Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

tja.... dobrze, ze czolg ma duza pake, to ten stol sie zmiesci ale ja go wnosic do gawry nie bede :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cztery odsłony ironii
Dobry dzień:-) śnieżny wiec piękny;-) a piękny, bo oglądany przez okno:-D Poświątecznie weekendowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór po Świętach ;) (chociaż nadal weekendowo więc nie jest źle! ;) ). Znaleźliście coś pod choinką? ;) U mnie nie ma śniegu ale jest przepiękna szadź na drzewach co w połączeniu z promieniami słonecznymi malowało bajkowy krajobraz :) PS. Sąsiad, jaki to jest święty orgazm? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oficjalnie przyszłam oświadczyć, że nie-nie będę podawać szampana bo zanim doniosę, to rozleje:-P Lubię:-) u mnie pod choinką Mikołaj zostawił cos czerwono- czarnego z pięknej koronki:-) nooo lepiej trafić nie mógł:-) a co Tobie przyniósł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seksowna bielizna pod choinką potrafi wzniecić płomienie - trzeba uważać by chaty nie spalić :P pozdrawiam po świętach wszystkich bywalców tematu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koneser:-) ależ dawno Cie tu nie było:-) Masz rację trzeba uważać, zwłaszcza że choinka żywa, wiec płomienie szybciej się rozprzestrzeniają:-P:-D Bo od innych płomieni to jedynie policzek może rumieńcem spłonąć:-P A Tobie co Mikołaj przyniósł?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudów nie przyniósł ale i tak się cieszę z drobiazgów...ważne, że niczego nie wyniósł :) U mnie też drzewko żywe i nadal mocno pachnące....czyli polski stereotyp świąteczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i lepiej ze cudów nie przyniósł, bo to zbyt zobowiązujące do bycia grzecznym cały rok:-P a Ty chyba z tych mniej grzecznych panów...czy się mylę?:-P A swoją drogą, to choinkę tez mi Mikołaj przyniósł:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×