Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna2608

Starania o dziecko in vitro 2015

Polecane posty

Dziewczyny a w której dobie mialyscie podane zarodki? U mnie widzę ze wola 5 dniowe a tak juz bym chciała miec je w sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
Hej i stalo sie najgorsze :-( z dwoch jeden przetrwa tylko do 4 doby a ten drugi zwolnil i rozwija sie bardzo wolno i mam czekac do jutra ale pani embrolog daje tylko 1% szans ze bedzie ok.Jestem zalamana .Powodzenia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula żeby chociaż jeden przetrwał to jest szansa. Z całych sił trzymam kciuki trzeba wierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula ja mimo wszystko wierze ze sie uda czasem nawet słabo rokujące zarodki sie przyjmują wiec szansa jest zawsze. Czekam na informacje od Ciebie i trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
Czesc stal sie cud zarodek sie rozwinol i dzis mialam transfer :-) lekarz i embrolodzy byli w szoku ze sie rozwinol.Teraz do 28 czekamy i testujemy.Anusia a ty kiedy transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula jak ja sie cieszę super widzisz trzeba wierzyć do końca widocznie ktoś nad Tobą czuwa:):) trzymam teraz mocno kciuki :) ja mam transfer jutro ale nie wiem w jakiej kondycji sa zarodki bo juz sie za bardzo tym stresuje i zobaczę co ma byc to bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka2015
Ola cieszę się ze po wizycie wszystko ok , to już dziewczynki całkiem duże ;) dużo zdrówka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc anula - super ze wkoncu ten etap nadszedl :) 3mam kciuki mocno za Was obie dzieeczyny - dajcie znac jak juz bedzie wiaodmo :) To ja gosc M ale juz ktos sobie to zarezerwowal i musialam sie zarejestrowac,zeby wkolo tych nickow nie zmieniac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
To anusia 3 kciuki za jutro daj znac jak bedziesz po.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jula
dziewczyna za niecałe 2 tygodnie będę mieć transferek,jak się do niego jak najlepiej przygotować co robić żeby zwiększyć szanse na powodzenie,co jeść,czy po prostu nie myśleć i zdać się na los...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja po transferku jednej blastocysty klasa 4AB wiec chyba taka średnia ale czuje sie wspaniale naprawde super uczucie:) Anula to w sumie będziemy betowac prawie w tym samym okresie oby nam sie udało:) gość jula co do twojego pytania ja codziennie piłam inofolik a tak poza tym to myśle sie oszczędzać w miarę ale bez przesady ja nie pije juz od kilku miesięcy alkoholu ale zobaczymy czy to cokolwiek da:) trzymamy za Ciebie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
Anusia bylo by super jak by nam sie oboje udalo a kiedy masz testowac? Dostalas l4?A jakie masz teraz brac leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula mam testować 30-tego to bedzie dla nas długi czas Hahaha :)w sumie mogłam wziąć l4 ale nie chce w pracy nic mowić wiec wzięłam tydzien wolnego:) ja biorę duphaston 3 razy dziennie progynova 2 razy dziennie i luteine dopochwowo 2 tabletki rano i wieczorem. A ty jakie masz Anula leki? Jak sie wogole czujesz? Ja cały czas patrzę na zdjecie zarodka jaki on śliczny:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
Czuje sie dobrze jedynie to jestem spiaca i piersi mam jak arbuzy i bolace :-) a i troche mnie brzuszek boli ale to chyba od zastrzykow bo od punkcji bije sobie zastrzyki z prolutex i pije inofolic i to tylko tyle ciekawe dlaczego mam tylko to .A jak ty sie czujesz? Dlugo trwal u ciebie transfer i czy odczuwalas jakis bol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula myśle ze każdy lekarz dobiera leki indywidualnie wiec tym sie nie ma co przejmować. Transfer przeszedł lekko, chyba tylko miał lekarz jakiś problem z cewnikiem wiec czułam lekki dyskomfort bo nie cierpię jego zakładania:) ale samego transferu to nic nie czułam a Ty jak odczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
Mnie troszke pomeczyl ale bez bolu .A jaj ty sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula ja ok dzis leżę w łóżeczku wypoczywam tylko jakies takie bulgotanie śmieszne czuje w brzuchu:) evitaz jak tam usg wszystko w porządku? Izagosc jak u Ciebie i co ta betka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anula trzymamy kciuki a oczywiście "mamma Ola" tylko o sobie bo po co komentować problemy innych :-P najważniejsza jest ona :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula ja sie czuje super dzisiaj wypoczywam. Teraz tylko musimy uzbroić sie w cierpliwość:) izagosc i jak twoja betka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia gratulacje :) piękne przeżycie transfer ja łzy w oczach miałam :) moje usg super dziabąg ma 3,89 mm I bije mu serduszko :D trzymam kciuki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izagość
U mnie beta spadła, dzis 5,11! Dzwoniłam do kliniki mam odstawić leki i czekać na @ :( Nie wiem za jaki czas moge podejść do kolejnego transferu, wszystko musze zacząć od nowa nie mam mrozakow. 10 dpt bhcg =18, dwadni pózniej 5,11! Czy to ciąża biochemiczna, czy w ogóle mozna nazwać to ciąża ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izagosc no to strasznie mi przykro i smutno ze musimy takie sytuacje miec w swoim życiu:( na pewno nie mozna sie poddawać i dalej trzeba walczyć i ja trzymam kciuki zeby następnym razem sie udało. Myśle ze to była ciaza biochemiczna tak myśle czyli chyba zarodek obumarł tak niestety dzieje sie bardzo czesto i przy in vitro i naturalnych ciążach:( dlatego musimy byc bardzo silne a kto jak nie my kobitki:) evitaz naprawde sie cieszę i super ze tak u Ciebie poszło wszystko pomyślnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że nie masz nawet odwagi się podpisać tylko jako "gość". Żal dupę ściska? Zazdrość, że tobie się nie udało? Poza tym pisałam do Kasi. A! I oczywiście ,że dla siebie jestem najważniejsza! Nie muszę komentować wszystkich problemów na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MammaOla olej taki komentarz ja wogole nie ogarniam ze ktoś ma czas wchodzić na fora i takie brednie pisać, trochę przykre widocznie nie ma swojego życia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×