Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna2608

Starania o dziecko in vitro 2015

Polecane posty

Gość gość kasia
Gość anula prawdopodobnie masz to robić żeby sprawdzić czy nie dochodzi do hiperstymulacji i woda się nie zatrzymuje. Ja sobie mierzylam przy pierwszym razie ale to jak już wiedzialam ze jestem przestymulowana i czy się nie pogarsza u leki zatrzymują to XxxXX Olu to daj znać jak będziesz po wizycie :) Izka to już naprawdę niewiele nam zostało, torba spakowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj minal tydzien po transferze 5 dniowej blastoc. Dzis zrobilam test i znowu nic. Czy to koniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
Kasiu odkładam to ale dzisiaj juz spakuje. Wczoraj odczuwałem niepokój i mała była bardziej *****iwa a poza tym miałam biegunkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Ja juz parę razy tez tak miałam i tez dziś albo jutro się pakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ja jutro mam punkcie i tez sie stresuje tym co i jak wyjdzie i czy wogole coś wyjdzie:( mimo amh 3.0 mam według mnie bardzo mało pecherzykow w sumie na początku było 10 a teraz wyglada na to ze tylko 6 jest dużych a reszta po 12mm:( chyba miałam za slaba ta stymulacja jak widzę ile niektóre z Was wystymulowaly no ale cóż oby choć jedna sie zaplodnila i pięknie przyjął zarodek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evitaz
Anusia uda się i wszystko będzie dobrze:) nic się bój punkcji będziesz spała :) trzymam mocno kciuki żebyśmy razem przezywały ciążę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś miałam się dowiedzieć czy za tydzień transfer, ale nie pojade bo mam cały policzek opuchniety dentysta się klania. Lepiej wyleczyć zemba teraz i miesiąc zaczekać no nie. Wkurzylam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
Dziewczyny w ktorej dobie jest najlepiej podac zarodek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
Mama ola a ty w ktorej dobie mialas podane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny podziwiam was i zycze powodzenia sama staram sie o dziecko i kto wie czy mnie w przyszłości też to nie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja po punkcji i faktycznie evitaz było jak mówiłas nie ma co sie bać bo w sumie wszystko dzieje sie poza świadomością:) teraz kolejny stres czy i jak sie zaplodni:) mam pobranych 7 komorek oby były mocne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia super ze juz po punkcji:) transfer był najpiękniejszym przeżyciem dla mnie jak widziałam zarodki wędrujące do macicy na usg :) kiedy masz transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evitaz w mojej klinice podają w 3 lub 5 dniu wiec sie okaże:) teraz tylko sie denerwuje czy któryś sie rozwinie dobrze, my to mamy przekichane ciagle stres:) a u Ciebie jak? Dobrze sie czujesz wszystko idzie w porządku? Gość Anula to mamy miedzy sobą różnice kilku dni masz juz informacje odnośnie ilości zapłodnionych komorek? Nie wiem kiedy sie spodziewać informacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze się czuje czasem coś mnie tylko zakuje w brzuchu i piersi bolą. Tylko co 2-3 dni robie sobie test ciążowy żeby się upewnić, że nie śnie; ) w poniedziałek usg to może uwierzę w mój cud. Trzymam kciuki za piękne, silne zarodki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evitaz wogole Ci sie nie dziwie pewnie tez bym tak robiła ale na pewno wszystko pójdzie dobrze wiec trzymam kciuki w poniedziałek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
Anusia tak maiedzy nami jest dwa dni roznicy a co do ingotmacji o zarodkch to od wczoraj jestem zalamana :-( pobrali 8 do zaplodnienia nadawalo sie 5 i do wczoraj przezyly tyko 2 :-( i jestem zalamana jutro ma lekarz dzwonic czy te 2 sie dziela i czy w poniedzialek transfer :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula doskonale rozumiem Twoje nerwy i nie wiem czemu nas to wszystko spotyka :( ale z drugiej strony jesli te 2 bedą silne to super i tego Ci życzę z całego serduszka trzymam kciuki oby dotrwały i śliczne dzieciątka były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Anusia 1985 ja jak mialam w srode transfer, to w sobote moglam dzwonic i pytac co i jak ;) anula mi pobrali 13... wzieli 6 i zaplodnily sie tylko 3 wiec tez srednio..mam nadzieje ze na nastepny raz pojdzie mi lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M na pewno pójdzie lepiej musi pójść dobrze trzeba wierzyć:) a mam pytanie jaka metodę in vitro mialyscie bo w naszym przypadku imsi ale nie wiem czy to faktycznie coś daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katie212
Cześć dziewczyny! Przepraszam, że ja tak średnio na temat, ale może będziecie w stanie mi pomóc. Jestem 7 dni po pierwszej IUI. Lekarz przepisał mi duphaston, zaznaczając, że mam go brać przez 10 dni. Tymczasem cykle mam 26-dniowe. Tak więc od 23 dc nie będę już brała dyphastonu (bo zresztą i tak już mi się skończy). Czytałam, że zapobiega on poronieniu. Więc pytanie: czy te trzy dni bez leku mogą zagrozić ewentualnej ciąży? Niestety, byłam tak zakręcona po zejściu z fotela, że nie zapytałam lekarza. Wierzę, że wie co robi i mówi, ale zaczęłam się nad tym zastanawiać i trochę się teraz obawiam. Z góry dzięki za info!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki:) Jak po weekendzie? Jak się czujecie? Skończyłam wyprawkę :) W sumie miałam już prawie wszystko ale kupiłam już ostatnie gadżety tj. pampersy, kosmetyki a w sobotę jedziemy oglądać podwójne wózki :D Jestem mega skopana od środka, zaczyna mnie to już męczyć, ciężko się wykąpać, ubrać skarpety, buty a tu jeszcze tyle tygodni (12) Jutro wizyta :) Nie mogę się doczekać :) Ciekawe ile Moje Dziewczynki przybrały :) Miłego dnia! A! Muszę pochwalić moje starsze 3,5 letnie dziecko, pierszy raz nie płakała tylko marudziła przed pójściem do przedszkola :) Oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izagość
10dpt HCG 18, esteadiol 21773, progesteron 80. HCG wskazuje na ciąże czy to za wcześnie na powody do radości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ale była cisza przez weekend:) katie212 ja miałam iui i tez kazał mi brać przez 10 dni wiec moze przy inseminacji tak jest. Mamma Ola super ze juz wyprawka zrobiona trzymam kciuki za wizytę i zeby córeczki zdrowo rosły:) izagosc w sumie nie wiem ile powinno wynosić hcg niech sie wypowiedzą inne bardziej zaawansowane forumowiczki:) ja dzis dostałam telefon z kliniki 3 dni po punkci i podobno z 5 zapłodnionych zarodkow wszystkie sie ślicznie rozwijają i maja 8 komorek i oby tak było dalej bo sie strasznie stresuje:) transfer w środę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izagość zbyt mała beta, to ciąża biochemiczna Anusia super wieści :D Trzymam kciuki za środowy transfer, przesyłam ciążowe fluidki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MammaOla to ja odbieram fluidki oby sie udało choć wiadomo nie mozna sie nastawiac:) ale będziesz miec fajnie same dziewuszki w domu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MammaOla ale Ci zazdroszczę tej wyprawki, sama chętnie bym już biegała po sklepach :) Anusia super wiesci trzymam kciuki za środę :) ja po wizycie jestem w 6tc mój dziabek w brzuchu ma 3,89 mm i bije mu serduszko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×