Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Nie bardziej od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas około 15 boksów od 22-6/7 rano. 3x w tygodniu.Chłopak na 2 godz. "Dzięki" takim nockom wiem jak pracowano w kamieniołomach czy przy wydobyciu węgla. Nie rozumiem dlaczego nie ma mężczyzn na nocki???? Tylko przychodzi zniewieściały chłopczyk na te 2 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas dostawa jest w nocy od 23-6 we dwie + chłopak na ok. 3, czasem 4 godziny... jak wygląda dostawa w dzień bo se tego nie wyobrażam? któraś tu napisała "zostawiają boxy i jadą" ale gdzie je zostawiają? na sklepie a ludzie w miedzyczasie miedzy nimi chodza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedna mając małe dziecko nie podpisała zgody na nocki i nadgodziny i zwolniono ją, taki to rossmann prorodzinny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rossmann żyje swoimi prawami, zawsze znajdą haczyk, lepiej sie nie angażować, umieć lizać du.. to popracuje się dłużej, i to mnie niestety zgubiło - nie umiem lizać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do godz.02.06 Masz rację....Boże, żezbyś Ty wiedziała jak u mnie jedna liże d... kierowniczce. Nie mogę pisać bo może ktoś tu jest z mojego sklepu, ale napiszę, że nawet gotuje i piecze ciasta dla kierowniczki. Ktoś np. coś źle zrobi to zamiast samemu zwrócić uwagę to idzie do ks i zmusza się do płaczu, że np. Zosia nie wyfrontowała żeli i gdyby była regionalna to ona by dostała ochrzan (oczywiście mówi to płacząc jak na pogrzebie kogoś z rodziny). Lubi też przekręcić fakty tak, żeby ktoś inny cierpiał a ona wyszła na bohaterkę dnia. I takich jest trochę na moim sklepie k****,ew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pisałam, ze zostawiają. Mamy tzw. Śluzę :) po remoncie sie dorobiliśmy tego i jest o wiele lepiej, niż siedzieć na nockach z których wychodziło sie zamordowanym i ledwo doszło do autobusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy stawiacie na wypłate? wplynie jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wypłata na 100 % jutro ha ha co miesiąc to samo... Wypłata będzie 9 zawsze tak jest no chyba ze 10 wypada w poniedziałek to kasa jest w piątek ZROZUM TO OŚLE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bedzie 9 jak prawie zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do( gość dziś ) Opis tej osoby przypomina Mi moją zastępczynię z Gdyni podobny lizodup i kabel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 21:28 Jak to nie rozumiesz dlaczego ? Bo jak SS da chłopakowi więcej godzin, to zbankrutuje. Maruszaka nie obchodzi, że wy ledwo żyjecie po dostawie, taka jest logika tej nazi korporacji - wyciskać ludzi jak cytryny, a jak się zużyją, to wyrzucić na śmietnik. Na wasze miejsce przyjdą nowe cytryny do wyciśnięcia. Do 02:02 Na poprzednim forum było dużo wpisów od dziewczyn, które tak właśnie zostały potraktowane po przyjściu z macierzyńskiego. Dla mnie to jest s************o żeby laski musiały szukać nowej pracy, tylko dlatego że urodziły dziecko. Co to za firma, która wyrzuca z pracy za urodzenie dziecka ??? Jak można tak traktować pracowników ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja lubię swojego kierownika i swoją pracę i na szczęście nie miałam do czynienia z patologiami opisywanymi na tym forum:)pozdrawiam region 41-3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Apropo stosunku kierownictwa do załogi sklepu: Szacunek do ludzi wynosi się z domu. Tak jak kulturę osobistą. To kwestia wychowania. Ktoś wychowany w pogardzie do innych ludzi, nigdy nie będzie w stanie szanować drugiego człowieka, bo nie został tego nauczony. Osobiście bardzo współczuję tym ludziom. Są wewntrznie ubodzy, biedni. Jednocześnie mam świadomość, że ich droga zawodowa nie zawsze będzie usłana różami. Kiedyś trafią na kogoś swojego pokroju. Kogoś z silniejszą pozycją zawodową, kto będzie nimi gardził tak samo, jak oni teraz gardzą innymi. W Polsce jest bardzo niska kultura pracy. Osoby piastujące funkcje menadżerów nie są do tego merytorycznie przygotowani. Wielu ludziom wydaje się, że kierowanie pracownikami polega na zastraszaniu ich, na akcentowaniu swojej pozycji w sposób czasami bardzo drastyczny. Oni się wtedy czują lepsi. Ważniejsi. To wynika z kompleksów, z niewiedzy, z mylnego postrzegania swojej funkcji. Niekiedy z osobistych niepowodzeń w życiu prywatnym. Na takich ludzi powinno się patrzeć ze współczuciem, bo oni sami ze sobą są nieszczęśliwi. Powodzenia w starciach z bezmyślnymi sadystami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam poważnie...znacie adres na który można wysłać skargę...?tak żeby dotarła do zarządu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był podawany specjalny Email do prezesa żeby zgłaszać nieprawidłowości wszelkie. Polecam że tak powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostawa 3 w nocy, 18boksow, sklep otwierany o 8.I ma byc zrobione wszystko ktos mi powie jak?? Ha i jeden kierowca rozladowuje to jakw pol h przyjac dostawe, jak sam facet przez pol h wyjezdza boksami? Rozkladamy jest po 4.00....musisz nie masz bata o 7 miec zrobiona podloge, zeby miec czas ja odkurzyc umyc, nie daj Boze cos Ci sie potlucze i wyleje (a na pewno potlucze tak sa super pakowane boksy...) plama bedzie sie maslic po otwarciu.Kuwety juz po otwarciu...ty brudna sorry ale z buzi nie pachnie swiezoscia, dostawowe ciuchy i Klienci akurat uderzaja do Ciebie i co? To jest ta drogeria? I jak mam zachowac te Wasze procedury ze mam byc w ladnych wlosach czysta pachnaca z usmiechem obslugiwac Klientow? No k..jak??? Gowno nie drogeria, nie poszanuje zaden Klient jesli nie bedzie szacunku dla Pracownikow.Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z Tobą w 100% .Jeszcze żeby te j.....e kierowniczki nas chociaz szanowały to i my pewnie byśmy inaczej pracowały i oczywisćie nie rąbały im dup po kątach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do19:17 Jeżeli to ty aneta -to nie dziwië się że lubisz swoją pracę bo za lizusoatwo i donosicielstwo awansowałaś na asystenta,/wielkie zaskoczenie/bo hronicznie jesteś zmęczona i wykonujesz swoje obowiązki na bardzo niskiem poziomie wiecznie jakieś niedociągnięcia.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak drukować paski, wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w teta wchodzisz w pracownicy-raporty-koperta utajniona-wpisujesz date np za sierpien wyplata wpisujesz 1.08.2015. paski są dostępne dzień po wypłacie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes pewna,ze pisze sie 1.08 a nie ostatni dzien miesiaca czyli 31.08??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie można znaleźć tego maila do prezesa...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ma ktoś może już wypłatę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od kiedy to wypłata jest siódmego...?litości......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a kiedy ta promocja -40% , bo mi już powoli wszystko się kończy (kasa też, bo jestem studentką :) ) i przydałoby się zrobić zapasy. jeśli wiecie to bardzo proszę napiszcie. dziękuję. Studentka z pustą portmonetką. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga Studentko z pusta portmonetka... Niestety nie jestesmy w stanie odpowiedziec ci na twoje pytanie,bo my nie wiemy.Przewaznie dowiadujemy sie jakies kilka dni przed akcja.Wiec cierpliwosci:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - Mimo wszystko dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 11:37 wczoraj, chyba pracowałyśmy na tym samym sklepie, piekła ciasta, gotowała obiady (w końcu gastronomik kończyła) załatwiała prywatne sprawy ks, szybko została asystentem a kiedy zwolniło się stanowisko z-cy to był cyrk, jeździła do niej do domu razem z ulubioną kasjerką. Oczywiście bez obsmarowywania innych i wywyższania siebie też się nie obyło, po sklepie latała za nią jak piesek (dosłownie ;) ) ale się opłacało ona została z-cą i ulubiona kasjerka asystentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najlepsze było to, że za jej plecami obsmarowywała ją - a jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×