo upływ czasu + tryb życia = zdrowie/wygląd/ długość życia to wszystko jest jak winda która jedzie tylko w dół, można ją przyspieszyć lub zwolnić ale nie można jej zatrzymać ani cofnąć, od najmłodszych lat unikać cukru, używek i dziadostwa, ja myślałam że jestem niezniszczalna i tak już po prostu będzie, w rzeczywistości zdrowie sypnęło się szybko, już po 30-tce, okazało się że mój organizm jest słabiutki a zdrowie kruche a wczesniej to były krótkotrwałe pozory tego że jest silny, gdybym kiedyś o siebie dbała to dziś nie miałabym takich problemów co mam i pewnie też wyglądałabym młodziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla kobiet: - młodość kończy się gdy osiągniesz 25 rok życia - baw się przez ten czas (potem Twoją radością będą dzieci) - liczy się tylko by mieć wygląd i gadane - nie ucz się w szkole, ale nie powtarzaj klasy - jeśli nie masz wybitnych predyspozycji to daruj sobie studia - nie czekaj na wymarzonego faceta, bierz najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja akurat mam inne spostrzezenia, niz gość 2015.12.23 a zyję dlugo i szczesliwe:), wiec mu odpowiem: Adoratorow znajdzisz w kazdym wieku, jesli jestes ciekawa osoboscią i masz poczucie wlasnej wartosci. Do 25 nie bardzo wiesz jeszcze, co chcesz robic, potem sie w zyciu rozsmakujesz. Bawic sie można cale zycie, przy dzieciach tez - i z nimi - wykorzystaj to. Uroda nie jest najwazniejsza, liczy sie wlasny styl i dobry gust. Uczyc sie trzeba cale zycie - to pomaga zachowac mlodość i poznawać swiat Dobre, ciekawe studia daja radość, fajne towarzystwo, rozwijają i pomagaja w dalszym życiu. Staraj sie byc w ciekawym towarzystwie, wtedy masz wieksza szanse na poznanie faceta, ktory ci odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dałbym sobie radę wyluzuj np.nie idz za jakimiś iluzjami kariery,ale na studia które sprawią ci przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×