Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mucha21212

Staraczki i ciężarne. Dzielimy się objawami

Polecane posty

Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Mucha jeszcze raz serdecznie gratuluję :) Oscarek ma już 8 tyg,wczoraj miał badania i szczepienie.Waży niewiele ponad 5kg ale to i tak ponad 2kg więcej niż jak się urodzil wiec pięknie rośnie :) Niestety po szczepieniu bardzo źle się czuł,widać że go bolało i goraczkowal ale teraz już jest ok,mam nadzieję że dziś znowu będzie szczęśliwym i rozesmianym dzieckiem. Mania ciągle trzymam kciuki za powodzenie, żebyś w końcu się doczekała tego szczęścia. Przy nadziei czekamy na rozpakowanie :) daj znać po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
mucha super że wszystko poszło po twojej myśli :) ucałuj maleńką od nas :P Mamo zuzy widzisz tak się balas jak byłaś w ciąży a teraz możesz przytulić swój mały cud :) dziewczyny cieszę się waszym szczęściem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justina 2014
Mania trzymam kciuki za Ciebie.będzie dobrze. Ja już 15 tydzien wczoraj wzięłam ostatnia tabletkę na podtrzymanie ciazy wiec może już teraz będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy nadziei
Muszka gratulacje :) fajnie, ze wszystko ok poszlo :) ja to sie teraz okropnie boje ze mala okreci sie pepowina przy porodzie i udusi...bo kilka dni temu byl taki przypadek w szpitalu, w ktorym zamierzam rodzic...no i jeszcze dopadla mnie rwa kulszowa takze ledwo chodze a i lezecciezko :(jutro wybieram sie do mojej mamy samochodem z mezem, ktora mieszka 130km od nas...wiem ze to szalenstwo w 39tc ale tak dawno tam nie bylam...no a te ktore juz rodzily to po czym poznam, ze to juz? Czy np jak ja to nazywam:czyszczenie magazynow hehe zwiastuje rychly porod? Justynka fajnie ze sie odezwalas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
justinka a jak się czujesz? Mam nadzieję że dobrze :) przy nadzieji No to podziwiam twoja odwagę że nie boisz się ruszyć w podróż samochodem :) życzę ci bezpiecznej i spokojnej drogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy nadziei
Boje sie ale zawsze po drodze jakby co sa szpitale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy nadziei
No hej, bylam, wrocilam-jeszcze w dwupaku, ale spedzilam milo czas i teraz juz moge rodzic :p ale poki co moje dziecko sie tylko wypina :)a Wam dziewczynki jak minela niedziela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
dziewczyny muszę się wam pochwalić zdałam egzamin na prawo jazdy dzisiaj :D to tak troche nie na temat :P a w sobotę trafiłam 4 w lotto :P dużo kasy nie było ale nigdy nic nie wygrałam. Mam nadzieję że szczęście mnie nie opuści i w tym cyklu uda nam się zaciążyć :) tylko tego do szczęścia brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justina 2014
Mania super gratulacje. Ja dziś byłam na wizycie dzidziuś waży 193gramy;-) ja kg schudłam ale to pewnie dlatego ze tydzień temu dopadła mnie grupka zoladkowa. Od 5 dni nie biorę tabletek na podtrzymanie narazie mam odstawione. Czuje się różnie. Ale już mdłości mnie opuszczają. Kończę 15 tydzien;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
justina niech rośnie twoje maleństwo :) my narazie jesteśmy na etapie starań przed owu :P a 4maja mam wizytę u gin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy nadziei
Hej, ja po wizycie, chciałam napisac wcześniej, ale nie miałam neta :/ jutro idę do szpitala bo mam mało wód płoodowych i zobaczymy co bedzie, moze wywołają mi poród? albo zrobią cesarke? mała waży 2619g i jestem już po 38 tc wiec moze rozwiaza ciaze, bardzo bym chciała.. oby tylko wszystko skończyło sie dobrze... :) trzymajcie kciuki za nas :) pozdrawiamy, odezwe sie prawdopodobnie po wyjsciu ze szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejablanki
Przy nadzieji bedzir dobrze wazne ze jestes pod kontrola jeszcze troche i bedziesz tulic swoje malenstwo cale i zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy nadziei
Uprzejmie informuje, ze moja Corcia juz spi grzecznie w swoim lozeczku w domku...jest zdrowa dzieki Bogu i sliczna i taka drobniutka. Mialam cc bo zanikaly wody plodowe a nie byloakcji porodowej jeszcze no i cisnienie mialam wysokie to mi wyciagneli malutka z brzucha zarax w srode takze 22.04 o godz.10.50przyszla na swiat moja wyczekana coreczka z waga 2750g. I wzrostem 53cm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejablanki
Przy nadzieji Gratulacje gratulacje dla szczesliwych rodzicow i dla dzielnej kruszynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
przy nadziei super :) gratuluje córeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMS
Ja na trzy dni przed spodziewana miesiaczka poczulam taki dziwny metaliczny posmak w ustach,ktory mam do dzisiaj 4tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Przy nadziei super! ogromne gratulacje,warto było walczyć prawda? :) to kto nam został?Mlib?Muamua?Coś zamilklyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) jest tu ktoś jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy nadziei
Oj warto..na taki cud zawsze warto czekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) podczytuje was i sprawdzam codziennie co tam u was ale jakoś nie mam sily pisać.... Ostatnio moja ciąża zamienila sie w jakieś jedno wielkie zamartwianie... :( jestem teraz w 24tc. Jakoś przed 19tc dowiedzialam sie ze będę miala synka ( choć jakoś bylam pewna ze tym razem będzie dziewczynka ... ) ... Dowiedzialam sie tez niestety ze mam dwunaczyniowa pepowine ( powinna byc trzynaczyniowa ) ... Niby takie są tez spotykane i jest ok ale czasem towarzyszy im wada serca lub nerek... U nas to ok wiec kamien z serca... Niestety maly ma krótsze do wieku ciazowego kosci udowe i troszke mniej krótsze kosci ramienne i bylo przez to duże prawdopodobieństwo zespolu downa :( przezylam horror... :( zrobilismy testy z krwi harmony i po czekaliśmy... Na szczęście testy wykluczyly zespól downa... Kosci udowe przyrastaja ladnie ale dalej ale nadal są krótsze niż powinny..:( moze ro oznaczac ze po prostu będzie maly chlopczyk a moze byc to jakas dysplazja kostna... Pocieszam sie ze chyba nic strasznego bo ogólnie wszystko inne ok ale martwie sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy nadzieji mega gratulacje :) Mania trzymam kciuki ciągle za ciebie :) ja teraz znowu na takie specjalistyczne usg jestem umowiona 9/05 w 30tc i zobaczymy czy kosci rosna czy przestaly (!) ... Mam nadzieje ze nadrobi... Z synkiem mialam tez w tamtej ciąży w 30tc kość udowa na granicy normy i tym sie pocieszam ze moze ten tez nie będzie wyrosniety ale to wszystko mnie doluje :) mamazuzy ty juz masz malego przy sobie :) jak tam rosnie ladnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Muamua super ze się odezwałaś tylko szkoda że tyle zmartwień.Gratuluję synka :) Mój też miał krótsza kość udowa o jakieś 2 tyg i urodził się krótki, teraz pięknie nadrabia,wagowo tez ładnie przybiera.Pamiętaj ze ta pepowine dostarcza mu zapewne mniej składników odżywczych i dlatego tak powoli rośnie ale najważniejsze że rośnie.Na kiedy termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamazuzy u mnie to tak wlasnie jakby popatrzyl to kość udowa jest krótsza o 2-3 tygodnie... Ale chyba bardziej o trzy :( no i nosek ma siodelkowaty ale ponoc taka moze byc jego uroda :) moze będzie po prostu mial kartofelka takiego ale czasem u dzieci z dysplazjami czy maja takie noski.. Ponoc karzelkiem nie będzie.. Raczej nie bylo by to nic ciężkiego ale wiesz jak my kobiety w ciąży sie martwimy .... Moze po prostu będzie mamy po mnie :) tatus tez raczej sredni a u mnie wszyscy mali :) mam nadzieje... A twój jaki dlugi sie urodzil? a termin mam na początek sierpnia. Pomylilam sie bo usg specjalistyczne mam 9/06 a nie 9/05 ... Trochę jeszcze czasu na zamartwianie sie.. :( a w ogóle kiedy dzieciątko najbardziej rosnie? W trzecim trymestrze najszybciej rosnie???? Ja przytulam z tych nerwów chyba dopiero 4 kilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Urodził się ok 50 cm ale nie wiem dokładnie ile bo nie mierzyli,wiem tylko ze takie ubranka na niego pasowały a reszta była za duża a teraz już te na 62 wkładam i są niewiele za długie.Ma teraz ok 57-58 cm. nie stresuje się bo Ci to nie pomoże niestety.Wiem ze łatwo mówić,sama panikowalam ciągle ale dużo leży w genach,u mnie dzieci malutkie się rodzą bo i ja do wielkich nie nalezalam.Ale mówią ze mały wysoki będzie bo ma duże stopy i dłonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie wiesz kiedy dzieciątko w brzuszku najbardziej rosnie? W sensie kosteczki itp? Chyba w III trymestrze nie? Nawet nie wiedzialam ze są ciuszki na 50cm ... Ja kupilam troszke na 56. A ogólnie to jeszcze nic nie mam ale jeszcze 3 miesiące to zdążę :) a jak tam twoje relacje z mężem? Pewnie synek to oczko w glowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
muamuanew fajnie że się odezwałas. I nie martw się synek napewno będzie zdrowy :) ja na wizytę do gin ide 4.05 jestem ciekawa co mi powie. Ale troche się też niepokoje bo w ta sobotę i niedzielę miałam skurcze z rana w sobotę naprawdę bolało jak przy okresie i trwały ze 3 lub 4 godziny. W niedzielę był jeden skurcz ale taki naprawdę silny. A to był 11 i 12 dc. I podczas stosunku też mnie bolało. Boję się że to może jakieś zapalenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy nadziei gratuluję!!!!!! Muamua napewno będzie wszystko dobrze! U nas było podejrzenie wady serca, jeździliśmy do kliniki do Warszawy na specjalne usg i okazało się że wszystko ok. Nie ma co się denerwować na zapas bo nic tak nie szkodzi maleństwu w brzuchu jak stres i nerwy mamy. MamaZuzy rośnie Ci chłopak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Muamua na długości dziecko rośnie najbardziej jakoś pod koniec drugiego początek trzeciego trymestru, a później bardziej na wadze ale cm tez po trochu przybywają. Z mężem to tak sobie,nie mamy czasu dla siebie w zasadzie,on pracuje,po pracy zmęczony odpoczywa a ja ciągle z dziećmi to tez zmęczona jestem.mały miał straszne bóle brzuszka ze mi praktycznie w dzień nie spał tylko na rękach.Żadne zabawianie i kolysanie nie pomagało.Teraz jest lepiej. Mucha a jak Twoja kruszynka?Jak duża się urodziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejablanki
Mamazuzy a probowalas moze dicofloru mojemu pomaga od urodzenia mial problem z jelitkami,jest jeszcze sab simplex ale to tylko w niemczech mozna kupic aczkolwiek nam nie pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Nadzieja Blanki u nas ciężko cokolwiek dostać,musze zamawiać w sklepie albo na ebay.Próbowałam wielu rzeczy,mam całą apteczke leków na kolki i nic nie działa. Dziś bóle brzuszka wróciły,cały dzień przeplakal,dałam mu paracetamol to się uspokoił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×