Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna2608

Starania o dziecko in vitro 2015

Polecane posty

Gość monia0323
Anulka pierwsze ruchy poczułam jakoś w 19 tc ale takie bardzo delikatne, teraz kilka razy dziennie czuje dzieciątko. Wczoraj miałam usg polowkowe i wszystko w porzadku. Dzidzia dupicią się odwrociła i nie pokazała co ma między nóżkami. Za tydzień wizyta kontrolna u mojego gin i moze wtedy sie dowiem jaka płeć. Najważniejsze ze zdrowe. Imiona mamy wybrane dla chłopczyka Aleksander a dla dziewuszki Nina. Pik nie poddawaj się kiedys na pewno się uda. Wiele z nas przechodzilo to samo. Trzeba walczyc dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia0323
Anusia super wiadomosc Leti ja obecnie jestem w ciąży w 21 tygodniu. Pamietam jak po transferze myslalam ze nic z tego nie bedzie bo to byl ostatni i najslabszy mroziaczek. A jednak sie udało:) Bedzie dobrze trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
Anusia gratulacje :-). Dziewczyny w sobote i niedziele oraz poniedzialek pokazal sie u mnie brozowy sluz byl dwa razy dziennie a od dzisiaj co ide siku to mam brazowo na papierze :-( powiedzcie mi czy to implantacja czy @ sie rozkreca? Jestem zalamana :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za wpis o waszych pierwszych *****ch dzieciątka, także pozostało mi czekać ;) dziś mam wizytę kontrolną , mam nadzieję że wszystko będzie ok. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
U mnie brązowy śluz oznaczał ciążę. A przy lekach @ nie dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
Ale ja z lekow biore tylko prolutex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia0323
Prolutex to progesteron więc nie powinnas dostać okresu. Nie zamartwiaj się na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość MM
Pik89 ok 3 dni po odtsawieniu przychodzi @ przynajmniej ja po tych 2 razach tak mialam. Dobzre Cie rozumiem tez mam endometrioze i wydaje mi sie to wszystko malo mozliwe :( Anusia wielkie gratulacje ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mega sie stresuje i zrobie bete dopiero za 2 dni tak jak chcial lekarz bo boje się niskiego wyniku jeszcze:( dzis z rana tez sliczna czerwona kreska ale i tak nie wierze jeszcze:) gosc mm w sumie nie wiem czy na usg to jest widoczne ja mialam robiona histeroskopie zeby to sprawdzic ale niezbyt sie na tym znam:( Anula a ty jak testowanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pik89
Gość MM dzięki za odpowiedź. Wydaje mi się, że zrostów nie widać na usg... chyba tylko torbiele lub przemieszczenie się np: jajnika w wyniku zrostu. Mi przynajmniej nigdy nie powiedzieli po usg, że mam zrosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pik89
Anusia gratuluję! Wszystko będzie ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
Anusia ja wlasnie oddalam krew na badanie ale jestem zalamana i raczej sie nie udalo :-( ja caly czas brudze na brazowo i to coraz bardziej a przed chwila mialam krew na papierze i zaczyna mnie pobolewac podbrzusze.Niewiem co robic jestem zalamana :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MM też mu się wydaje ze na usg zrosty nie wyjdą. Mi nigdy żaden lekarz po usg nie powiedział ze mam dopiero po laparoskopii się dowiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pik89
Anula a o której masz mieć wynik? Ile dni jesteś po transferze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
Wynik mam miec wieczorem lub jutro a transfer mialam 20 wtorek w 6 dobie dziewczyny co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pik89
Nic nie możesz zrobić oprócz próby zachowania spokoju i czekania na wynik. Jak ja plamiłam to lekarz kazał się uspokoić i powiedział, że dopóki nie ma regularnego krwawienia to nic straconego ;) Przytulam! I czekamy razem z Tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
Ale ja juz caly czas krwawie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
Ale ja juz caly czas krwawie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
Ale ja juz krwawie caly czas :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak właśnie myślałam że tak napiszcie też mi się wydaje ze nie,miałam właśnie usg w sobotę lekarz mi nic nie powiedzial a obawiam się że chyba się robią... Rok temu miałam na jelitach tak mi daleko poszły i miałam podobne objawy chyba że to akurat przypadek i coś organizm wariuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunki
Prawda jest taka, że sprawa in vitro w ostatnich latach dość mocno się ruszyła rządowy program - http://www.invitro.gov.pl/ kilka klinik które uczestniczą w jego realizacji między innymi centrum medyczne macierzyństwo - http://macierzynstwo.com.pl/ (Kraków) która jest doceniana nie tylko w Polsce za osiągnięcia, ale także w Europie. W tej chwili dziecko stało się bardziej realne, dla niektórych par, dla których jeszcze kiedyś było tylko marzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
Kasiu takie pytanie do ciebie. Czy twój brzuszek na gorze jest twardy a podbrzusze miękkie? Nie wiem co mam myśleć bo mam teraz częste twardnienie brzucha i ogólnie jest twardy. Mama ola może ty tak miałaś jak byłaś w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana :) Twoje ciało przygotowuje się do porodu :D To normalne, a boli Cię jak twardnieje? Często tak masz w ciągu dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
No właśnie dosyć często. Tylko ze on na gorze jest cały czas twardy i nie wiem czy taki ma być. A dzisiaj spanikowalam bo bolało mnie w boku. I rano tez miałam mokro i nie wiem czy to mocz czy wody się Sącza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza a tak mniej więcej co ile ten brzuch twardnieje? Ja na Twoim miejscu zadzwoniłabym do lekarza albo najlepiej pojechałabym do szpitala, tam by zbadali czy robi Ci się rozwarcie i czy te "mokro" to czasem nie wody i podłączyliby do ktg i sprawdzili skurcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
Miałam przedtem zamiar jechać do szpitala ale trochę się uspokoiło szczerze mówiąc to nie wiem co ile bo brzuch na gorze jest twardy praktycznie cały czas a na dole miękki. Wizytę mam mieć 9 listopada ale pojadę jutro chyba że coś się będzie działo to dzisiaj jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×