Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

ja z południa to miałbym cały dzień podróż :D do 3miasta ale kusząca propozycja odwiedził bym przyjaciółkę w Ełku miałbym blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak gość po 30;) pomożemy oczywiście:) Maxx więc okazuje się, że wszystko ma swoje dobre strony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałbym ,,przelecieć" cały post a przecież wiecie która, który skąd więc niech ktoś poda imona, miejscowość po prostu zrobi listę - ktoś ze stałych bywalców. Ewentualnie moge podac swojego FB i tam można dalej zorganizować, dogadac szczegóły i zagłosować na miejsce spotkania - a nie każdy zagląda tu na co dzień. Ja w najbliższych tygodniach nie będę mógł ze względu na brak pracy - ale jest cos na widoku więc będe gotów jak przybędzie grosza.A. Dziękuję za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R jak R
Dobry wieczór :) Widzę że coraz bliżej Jesteśmy morza :) Jeszcze trochę a naprawdę spotkamy się w 3 mieście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
Adam tu nie wszyscy tak otwarci jak ty z podawaniem FB:) nie znamy swoich imion i nie wszystkie miejscowości było i chyba nadal jest nam dobrze z ta wiedzą jaką mamy.Więc tylko mniej więcej wiemy z jakich rejonów ktoś jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, więc podaję e-maila na razie dla chętnych którzy chcą się zorganizować i spotkać nazir28@o2.pl, wykonam taką listę z propozycjami miejsc itd. i wyślę zaintersowanym. Tyle moge dla Was zrobić - a ja może ,,zdążę" dojechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Dobry wieczor! Nazir- podobal mi sie Twoj tekst "dupa z wasami" :D :D Zosiu-a jak Ty sie dzis czujesz? Bylas w pracy? Ja nie bylam, rano paskudnie sie czulam, ale im dzien byl starszy,tym bylo lepiej ;) Jutro juz koniec laby. I tak na szybko,poprosze malutka sciagawke- pisalas,ze w numerologii piateczki sa fajne, zaztem jakie numery sa ..hhhmm...trudniejsze? Tak jak sie mowi,ze skorpiony sa straszne ;) R-kierownik sie odnalazl!! a myslalam,ze brak netu Cie dopadl. Gosc po 30- tez jestem za ,zeby przyjezdzac na gotowe ;) Max-dzieki za muzyczke, akurat konsumuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazir witam tylko to już jest zrobione bo część osób ma kontakt ze mną @ więc to będzie tylko powtarzanie tego co jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kursiku :) Nie po prostu wczoraj miałem inne zajęcia :) i bardzo późno do domu wróciłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, coś jak w polsce. 1 osoba x 3 opinie + 3 osoby x 3 opinie =12 opini. Albo chce ktoś sie spotkać albo nie. Albo kto s chce współpracowac albo nie i chce si e spotkac tylko z wybranymi osobami, osobą. Statystycznie przyjedzie 30 % zadeklarowanych. Jesli masz listę, oblicz to, zaproponuj, zasugeruj lub podejmuj decyzję. Zresztą ja chciałem tylko poczytać a nie wtrącac się skoro macie już macie jakieś plany wstępne. :). Najepiej wziąść na luz i nie stresować się a spotaknie wziąść ,,pełną garścią". Pozdrawiam wszystkich.A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
Witam kurs:) panowie organizujcie i dajcie tylko znać gdzie i kiedy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Kierowniku- poprosze w takim razie o male podsumowanie: mniej wiecej ile osob,kiedy,gdzie i ew. jaki lokal by odpowiadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Nazir-dzieki,ze oferujsz pomoc i czuj sie jak najbardziej zaproszony. I powiem Wam,ze jak juz kupie bilet to tylko zlamana noga mnie powstrzyma od pojawienia sie, ewentualnie epidemia wirusa ebola ;) w koncu chyba mam najdalej wiec jesli nawet mialabym se zobaczyc z jedna osoba to i tak bede :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
Kurs podoba mi sie twoje nastawienie to chyba skorpion przez Ciebie przemawia:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kursik to zorientuj się kiedy możesz przyjechać najlepiej w jakąś sobotę i zobaczymy kto będzie mógł proponuje na pierwszy raz W-we bo najwięcej osób może tu samodzielnie przyjechać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Nie,nie, to tylko nudna i doprowadzajaca sprawy do konca zodiakalna panna. Gosc A zdaje sie jest skorpionem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczornie:) Kurs Funta lepiej zdecydowanie, na szczęście moje ktoś podał mi nazwę leku i kupiono mi, jest dużo lepiej, a w pracy musiałam być i jutro i w środę, bo muszę poprzekazywać sprawy różne przed operacją, ale od 17.00 leżę wiesz co 5 są fajne, bo ja jestem piąteczka:) wiesz każdy numerek może być fajny i niefajny, zależy którą stronę i kierunek wybierze, a skorpiony są impulsywne, wybuchowe, wkurzają, ale też i do rany przyłóż, i troszczą się o ciebie, i dobre serducho mają, jak przyjaciel to na całe życie i wróg też, jak zaleziesz raz za skórę skorpionowi to już nie zaufa. Piszę tak nie z przeczytanych charakterystyk, ale z życia wzięte. Mam syna skorpiona:) dwie najbliższe przyjaciółki/bardzo dobre koleżanki /zawsze się nad tym zastanawiamy:)/ skorpionki:) na podstawie tych trzech osóbek piszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
dziś pisałaś o skorpionie i pomyślałam, że to twój znak:) dlaczego za raz nudna panna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
R-napisze kiedy nie moge- ten weekend kiedy sa walentynki -(i to nie z powodow "sercowych" ;) ) A tak to raczej wszystko mi odpowaida- procz nastepnego weekendu bo nie zdarze zalatwic wolnego. Zosiu-ja wlasnie tez lubie skorpiony,dobrze sie z nimi zwykle dogaduje,moze chodzi o to ,ze do przyjazni podchodze identycznie jak one. Super,ze z Toba lepiej! Gosciu po 30- panny sa czesto uznawane za nudne, przyziemne, z zerowa spontanicznoscia...ale to tyle horoskopy- a zycie sobie ;) A Ty spod jakiego znaku jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takaanka
Kurs funta, zosia ci nie odpowiedziała więc ja napiszę, że nie ma w numerologii złych cyfr, każda ma swoje dobre i złe strony. Dobrze jest znać je bo można wtedy starać się walczyć z tymi które nam utrudniają życie. Albo raczej wykorzystać je w taki sposób aby nam tego życia nie utrudniały bo tak naprawdę nie zlikwidujemy ich, są wpisane w nasz charakter. Nasze dobre cechy też warto znać bo można je rozwijać. Od dawna interesowałam się takimi różnymi tajemniczymi sprawami :) , numerologia oczywiście jest jedną z nich. Bardzo ciekawa jest taka wiedza, dużo o sobie można się dowiedzieć, a także o innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie Kierowniku RjajR ...no bo ja nie napisałam maila i nie wiem czy jestem na liście....:)? mam nadzieję, że mnie wciągnąłeś...? czy mam napisać maila? a może napiszę szybciutko...? Rjak R moje zdanie znasz mnie wszystko jedno gdzie, Może Scarli i Maxx powiedzieli czy dojadą do Wawy? Kurs dawaj jakąś datę ... tylko nogi nie łam:) a jakby co to myślę, że RjakR Flower i ja do Wawy dojedziemy jeżeli w innym terminie byś przyleciała...RjakR Flower zgadzacie się na to co napisałam do Kurs Funta? Nazir28 jedź z nami na spotkanie i już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie Takaanka interesujesz się numerologią i nie chcesz na spotkanie przyjechać???? o nieeee .... zabieraj wiedzę ze sobą i każdemu z nas nagadasz co o nas sądzisz :D:D:D dobrze napisałaś, ja napisałam, że każdy numer może wybrać swój kierunek pozytywny lub negatywny właśnie...,ale Ty lepiej to ujęłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takaanka
U mnie dopiero teraz pojawił się wpis zosi, jak już napisałam swój. Zosiu, czyli podobnie napisałyśmy, nie ma złych cyfr w numerologii. Tak jak nie ma złych znaków zodiaku. Każdy jest i dobry i zły. Ma jakieś predyspozycje, jakieś skłonności, ale od jego wyborów zależy czy będzie rozwijał te swoje złe cechy czy dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
Kurs nie gniewaj sie ale wole nie być analizowana:D wiec znaku nie podaje. Tak sobie myślę , ze to co co jest w horoskopach odnośnie znaków czy któreś pasują do siebie jakie są itd to nie do końca tak póki nie wiemy jakim znakiem ktoś jest to jest jaki jest a jak juz poznamy znak to za raz a właśnie bo np skorpiony tak maja a barany i panny maja inaczej;)za raz chcemy wszystko tłumaczyć znakami i numerologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu Jesteś :) Kursik ale jest jakiś czas żebyś mogła zarezerwować sobie bilet w jakiejś promocyjnej cenie a ponieważ Ty masz najdalej to powinniśmy dostosować się do Ciebie :) Dlatego sprawdź kiedy możesz przyjechać najszybciej i wszystko Tylko oby to było już po operacji Zosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
cięzko i z błedami mi sie piszę więc zmykam spac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Juz sprawdzam kiedy bilety tansze sa, zaraz sie odezwe. No i jeszcze musze w pracy zagadac ;) Gosciu-dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×