Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość rozmowa niekontrolowana

W blasku nie znającego zachodu Słońca

Polecane posty

I nie chodzi tutaj tylko o te dzieci powyzej, chodzi tutaj ogolnie o dzieci i o ludzi innych wyzwan, innych narodow. Polacy podobno tacy goscinni, jednak tylko powierzchownie, dla swiata nie ma w Polsce miejsca, dla innego koloru skory, innego jezyka. Straszne, Polska to kraj pelen ksenofobow, z dyskryminacja w szkolach nie robi sie zdecydowanie za malo. Co te dzieci winne ze urodzily sie na innym koncu swiata albo ze maja inny kolor skory. Te wszystkie hasla ''Bog honor ojczyzna '' dzisiaj sa wykrzykiwane przez ksenofobow. Ja sie pod tym nie podpisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmowa niekontrolowana
Anialon, nie bądź taka surowa. Ludzie się boją umierać i patrzeć jak morduje się ich bliskich. O. Szustak zaleca męczeństwo, ale sam przyznaje, że się boi. Czy nie przemawiasz przypadkiem z pozycji swojego przekonania o jako takim bezpieczeństwie własnym i swojej rodziny? Strach powoduje różne ekstremalne reakcje a Ty przecież też jesteś Polką a piszesz tak o swoich rodakach...Swoją drogą, ciekawe jak o. Szustak zapatruje się na kwestię Obrony Częstochowy. Przecież tam strzelano do szturmujących klasztor...To wszystko nie jest takie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy powiedzieć Mirek z kafe, a Pan Jezus już będzie wiedział o kogo chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strach przed terrorystami to jedno, ale ksenofobia nie ma z nim nic wspolnego. Co mi moze takie dziecko rumunskie zrobic. Albo cyganskie, a takie dzieci w wielu przedszkolach nie maja zycia. W Warszawie dzieci innego koloru skory nie sa szczesliwe w 'normalnych' przedszkolach, tylko w tych miedzynarodowych, bo im inne dzieci nie daja spokoju. Z czego to wynika? Dzieci w domach nasluchaja sie ze wszyscy inni chcac zyc w Polsce sa beee. I cierpia na tym niewinne dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno: Isis celowo wpuscila terrorystow z uchodzcami do Europy. Chodzi im o to, by tym ludziom utrudnic asymilacje i o to, by Europejczycy czuli do nich wstret, w ten sposob wielu uchodzcow sie moze zradykalizowac i beda zabijac europejczykow. Ja wiem ze to bardzo trudne, ze bezpieczenstwo kraju jest wazne, ale jesli bedziemy sie od tych ludzi odwracac, kiedys oni moga sie odwrocic przeciw nam. Nie zdajemy sobie nawet z tego sprawy ze Isis nami manipuluje, gdyz muzlmanie kochaja pokoj tak jak chrzescijanie, a Isis podszylo sie pod religie choc nia wogole nie jest. Islam, jego system, ograniczone prawa kobiet, zaaranzowane malzenstwa, to odrebny problem, terroryzm to odrebny problem, uchodzcy, jeszcze odrebny. Tymczasem mamy w zwyczaju generalizowac wszystkich. Poznalam ludzi ktorzy nosza chusty na glowach a zachowuja sie normalnie, sa inteligentni, kieruja sie zasadami moralnymi w zyciu. Nie chcialabym takich ludzi, takich rodzin skrzywdzic wlasnym mysleniem ze wszyscy azjaci sa zli, bo to nie jest prawda, albo ze wszyscy uchodzcy to terrorysci. Mysle ze musimy zaufac wladzom, ze zadba o nasze bezpieczenstwo. Oczywiscie to co sie stalo w Paryzu to barbarzynstwo, jednak nie zapominajmy ze ISIS to organizacja miedzynarodowa i juz mamy nawet pierwszego terroryste pochodzenia czysto polskiego. Musimy chronic nasze dzieci by nie padly ofiarami zradykalizowania sie jak to sie stalo w zeszlym roku z trzema nastolatkami ktore najpierw uznano za zaginione, pozniej porwane, a na koncu okazalo sie najgorsze: ze przylaczyly sie do ISIS i nie zamierzaja z wakacji wracac do domu. Dzisiaj trzeba miec oczy szeroko otwarte na wszystkie zagrozenia. Ale trzeba tez sprawiedliwie oceniac ludzi wokol nas w haosie w jakim obecnie zyjemy, aby przez nas nie cierpieli niewinni ludzie, gdyz ich cierpienie moze zeslac pozniej na nas samych wielkie nieszczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I gdzie ma się w tym świecie pełnym bólu i niesprawiedliwości odnaleźć chrześcijanin? Co ma robić, żeby zmieniać świat? Nic, tylko kochać. Tylko tyle i aż tyle. Kochać każdego uchodźcę, każdego muzułmanina, każdego bliźniego i co więcej - każdego terrorystę. Każdy chrześcijanin powinien objąć swoją duchową adopcją jednego terrorystę z ISIS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie dlatego teraz czlowiek powinien wybaczac i nie marnowac czasu na jakies klotnie, tylko cieszyc sie zyciem. Nie wiadomo, co bedzie sie dzialo za jakis czas, wiec szkoda marnowac zycia na ranienie siebie. To takie przeslanie, dla samej siebie, chyba najbardziej, bo u mnie z tym wybaczaniem nie tak latwo idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm...... nie takie bylo moje zamierzenie. Jednak ostatnio zostal ten temat poruszony w telewizji w jakim stopniu jestesmy nietolerancyjni w stosunku do innych wyznan i narodowosci w naszym kraju. Nawet tu za granica mieszkajac w wielokurtulowym miescie spotykam sie z opiniami pelnymi niecheci do innych. I to wlasnie moji polscy znajomi maja takie uprzedzenia, rzuca mi sie to po prostu w oczy i uwazam ze nie jest to dobre. Czytam co moji znajomi w Polsce pisza i jest mi wstyd. Nie powiedzialam ze wszyscy tacy sa, ale uwazam ze spory procent nas cierpi na ksenofobie. Ale nie chce odbiegac od tematu :) Zyjemy w takiej erze w ktorej trzeba sie modlic za caly swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopadly mnie mysli zniechecajace do kontynuacji odmawiania nnoowweenny. Ze jestem bezczelna w swojich prosbach. Te mysli spajaja sie z moja swiadomoscia . Modle sie dalej ale moja ufnosc jakos zgasla z wiara w to ze zostane wysluchana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmowa niekontrolowana
Spokojnie, anialon. To opresja szatańska. Mam to samo, ale u mnie to już idzie na całego. Jestem w 20 dniu przygotowania do zawierzenia się Jezusowi przez Maryję i jestem po prostu miażdżona wątpliwościami. To jest straszne, nie mam kogo poradzić się duchowo. Idę dziś do spowiedzi, tylko kompletnie nie wiem do kogo, czuję się w tym wszystkim taka osamotniona. Proszę o modlitwę o umocnienie i kierownictwo duchowe, ja też będę się modlić za Was a za Ciebie anialon szczególnie. Różańca nie porzucaj. Złemu o to chodzi... Błogosławionego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialon
Modlitwy nikomu sie nie odmawia. Pomodle sie oczywiscie,jeszcze dzis ale mysle ze powinnam za Was koronke poswiecic. Zaczynam w piatek. Przepraszam za swoje slowa pelne pychy. Wstyd mi za sama siebie... Chcialabym Was przestrzec przed czytaniem pewnych oredzi, po ktorych ludzie doznali opetan demonicznych. Naprawde trzeba umiec rozpoznawac duchy i wszystko badac. https://gloria.tv/media/ENVPDYE9PKG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojawila sie juz nawet sfauszowana wersja III Tajemnicy Fatimskiej. Osobiscie nie pamietam jak brzmi ta oryginalna. Nie czytam nic na ten temat na internecie gdyz boje sie tych zagrozen wynikajacych z proby manipulacji, zly wie jak sobie otwierac sciezki by nam szkodzic. Ale chcialabym tez znac tresc oryginalnie brzmiacej III tajemnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dla Was tresc z egzorcyzmu prowadzonego przez G/a/b/r/i//e/l/a Amortha, ktora zainspiruje Was do odmawiania rozanca i do dalszej walki z soba :) 🌻 'Pewnego dnia moj kolega slyszal jak diabel mowil podczas egzorcyzmu: ''Kazde Z/d/r/o//w/a/s M/a/r/i/o dziala jak cios w moja glowe. Gdyby C/h/r/z//e/s/c/i/j/a/n/i/e wiedzieli jaka moc ma r/o/z/a/n/i/e/c/ to bylby moj koniec.'' Sekret r/o/z/a/n/c/a/ polega na tym ze jest on i m/o/d/l/i/t/w/a i medytacja w jednym. Jest zaadresowany do Ojca, Matki Bo/ze/j i D/u/c/h/a/ S/w/i/e/t/e/g/o i jest medytacja skoncentrowana na C/h/r/y/s/t/u/s/i/e/ Pokochaj o/d/m/a/w/i/a/n/i/e r/o/z/a/n/c/a, pokochaj medytacje zycia kochanego J/e/z/u/s/a. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmowa niekontrolowana
Nie spodziewałam się, że pokocham Różaniec Święty, ale te moje rekolekcje przygotowujące do oddania się Jezusowi przez Maryję sprawiły, że tak się stało. Swoją drogą, już w ich trakcie doczytałam, że po akcie konsekracji, osoba powierzająca się Maryi powinna już codziennie odmawiać 3 cześci Różańca. Wyobrażacie sobie? To jak Nowenna Pompejańska do końca życia Super! :) Dziękuję za modlitwę-sa efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co :) Polecam sie jesli tylko moge pomoc. Wydaje mi sie ze w modlitwach o blizniego rozaniec jest bardzo skuteczny Cos nam Modelka zniknela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
Jestem, jestem. Czytam Was :) To jest mój ulubiony temat. Z tym, że ostatnio coś nie mam weny do pisania choć sporo się dzieje. A może właśnie dlatego. Za dużo pisania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
Ale, no postaram się poprawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
W tamtym tygodniu byłam na Mszy św. z modlitwą o uzdrowienie. Odbyła się w kościele moim ulubionym do którego mogę dojść pieszo. To są pierwsze tego typu Msze św. w tym kościele. Mało kto o tym wie, że tam są choć były rozwieszone plakty w kościołach. Dlatego jest tylko grupka ludzi i jest kameralnie co mnie akurat cieszy :) Bylam z moją znajomą. I padło słowo poznania skierowane do niej. Konkretnie było powiedziane, że Pan Jezus uzdrawia osobę za skaleczonym palcem i nie tylko Chce uzdrowić Jej te rany powierzchowne cielesne ale również te głębsze rany duchowe. Po modlitwie uwielbienia znajoma podeszła do mnie i pokazała mi rozcięty kciuk z raną, która się jej otwierała i nie mogła się zagoić. Było też wiele słów skierowanych do rodzin i rozpadających się małżeństw, że to pole w ich życiu będzie polem Jego zwycięstwa. Było m.innymi takie słowo poznania, że Pan Jezus przyszedł aby dać Ci życie w obfitości, tylko w to uwierz. W ogóle pięknie było :) Oczywiście dar łez miałam niesamowity. I byłam szczęśliwa, że nikt tego nie widzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
A i dodam jeszcze, że w trakcie spotkania była mała prelekcja o sakramentaliach wg cytowanego Katechizmu Kościoła Katolickiego. Że obecnie się do nich wraca. O różnicy wody św. od egzorcyzmowanej i o soli i oleju egzorcyzmowanym. Warto je mieć i używać na codzień. Było świadectwo, że jedna schorowana osoba smarowała olejem egzorcyzmowanym miejsce zajęte rakiem i całkowicie wyzdrowiała. Na kolejnym spotkaniu kapłan ma święcić przyniesioną wodą i sól na egzorcyzmowaną :) Aż serce rośnie kiedy słyszy się prawdę chrześcijańską, która pogłębia wiarę dlatego ten właśnie kościół jest moim ulubionym ;) Szczególnie w moim przypadku, kiedy wcześniej niestety spotkałam takiego egzorcystę, który mnie wyśmiał i przekonywał mnie, że woda egzorcyzowana nie istnieje. Tacy moderniści to są wg mnie burzyciele KK, którzy chcą pozbawić wiernych sakramentaliów. Przepraszam, w imie czego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie Modelko ze jestes z nami :) Dzisiaj podczas odmawiania r/o/z/a/n/c/a/ odczulam wielka milosc, spokoj i radosc w sercu. Przerosly mnie one, niesamowite uczucie. Przedsionek nieba na ziemi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje sie w obowiazku Wam przypomniec 🌻 N/o/w/e//n/n/a dziewięciodniowa przed świętem N/i/e/p/o/k/a/l/a/n/e/go Poczęcia NMP 8 grudnia. Początek n/o/w/e/n/n/y/ 29 listopada. 8 grudnia, Ś/w/i/ę/t/o N/i/e/p/o/k/a/l/a/n/e/g/o/ Poczęcia NMP. Odpust zupełny dla członków Rycerstwa Niepokalanej MI, oraz godzina 12.00 GODZINA Ł/A/S/K/I, zobacz: http://8grudnia.r/o/s/e/m/a/r/i/a.pl/ 🌻 Blogoslawionego weekendu :) 🌻 Zapiszecie sie? Czy tylko ja tak mam ze jak sobie tylko pomysle o tej szczegolnej nnoowweenniiee to chce mi sie skakac z radosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmowa niekontrolowana
A wiecie, że 8 grudnia przypada dzień mojej konsekracji do Maryi?:) W tym dniu oddaję się Jezusowi przez Maryję, będę należeć do Niego przez Nią...Niesamowite... Wczoraj byłam na wieczorze chwały dla Jezusa. Oglaszaliśmy Go tam swoim Panem Zbawicielem i Królem naszego życia. Oczywiście nie mogłam się oderwać od Najświętszego Sakramentu i zostałam przy balaskach i miałam w nosie, że wszyscy wrócili do ławek i pewnie dziwnie na mnie patrzyli...Z resztą wcześniej ksiądz prosił, żeby nie zostawać w ławkach i jak ktoś ma pragnienie bycia blisko Pana Jezusa, to niech podejdzie. Cudownie było. Namaszczono nas olejem św. Charbela a na zakończenie był "buziak dla papieża", czyli ucałowanie relikwii św. Jana Pawła II :) Ech, jaka ja jestem szczęśliwa że jestem w Kościele Katolickim, gdzie jest Eucharystia. Jezus Eucharystyczny-moja miłość... Ech, przecież wiecie, jak to jest... Jemu cześć i chwała na wieki. Amen. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poland Rises Against Islam - Fr.Miedlar addresses the March For Independence, 11 Nov 2015 (Eng subs) https://www.youtube.com/watch?v=Hakb6S0IpgY x z linku komentarz: PolishKiboL 2 dni temu POLSKO Moja Kochana Ojczyzno przepraszam Cię za idiotów którzy "rządzą" Tobą przepraszam za to że tak Cię traktują ci debile z wiejskiej i sprzedają Ukochaną Ziemię Twą. Ty Jesteś w moim sercu najważniejszą Żoną za nasze barwy za nasze godło oddam całą swoją krew wylaną w walce z wrogiem który wejdzie na teren Kochanej Ojczyzny. Tyle krwi zostało już przelanej że chce się powiedzieć stop! ale widząc co się dzieje POLSKO Tobie i Maryjo Królowo Polski przyrzekam na swój Honor być posłuszny i bronić Narodu Polskiego! Tobie całe życie oddam BÓG HONOR I OJCZYZNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodze dzisiaj ja do Was w dwoch bardzo waznych sprawach, pierwsza dotyczy mojej przyjaciolki ktora jest samotna matka ma dwoje dzieci i stracila prace z blahego powodu, az mi ciezko w to po prostu uwierzyc. Ja wiem, ze jak ona sie ze mna rozstaje i wraca do domu to placze. Wiem tez ze miala mysli samobojcze i traktuje jej slowa bardzo powaznie. Prosze Was o mo/d/l/i/t/w/e za nia. Ja chcialabym odmowic za nia no/w/e/n/n/e ale nie wiem ktory dzien bylby najlepszy by zaczac i jaka jej najlepiej pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja druga prosba jest tylko sugestia, mysle ze to naprawde wazna sprawa dla nas wszystkich. Znalazlam swiadectwo osoby ktora prosi o powstrzymanie islamizacji Polski 🌻 http://poomppejaanska.rossemmariia.pl/2015/12/teresa-7-nnoowweenn-p/o/m/p/e/j/a/n/s/k/ich/ 🌻 Cos mnie tknelo by wspomniec tutaj tego typu m/o/d/l/i/t/w/y. Mysle ze to jest nie mniej wazne od tych naszych osobistych codziennych prosb. Nie jestem ksenofobem, jednak wiem, ze sa takie miejsca w Anglii, gdzie 80 procent dzieci w szkole to muzlmanie, i aby nie ranic czyjichs uczuc religijnych dzieci z rodzin chrzescijanskich maja nie nosic krzyzyka :( takze nie jest dobrze. Podobno przecietnie rodziny muzlulmanskie maja wiecej dzieci niz dzieci europejskie. Nie mam nic przeciwko ludziom, ale gdybym uslyszala ze moje dziecko nie moze do szkoly nosic krzyzyka z takiego powodu.... Dzieci mojich corek moga juz cos takiego uslyszec. Jeszcze nie jest za pozno by islamizacje Europy powstrzymac. Moglybysmy sie umowic na jakis wspolny termin i zaczac nnoowweennee w tej konkretnej intencji (powstrzymaniu islamizacji Europy) w tym samym czasie. Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×