Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna2608

Starania o dziecko in vitro 2015

Polecane posty

Gość gość anula
Dziewczyny jaki mialyscie lub jaki ma byc wynik estradiolu podczas stymulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam jutro punkcję w sobotę miałam estradiol ponad 3000 więc lekarz zaprzestał stymulacji aby nie doszło do hiperstymulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L_E_T_I
Hej, jestem tu nowa, w sierpniu przechodziłam stymulacje i miałam punkcję, pobrali mi 8 komórek i wszystkie się zapłodniły ale do blastocysty przetrwały tylko 2 podali mi jeden najładniejszy ale się nie udało, teraz w tym cyklu podchodzę do crio, okazało się że mam jednego mrozaka i drugiego słabszego (nie wiem w 6 dobie wygląda jak by był w 4 dobie podziału) więc podadzą mi 2 na raz. Boję się tylko czy się ładnie rozmrożą i czy będzie co mi podać. Wysokość estradiolu zależy od ilości dojrzałych komórek, podobno :) Trzymam za was wszystkie mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co się bać punkcji, usypiają cię i nic nie czujesz, później możesz tylko czuć kłucie albo jakieś ciągnięcie w brzuchu ale generalnie do przeżycia, mi kazali w razie potrzeby łykać nospę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Ja przy pierwszym podejściu dzień przed punkcja estradiol miałam 6500 wiec są i gorsze przypadki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość izka
dziewczyny wczoraj miałam punkce ale niestety nie będę mieć transferu ze świerzaczków ponieważ mam za dużo wody w brzuszku, w jajnikach czy któraś miała taką sytuacje bo nie wiem czy się martwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość W
LETI ty to mialas szczescie,ja lecze sie za granica i tutaj punkcja nie jest taka kolorowa,miejscowe znieczulenie kolo jajnikow no i morfina do zyly,ktora jak sie przekonalam niestety nie zawsze dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość W
Gosc Izka,ja mialam troche wody przy jajnikach i w brzuchu,lekarze zdecydowali sie jednak na transfer w 5 dniu,ale sie nie udalo,lepiej poczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciaewcia
Dziewczyny czy miała którąś przypadek że mrożaczki nie dały rady rozmnożenia. Martwie się tym czy da radę a mam tylko jednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
gosc anula - wkoncu i u Ciebie sie ruszylo , pamietam zaczynalysmy jakos razem ale ciagle u Ciebie cos po drodze bylo nie tak,ale naszczescie juz widze ze wszystko ku dobremu. Trzymam kciuki za jutro i za nastepne dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
Gosc M to prawda :-D wkoncu sie ruszylo :-D a co tam u ciebie ? Jutro napisze co i jak.Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
No coz ja po 2 nieudanych transferach ... teraz czekam na wizyte do dr - 24 pazdzerinik i zobaczymy co dalej, teraz bede pewnie musiala czekac na swoja kolej , ktora pewnie bedzie po nowym roku, bo zaczynamy od nowa, nie mam juz mrozaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta 20 dpt 6064 :) dziewczyny cuda się zdarzają :) ewciaewcia na pewno wszystko będzie dobrze myśl pozytywnie trzymam kciuki mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś dzwoniłam do laboratorium z 13 pobranych zapłodniły się tylko 5 trochu się zawiodłam bo myślałam że więcej się uda zapłodnić od czego w ogóle zależy ile zarodków zapłodnią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia0323
Ewcia ja miałam dwa razy kriotransfer i nie bylo problemow z rozmrozeniem. Nie martw się na zapas wszystko bedzie dobrze. Trzymam kciuki zrby Ci się udało. Ja juz jestem w 19 tc z moim mroziaczkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciaewcia
Monia super ale leci już 19 TC. Myślę niby pozytywnie ale wiesz jak to jest zawsze się martwimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Ola, Izka jak tam u Was? jak się czujecie? jak waga? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
Kasia zebra mnie strasznie bolą i się mecze a poza tym ok. Waga od początku to 13 kg. A jak u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
mnie tez zebra bolą, i czasami cięzko oddech złapac. Zaczyna sie czasami bezsennosc no i niestety czesto robi mi sie słabo. Czuje sie juz jak slon. Ale na szczescie niewiele nam juz zostało. Zaczynam powoli bać sie porodu a Ty? U mnie tez 13 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
Ja staram się o tym nie myśleć ale czasami jak się tan mocno wierci ale złapie ból podbrzusza to stresuje się. Jeszcze 4 tyg mam nadzieje ze nie będzie się spieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
Hej dziewczyny jestem po ponkcji pobrali 8 .A teraz znowu stres i czekanie na telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
Hej.Jestem po punkcji pobrano 8 pecherzykow.A teraz znowu stres i czekanie na telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evitaz
Anula nie martw się na zapas mi pobrano 9 pęcherzyków i 8 się zaplodniło:) ciesz się i myśl pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciągle o coś każda się martwi, czy pobiorą i ile, czy przetrwają,czy się zaplodnią, czy zagnieździ się,czy się uda itd. Ciężki ten nasz los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izagość
5 dpt -26 dzien cyklu, czuje jakbym zaraz miała dostać @ :( To moje pierwsze podejście do In vitro wiec nie wiem jakich objawów mam sie spodziewać ! Pobolewa mnie dół brzucha, piersi mam 2 rozmiary większe ale plamienia jeszcze nie zaobserwowałam. Implantacyjnych tez nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza gość mnie też tylko brzuch bolał jak na @ i piersi duże miałam i bolące. Nie miałam plamienie implantacyjnych za to 11dpt krwawienie ale jednak się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
Dziewczyny a czy wy po punkcji musialyscie dziennie o tej samej porze wazyc sie,mierzyc obwod brzucha i mierzyc temperature ciala?Bo ja musze i zastanawia mnie to co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izagość
Mam rożne odczucia dziewczyny:( Dzisiejsza noc była średnio przespana, juz sie obudziłam żeby jak najszybciej przyjąć leki! 7 dnia po punkcji czyli dzisiaj zastrzyk z 1/5 Ovitrelu, chyba wstrzyknelam troche więcej! Cóż ....czekam obym wytrwała do poniedziałku 10 dpt i mam zrobić HCG, estradiol i progesteron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×