Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość 1234
A jezeli ja znam juz wyniki z inwentaryzacji kiedy moge spodziewac sie wyplaty za nia (1 prog)? I jak myslicie kiedy wyplata? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 20grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Promocja,wyprzedaz i przecena to terminy,ktore powinien znac kazdy klient.Wtedy sa w jakims stopniu SWIADOMYMI KLIENTAMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świadomi klienci, chyba żartujesz oni łykną wszystko jak pelikan byle by było tanio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale klienci często mylą pojęcie promocji z przecena. I mówią ze coś jest przecenione a tak naprawdę jest w promo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej czy jak jestem na zwolnieniu w ciąży od października to należy mi się premia za inwentaryzacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się często klienci pytają dlaczego jest promocja na ten produkt, bo co jest przeterminowany? Hehe odpowiadam ze nie po prostu jest w promocji nie ma to nic wspólnego z uszkodzeniami i zbliżającym się terminem przydatności, ale wiedza ze jak biorą coś ze stojaka wyprzedażowego to znaczy ze towarowi albo kończy się data albo jest uszkodzony albo jest to końcówka serii, a Paniusia która kupiła krem mogla udać się do sklepu i zapytać obsługę o co chodzi ale nie lepiej tu na forum wylewać żale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę usuwają posty, czytałam post, wrzuciło mnie ze strony a po ponownym uruchomieniu posta nie było. Gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile czasu powinno byc odstepu od zakonczenia pracy do podjecia? Czyli jak koncze o 21 to o ktorej moge zaczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 godzin odpoczynku musi byc,na 8mozesz przyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O 8 rano dnia następnego. Minimum 11 godzin przerwy musisz mieć inaczej grafik nie puszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do zakodowanych terminów. Istnieje coś takiego jak rozkodownik.pracowałam u konkurencji i tam nie było problemu kiedy klient pytał o termin to brałam do ręki ów rozkodownik i klient wiedział co kupuje. w rossie długo zabiegałam o to ponoć miał być dostępny w erosie niestety nigdzie go nie byłam w stanie znaleść. O czym to świadczy. Firma kusi nas super premią za dynamikę A nie potrafi zadbać o terminy produktów którymi handluje(czyt. Klient rezygnuje z zakupu )miałam takich klientek którym nie potrafiłam odpowiedzieć na pytanie jaki jest termin przydatność .mimo że na słoiczku jest napis że np. 24 mc od otwarcia, to produkt ma swój termin ważności .czasami jest to 5 lat a czasem 3 lata. Skąd mam to wiedzieć jeśli Nie mam rozkodownika . Dlatego mam wiele skarg że dany produkt uczulił. Być może dany produkt uczulił a može był po prostu przeterminowany.dziwi mnie że nawet na marki własne nie mamy rozkodowników a systematycznie dostajemy pisma o sprawdzenie terminów. Paranoja. Jak je sprawdzić nie mając rozkodownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to ładnie nazwałas "rozkodownik" jest właśnie na erossie bo nie raz już z niego korzystałam. W zakładkach po lewej stronie pod nazwą daty ważności. Chyba kiepsko szukalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukałam również pod nazwą datą ważności. Co prawda teraz tam nie zaglądałam skoro wcześniej nie znalazłam tam odpowiedzi .sprawdzę czy faktycznie teraz jest dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzę . Nie znalazłam. A nie należę do osób niedokładnych. Jako jedna w moim zespole wiedziałam źe istnieje coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję że mnie mnie nie znieszałaś z błotem . Jak to większość tutaj czyni. Doceniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo niby czemu miałabym Cię zmieszać ? Jest napewno poszukaj i poczytaj będziesz miała o tyle większą wiedzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest na pewno na w rossie, ostatnio drukowałam bo Pani chciała znac datę ważności farby do włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 12.37 co to ma znaczyć? prawdopodobnie! klient ma zawsze racje i jeżeli mówi ze wzięła ta pani z promocji to tak jest!rozumiemy się?a insynuować to ty możesz w domu sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://checkcosmetic.net/ tu jest jedna ze stron która automatycznie odczytuje daty wystarczy wpisać kod z opakowania. Takich programów jest sporo sama na nim sprawdzałam datę ważności farby do włosów bo spory czas walała się po domu i nie byłam pewna. Na erossie na pewno jest, tylko nie program a po prosto przykład i wyjaśnienie jak z danej firmy odczytać datę , korzystaliśmy z tego jak poszłam pracować na nowo otwarty sklep część towaru dostaliśmy z wcześniej zlikwidowanego sklepu i musieliśmy daty sprawdzać bo sporo towaru było po terminie . Ogólnie schemat jest prosty 94120373 tu patrzymy na trzy pierwsze cyfry 9 to rok czyli 2009 a 41 to tydzień roku czyi październik ale miesiąc jest mało ważny wystarczy rok :) 2853P tu z kolei 4 pierwsze 285 to dzień roku czyli 12 października a 3 to końcówka roku czyli 2013 mamy październik 2013 może wydać się na pierwszy rzut oka skomplikowane ale to naprawdę proste ja większość dat rozszyfrowuje bez problemu :) wystarczy zapamiętać kilka wzorów a to skopiowałam dla was ze stronki też warto zapamiętać bo można się szybciej pozbyć upierdliwego klienta Oprócz tego możemy pamiętać o następujących terminach przydatności: *Maskary są ważne przez 3-6 miesięcy po otwarciu. Wszystko zależy od tego jak duży miały kontakt z powietrzem. Im mniej tym termin przydatności do użytku będzie dłuższy. *Kremy w słoiczkach - do 9 miesięcy. *Cienie, pudry i róże mają okres przydatności do 3 lat. *Kremy i balsamy od 6 do 9 miesięcy. *Pomadki, szminki - można ich używać przez 2 lata, czyli całkiem długo. *podkłady, fluidy to maksymalnie 12 miesięcy, aczkolwiek lepiej starać się je zużyć w ciągu pół roku. można z tego zrobić ściągawkę i trzymać na kasie perfumeryjnej tak jak u nas , naprawdę ułatwia życie buziaki dla wszystkich :) mam nadzieje że coś pomogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 23:16 szacun dla ciebie byleby ktoś chciał ja przyswoić :) trochę chęci a wiem po sobie ze się da :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to mi sie podoba,normalna polemika,wymiana doswiadczen,a nie bluzgi i obelgi.Oby wiecej takich postow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 23.05 Nie będę wchodzić z Tobą w głupie dyskusje napisze tylko tyle ŻAL MI CIEBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:16 brawo :-) wiedzę ze to Twój konik, tak jak mówisz to jest proste trzeba tylko się zaznajomić ze schematem. U nie na sklepie to daty mam może nie w małym paluszki ale też nie mam problemów z ich rozkodowaniem nieraz nawet po ta kartkę nie musze iść z erossa i często mnie dziewczyny pytają jaka jest data przydatności :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:05 Co to znaczy ze klient ma zawsze rację ? Chyba tylko w Twoim mniemaniu. A czy ten krem był dodatkowo oklejony jakimiś cenowkami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię pracować w tym sklepie jeszcze to towarzystwo jakie mam śmieją się ze mnie obrażają bo jestem przy kości, ale przyjdzie czas zemsty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko ja z kolei jestem mała i koścista przy wzroście 158 ważę 45 kg a mój na życzymy przy wzroście prawie 190 waży 115 kg i tez dziewczyny w pracy żartują ze mnie zwłaszcza jeśli chodzi o sex , albo że sie w pół złamie jak będę kuwetę podnosić itp:-) ale ja to biorę żartem i tez potrafię sie odgryść, grunt to dystans do siebie. Po za tym mamy na sklepie dziewczynę przy kości jak to ujełaś , i jest to najbardziej zakręcona, radosna i pozytywnie nastawiona do zycia dziewczyna jaką znam .Ta że głowa do góry i piersi do przodu bo inni ludzie postrzegają nas tak jak my sami postrzegamy siebie :-) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktos juz wypłatę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, pko bp ma wypłatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×